nasiona marihuany

Obcinanie lisci Pruning Defoliation trening

Wyszukiwarka Forumowa:

animalien

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2015
Postów
143
Buchów
0
Jesli zrobisz to stopniowo to nie bedzie duzy stres

a widzisz zastosowalem ta metode przy pierwszej roslinie o dziwo udalo mi sie to z wyczuciec i choc dostalem z***y na forum to geby sie zamkly kiedy po paru dniach wstawilem foty roslina bez problemu daje sobie rade z takim zabiegiem, hmmm moj sposob byl taki ze obrywalem tylko tyle aby roslina nie wygladala na skrzywdzana potargana szczotke :p
 

przyplyw

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2016
Postów
48
Buchów
0
No własnie co i jak z tym fryzjerem. No to zacznijmy o co chodzi ;) Każdy/większosc/ może mniejszość ale to nie istotne ;) robi fryzjera. Jedni tylko ucinają listki które zasłaniaja topy / szczyty / zasłaniaja dostęp do niższych partii łodyg... a ktoś inny goli spody na jakaś wysokośc ( na oko a może z centymetrem ) do piętra rośliny do której jeszcze dociera jakieś swiatło. Czyn taki powoduje że jest lepsza cyrkulacja powietrza a nawet spadek poziomu wilgotności ( cyrkulacja, mniejsza wilgotnośc = brak plechy ) No i jak to jest z tym kalendarzem w tym aspekcie golenia ? Kiedyś lata świetlne widziałem fotorelacje i użytkownik golił jak roślina zaczeła kwitnąc ( po tym jak już sie wyciagneła ) inny w pierwszym tygodniu aż szczyty zrobią sie owłosione jak nogi małpki hahaha, ktoś pisał że dopiero trzeci tydzień kwitnienia czyli już pokaźne topki. Jak to jest Waszym okiem ? Kiedy robicie takie golenie ( który tydzień ) ? Może artykuł jakiś fajny... ale wole jednak każdego doświadczenie w tej materii ;) Trzymajcie się twardziele ! 
 

CreepyCrawler

Active member
Rejestracja
Lip 22, 2017
Postów
26
Buchów
0
Ja cisne LST i jak ciężko mi ustawić wszystkie topki tak žeby się nie zasłaniały to usuwam wiatraki w małych ilościach. Usuwam tez te dužo poniżej topów które są zasłaniane przez łodygi , mnieksze ryzyko pleśni bo robi się przewiew. Gdybym miał podać cyfre to zostaje ok 60 procent wiatraków od połowy wysokości wzwyż i nie narzekam na problemy z roślinami
 

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
Siemka

Pisze w tym watku bo to juz 3 raz kiedy rosna moje panienki i ciagle czlowiek wprowadza cos nowego. Chce sie pozbyc jak pewnie kazdy malych i brzydkich popcornow i miec same grube topy.
Nawet jak sie patrzy na te planty to sie widzi ze jest nie potrzebnie tyle lisci u samego dolu, w ktore jest ladowana energia, a moglaby pojsc na same najlepsze topki.

Zwykle to jest tak, ze koncowy harvest robie na 3 etapy, bo jest takie zageszczenie, ze jak obetne glowne topy ktore juz sa dojrzale to wtedy dopiero dorastaja te pod spodem. Wydluza to wszystko i jest bardzo czasochlonne.

Czytam to forum i wiele osob mowi tnij, nie tnij. Zostaw liscie. Pozbadz sie lisci. Tyle osob co opini.

Moje 9x Critical Kush przelaczylem na FLO 28.02. Teraz jest 13 dzien flo i bardzo wyraznie widac gdzie co wyrasta. Moze i nawet troche za pozno na jakiegos fryzjera ?

Jedyne co montowalem przy roslinkach to ciecie bena ktore wyszlo spoko, ale widze ze 2 glowne paly sie rozwijaja elegancko a 2 pozostale praktycznie nie maja dostepu do swiatla. I tak jest z kazdym plantem.

Czlowiek by chcial najlepiej bo ma dosc tych popcornow ktore i tak sie wywala i nie ma sensu w to grzac lampą. Jak to jest w koncu z tym strzyzeniem na marzec 2019. dofoliatin/lollypoppingu w koncu tak czy nie bo filmikow na youtube z zagranicy cala masa.... hmm?

Ja wiem ja amateur ale wlasnie o to chodzi... chlonac wiedze ;)

displayimage.php
[/url][/IMG]



 
Ostatnia edycja:

Grower1989

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2012
Postów
52
Buchów
1
Siemka
Od kilku sezonów podcinam listki i jestem zadowolony. Podcinanie trzeba robic z głową i nie za wcześnie, podcinam tylko w sytuacji kiedy wiatrak zasłania swiatlo dobrym topkom. Nie wolno też przesadzić kiedy np: masz krzaka gdzie wszystkie wiatraki coś przesłaniają etc. Dobrze objaśnił to kolega w pierwszym poście tego tematu


Czytam to forum i wiele osob mowi tnij, nie tnij. Zostaw liscie. Pozbadz sie lisci. Tyle osob co opini.

[/QUOTE]

Dlatageo najlepiej sam sprawdź i zrób jeden sezon z, a drugi bez przycinania sam soe przekonasz
pozdrawiam ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Dlatageo najlepiej sam sprawdź i zrób jeden sezon z, a drugi bez przycinania sam soe przekonasz
pozdrawiam ;)

Jeżeli nie zrobisz tego na klonach, to nie ma to kompletnie żadnego sensu z uwagi na różnice w fenotypach.
 

Grower1989

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2012
Postów
52
Buchów
1
Jeżeli nie zrobisz tego na klonach, to nie ma to kompletnie żadnego sensu z uwagi na różnice w fenotypach.

Miałem na myśli to, że samemu może zobaczyć jak roślina reaguje na takie praktyki, kolega pytał o stres.
 

kerlan

Member
Rejestracja
Sie 12, 2020
Postów
10
Buchów
0
Sam obcinałem liście przez cały okres uprawy (najbardziej w fazie flo) i byłem naprawdę zadowolony z plonów. Oczywiście stosowałem LST na jednych na drugich FIM jako metoda główna i ogólny efekt plonowania był o 70% większy u pierwszych i 80% u drugich niż podał producent, także inplus :).
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Trza tu dyżurnego zatrudnić, co będzie miał gotowe szablony z odpowiedziami i będzie je wklejał do takich wątków, bo "porady ekspertów" sięgają już levelu niepojętego.
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
a co do automatów na out'dobrze ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół