nasiona marihuany

Hawaii Maui Waui

Wyszukiwarka Forumowa:

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Witam ponownie obiecany SR odmiany Maui Waui po ok 6 tygodniach curringu.

Pochodzenie - outdoor, breeder Nirvana ciekawostką jest że pestki były kupione w 2006 albo 2007 roku:) wykiełkowało 5/5:)

ZAPACH: (10/10) zapach mocno owocowy można spokojnie wyczuć nuty pomarańczy, grejfruta, cytryny po rozkruszeniu topa dodatkowo czuć jakby ser i ogórka/melona:)

SMAK: (8/10) smak ziół połączony z aromatem cytrusów i taką haszową ziemistą nutą, bardzo delikatny dymek może nawet za bardzo:)

MOC: (6/10) mocarz z niego żaden:) niemniej jednak lolek wystarczy żeby się wprowadzić w fajny sativovy haj:)

DZIAŁANIE (9/10) tylko dla miłośników sativy, wprowadza w świetny nastrój wszystko staje się lekkie łatwe i przyjemne:) już po pierwszych buchach pojawia się szeroki uśmiech na twarzy, ogromna chęć do rozmowy i robienie miliona rzeczy jednocześnie:) paląc z moją kobietą wpadliśmy na pomysł pójścia na plac zabaw (a mamy już swoje lata):D nie pamiętam kiedy się tak bawiłem:) podskakując czułem jakby grawitacja była 10 razy mniejsza:lol3: Muzyka to czysta poezja:) Idealne zioło do palenia w ciągu dnia nie wchodzi na oczy płynne przejście do stanu "normalności":) chociaż pobudza do tego stopnia że po 20 godzinach na nogach nie mogłem zasnąć musiałem przyjąć szkło Maroca:spalony:
Ogólnie jak najbardziej polecam niedużą moc na pewno wynagradza pokaźny plon.
Peace

 

blackdomina

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2011
Postów
79
Buchów
0
miałam to na outdoorze ale w regular od f2seeds. Działanie faktycznie maksymalnie sativowe ale moje miały okropny zapach, jakby starych skarpet ni w ząb nut owocowych.
Moc moim zdaniem określiłabym na 7/10 biorąc pod uwagę outdoorki, moim zdaniem lepsza od Passion#1. Plon 210gramów z 1 rośliny pozostawiona beztrosko na łące.
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Potwierdzam plon można zebrać naprawdę konkretny u mnie "tylko" koło 150g ale roślina po sporych przejściach:)
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
Potwierdzam plon można zebrać naprawdę konkretny u mnie "tylko" koło 150g ale roślina po sporych przejściach:)

Ziom a powiedz my kiedy ja wykielkowales i kiedy ci doszla, no i czym bys polecal ja ewentualnie podkrecic zeby doszla w 100%
 
S

SKL

Guest
Podejrzewam że na przyszłego outa zaproszę tę odmianę do ogródka. Osobiście preferuję właśnie takiego owocowego pobudzacza, mam za słabą pacynę na coś cięższego :freak2:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół