nasiona marihuany

Gdzie kupic sprzęt internet czy growshop

Wyszukiwarka Forumowa:

MPS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2012
Postów
46
Buchów
0
mysle ze jestem w 100% przygotowany na 1uprawe pomidora na forum siedze od 2 lat 2 sezony out za soba niestety oba nie wypaliły przez złodziei ale doświadczenie jakies juz jest .Tez bym chcial miec taki delikatny odswiezacz powietrza ale niestety wykluczone to jest na 1 uprawe poleci klasyka mysle nad

-super lemon haze
-sensi star
-Jack herrer od Sensi seeds
-i pewnie amnezja haze
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Odkopię trochę temat bo po co nowy zakładać.

Jakie grow shopy w UK polecacie?
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
po co sie ograniczac do konkretnego growshopu? korzystaj z dobrodziejstwa internetu, nawet w Chinach mozesz znalezc cos ciekawego
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jak zamawiacie bezpiecznie z neta nie mówiąc o nie swoim adresie i swoimi danymi, płatności odbywają się przez? No i czym płacicie?
Używacie jakiś konkretnych przeglądarek? Skoro tak bezproblemowo kupujecie w Internecie?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Zamawiam juz od 5 lat na Ebay i innych sklepach ogrodniczych jakos nie ma problemu z tym.
 
Ostatnia edycja:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Biorę normalnie wszystko, nie chce mi się kombinować.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Najlepiej nie szukać problemów tam gdzie ich nie ma, ale zawsze warto zachować jakąś ostrożność. Ja również nie raz zamawiałem z neta nawozy itp. itd. i też żaden smutny Pan mnie nie odwiedził. Oczywiście przypadki chodzą po ludziach i każdy robi to na własne ryzyko. Co do płatności i adresów nie ma co oszukiwać, że wszystko robimy po sieci TOR na fałszywe dane i adresy. Najzwyklejsz zakupy w sieci. Pestki jedynie na paczkomat lub poste restatne na poczcie i przelew również na poczcie z fałszywymi danymi. Ciekawostka: z racji ustawy o przeciwdziałaniu terroryzmowi i praniu brudnych pieniędzy w bankach wymagane jest potwierdzenie danych z blankietu dowodem, poczta polska póki co się do tego jeszcze nie stosuje, ale coraz ciężej będzie zrobić coś anonimowo.
Pozdrawiam
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ogarniasz Tor na androida? Czy po odpaleniu programu korzystamy z tej samej przeglądarki czy wciąż trzeba używać tor browse
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
nie rozumiem troche waszych obaw, przeciez jak kupujesz z ebaya to tylko ty i sprzedawca wie co to za przesylka. wszystko zawsze dyskretnie zapakowane (choc raz ledy z chin mi przyszly z wielkim napisem Led grow light na kartonie) nie ma co pekac kazdemu zalezy na dyskrecji. nie boisz sie trzymac roslin na chacie a boisz sie zakupow w internecie? nie ma takiej opcji, zeby kogokolwiek scigali za kupno sprzetu w necie poki co to nie jest nielegalne ;) business is business dla kazdej ze stron i sprzedawca na bank cie nie wystawi bo straci klienta, proste
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
dokładnie! też wszystko zamawiam w necie i nie sądzę żeby ktoś mnie za to złapał ;) więcej odwagi panowie.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Przez te wszystkie lata w UK zamawiałem mnóstwo roznego towaru z interentu - wszystkie namioty (łącznie z 5 lub 6 a może wiecej) lampy, nawozy, akcesoria aż po nasiona (głównie z attitude - z 8 zamowień) . . . albo to były jakies różne strony albo w większości ebay, zarówno ja jak i moi znajomi tak samo i nikt jeszcze nie miał zadnych problemów z tego tytułu . . . w UK maja większe problemy niż jacys kieszonkowi growerzy ;]
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
W Polsce napewno bardziej trzeba uważać. Stąd też moje przemyślenia.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Ale to jest kącik England . . .
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Masz rację Poprostu napisałem że przyszły przemyślenia na ten temat, i jeśli tam trzeba uważać w uk przy nie farcie wpada się samemu na problem. Nic gorszego jak wyj***c się samemu. Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół