nasiona marihuany

Gdzie kupic sprzęt internet czy growshop

Wyszukiwarka Forumowa:

MPS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2012
Postów
46
Buchów
0
Witam panów od niedawna jestem w Londynie .Mam zamiar posadzic dla siebie kilka krzaków i tu nasuwa sie pytanie gdzie kupic sprzet do uprawy przez internet czy moze w jakims lokalnym growshopie ?jesli tak to moze ktos mi polecic jakis ? .Jak tu jest z sprzetem np jesli zamowie lampy itp to nie wpadnie mi nikt na chate zeby zobaczyc co z tym robie ?wiem ze mozna sadzic niby do 9 krzakow i raczej nic nie zrobia ale..

pozdro
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
wpisujesz w google: grow shop london i masz do wyboru do koloru

teraz masz wybor, albo zamawiasz online albo jedziesz osobiscie
to wszystko, proste co?!!:)

jakby co jest jeszcze ebay

UK to nie Polska i nikt tu nie sprawdza, kto i po co kupuje sprzęt . . . to co kupujesz jest Twoją prywatną sprawą . . .
 

z3r0

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2012
Postów
476
Buchów
0
Pamietam ze jest growshop na mile end. Central line na wschod od stratford
 

MPS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2012
Postów
46
Buchów
0
dzieki za odp może się wybiorę ale widzę ze tu sprzęt droższy niż w Polsce
 

z3r0

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2012
Postów
476
Buchów
0
Jestes pewien? Wydawalo mi sie ze np hemp.pl tanszy chyba nie jest, a poza tym wyobraz sobie ile tutaj musisz pracowac na np. Hpsa a ile w polsce;)

Pozdro
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Nie posmarujesz nie pojedziesz,tutaj ,,chyba,,wiecej zarabiasz niz w pl mam taka nadzieje? Przeliczanie na zlotowki tylko ci w glowie popie****i nie sadze zebys w pl cos kupil taniej i w takim wyborze jak w UKrainie
 

Pieczara

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2011
Postów
95
Buchów
0
Chlopie tu funtach masz wszystko i funtach zarabiasz :freak: a na pln nie przeliczaj bo sobie flaszki w tesco nie kupisz :zombi:za jedna tygodniowke masz kompletny sprzet to nad czym tu myslec.pozdrawiam
</P>
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
flaszki w tesko nie kupie bo nie pije :D tylko zielona moca.
wiem ze macie racje co do przeliczania na PLN bo to rzeczywiście brak sensu no to trzeba popracowac z tydzien i isc do grow shopu spełnić moje marzenie ostatnich kilku lat :d

pozdro
 

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
Ja wszystko kupiłem na ebayu z tym że brałem na kolegi adres. wole jednak dmuchac na zimne :)
 

GoToPro

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
164
Buchów
0
Growshopy w Anglii maja wysokie ceny, ja zakupilem caly osprzet Online. Wszystko przyszlo na adres firmy.

Pozdrawiam.
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
no to teraz tylko zrobic projekt boxa odłożyć flote i mysle na swieta zrobic sobie prezent :D duzy worek od kuriera pelen gadżetów a powiedzcie mi zamawianie nasion z zagranicy np prosto od dinafem bezpieczne? celnicy nie pyraja ?
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
ze sa legalne to ja wiem ale w pl tez sa legalne a bywa ze ktos zamawiając nasionka z zagranicy za pol roku ma wizyte smutnych panow .wole zadac kilka glupich pytan niz poznie latac na roboty publiczne za kilka krzaków :D
 

koszerny_grower

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2012
Postów
72
Buchów
0
ze sa legalne to ja wiem ale w pl tez sa legalne a bywa ze ktos zamawiając nasionka z zagranicy za pol roku ma wizyte smutnych panow .wole zadac kilka glupich pytan niz poznie latac na roboty publiczne za kilka krzaków :D

Hehehe pierwsze słyszę żeby do kogoś zapukała policją bo ma nasiona:pr:. Policja by bardzo dokładnie musiała sprawdzać przesyłki i prowadzić bazę przesyłek i tak ich to gówno obchodzi bo przeleci przez maszynę sprawdzi czy coś nie ma za bardzo podejrzanego w przesyłce. Jeśli w anglii sionka są legalne to nic ci nie mogą zrobić ;]
 

Adriano.

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
98
Buchów
0
Ja wszystko kupiłem na ebayu z tym że brałem na kolegi adres. wole jednak dmuchac na zimne :)

http://www.ebay.co.uk/itm/SECRET-JA...Bulbs_JN&var=570126640601&hash=item3f1f0457db

http://www.ebay.co.uk/itm/GROW-TENT...arden_PlantsSeedsBulbs_JN&hash=item3f0e6f021e

znalazlem taki full kit i pytanie czy zamawiales cos takiego? bo chetnie bym zamowil, cena niska a secret jardin ceniona firma a pytam sie bo nie chce jakiegos walka dostac. Tylko wlasnie dlaczego w polsce za taki zestaw musialbym wylozyc ponad 2000pln a tu £264 i jeszcze jakie zarobki :lol3: no nienormalna sprawa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół