nasiona marihuany

Royal Automatic

Wyszukiwarka Forumowa:

pokurcz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2012
Postów
255
Buchów
0


Szybka i łatwa, jak wszystkie nasze odmiany automatycznie kwitnące. Royal Automatic dodaje odrobinę Sativy do naszych mieszanek automatycznie kwitnących.

Coś trochę innego dla fanów odmian automatycznie kwitnących. Royal Automatic jest krzyżówką automatycznie kwitnącej Ruderalis z szybką kwitnącą Sativą. Wpływ Sativy, choć mały, widać w wysokości rośliny. Roślina pozostaje wciąż mała, ale jest wyższa od innych odmian automatycznie kwitnących; powinna urosnąć na wysokość od 60 do 90 cm.

Royal Automatic będzie gotowa do zbiorów po 8 - 9 tygodniach od momentu wysiania. Podczas kwitnienia roślina wydaje silny zapach, pikantny z owocowym aromatem. Zapach staje się jeszcze przyjemniejszy po wysuszeniu. Buds nie są tak gęste jak w innych odmianach automatycznie kwitnących, wśród których przeważa dominacja Indica. Tak czy owak zbiory są dobrej jakości, a każda roślina produkuje około 45 gram przy dobrej uprawie.

Przed wprowadzeniem naszej Royal Haze Automatic była to odmiana z najbardziej dominującą Sativą wśród wszystkich odmian dostępnych na rynku. Jak wszystkie nasze odmiany, nasiona Royal Automatic są feminizowane, co ułatwia uprawę roślin. Jest to wspaniała kompletna odmiana. Efekt upalenia jest radosny, z zapewniającym pełnię szczęścia hajem.





  • Uzysk 55 gramów
  • Pora zbiorów 8-9 tygodni po wykiełkowaniu
  • Upalający fizycznie 60-90 cm
  • Pochodzenie Strong Sativa x Ruderalis
  • Działanie fizyczny, czysty haj
  • Zawartość Kannabinoid średnie
  • Okres kwitnienia 8-9 tygodni
  • Typ Sativa: 55% Indica: 10% Ruderalis: 35%
tu foto z mojego boxa
 
G

G-Star Raw

Guest
Mój Royal auto ma dopiero 2 tygodnie , ale dorzuce na bank jakieś foto od siebie , pokurcz ładnie ci popuchły topy, pod jką lampą miałeś ?
 
G

G-Star Raw

Guest
Mój Royal brakuje mu jeszcze przynajmniej 6 tygodni
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół