nasiona marihuany

łakoma nauczycielka

Wyszukiwarka Forumowa:

ArcticMonkey

Member
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
8
Buchów
0
Jako 16 latka mialam takich kumpli, ktòrzy pewnego dnia zrobily dwa czekoladowe ciasta z dodatkiem MJ. Jedno ziedli od razu, a drugie nastepnego dnia przyniosly do szkoly i podczas przerwy poczestowali nim cala klase i... nauczycielke! Oczywiscie ona myslala ze to zwykle czekoladowe ciasto, kiedy zapytala moich kumpli jeden odpowiedzial ze to sa jego urodziny i chcial je tak uczcic z klasa. Pani profesor bardzo polubila ciasto, nawet poprosila o drugi kawalek, tylko potem jej sie troche glowa krecila <rotfl>
 
Ostatnia edycja:

wsp18

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2008
Postów
55
Buchów
0
szczerze to niewiem co ty wogole piszesz...jak moglo sie jej w glowie krecic...?? przeciez tego nie palila ani nic...a to ze zjadla to tylko ktos glupi ze wsadzoil palenie do ciasta marnowanie buchów...to samo co bym zjadl trawy troche i bym powiedzial ze mi sie w glowie kreci moze i sie krecilo bo hujowe ciasto bylo jakies zatrute...:/
 

wsp18

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2008
Postów
55
Buchów
0
wy niby tak wszystko wiecie a tak naparawde nic nie wiecie jak mogla sie u***ac tym ze zjadla palenie?? ja slyszalem tylko o sytuacjii jak nauczycielce dali w szkole gastronomicznej na zajeciach praktycznych do zupy fety podobno ostro wygrzana byla i ze szkoly ich wy***ali...:/ albo chlopaczek robi sobie pizze grzybki w nia wsadzil halucynki jak by ktos niewiedzial:/ wstawil do mikrofali poszedl do sklepu pocos tam wraca patrzy pizza zjedzona a jego stary siedzi na fotelu i wiosluje mial taka jazde jak by lodka plynal na fotelu ostro wy***any byl
 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
wy niby tak wszystko wiecie a tak naparawde nic nie wiecie jak mogla sie u***ac tym ze zjadla palenie??
a np makumba? tez sie ja pali?

albo chlopaczek robi sobie pizze grzybki w nia wsadzil halucynki jak by ktos niewiedzial:/ wstawil do mikrofali poszedl do sklepu pocos tam wraca patrzy pizza zjedzona a jego stary siedzi na fotelu i wiosluje mial taka jazde jak by lodka plynal na fotelu ostro wy***any byl
grzybki wsadza sie na pizze przed zjedzeniem, nie podgrzewa sie ich ani nic, o ile dobrze pamietam to wysoka temp niszczy psylocyne i psylocybine.
pzdr :silent:
 

wsp18

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2008
Postów
55
Buchów
0
ty no nieiwem ale on poprostu ja podgrzewal ale jezeli mi tak opowiadali to raczej tak bylo...nich jakiejs sciemy by nie puszczal i nie bd wtajemniczal sie w te cale naukowosci psylocybnine itp bo niewiem oco chozi...a i tam nie bylo napisane ze z dodatkiem makumby tylko z dodatkiem marichuany..takie rzeczy tzrab nazywac po imieniu a nie jakies glupie pie****enie w ktorej ludzie musza sie tylko domslac nie kazdy jest najarany caly zca si nie kazdy rozkminia ja np nie
 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
a i tam nie bylo napisane ze z dodatkiem makumby tylko z dodatkiem marichuany..takie rzeczy tzrab nazywac po imieniu a nie jakies glupie pie****enie w ktorej ludzie musza sie tylko domslac nie kazdy jest najarany caly zca si nie kazdy rozkminia ja np nie
chodzilo mi o przyklad, pomysl logicznie, o ile dobrze wiesz THC laczy sie z tluszczem, czyli nie ma zadnego problemu abys zrobil np maslo z THC, ktore tez bedzie kopac, od masla do ciasta juz niedaleko.
tak jak juz ktos mowil CZYTAJ, o ile potrafisz.
http://www.forum.haszysz.com/showthread.php/ciasto-marihuanowe-bialy-murzyn-6099.html
pzdr :silent:
 

poczontkujoncy joe

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2008
Postów
36
Buchów
0
hahaha, dobry motyw, chyba wykorzystam go u siebie w szkole :D Tylko powiedzcie... Jesli (nie daj Boze) wyrosnie mi facet... to moge z jego liści zrobić budyń i dodac do ciasta, czy raczej z kobietki?
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
Nauczycielka napewno się ucieszyla po tym cieście :D.

wsp18 a dla mnie ty jesteś żalosnym typkiem wiesz ? to ze ty nigdy nie jadles ciasta z baką to tylko twoj problem ale nie pisz na forum takiego "pie****enia" ze : "szczerze to niewiem co ty wogole piszesz...jak moglo sie jej w glowie krecic...?? przeciez tego nie palila ani nic...a to ze zjadla to tylko ktos glupi ze wsadzoil palenie do ciasta marnowanie buchów...to samo co bym zjadl trawy troche i bym powiedzial ze mi sie w glowie kreci moze i sie krecilo bo hujowe ciasto bylo jakies zatrute...:/"........ jak się nie znasz to się nie udzielaj...

dzial zrob to sam masz tam opisy jak ciasta są robione co i jak itp.
a mogę byc pewien ze raz ziolo jarałes i myslisz ze jestes fajny ?........ OGARNIJ SIE CZLOWIEKU.

podsumowując : nie znasz się ? = shut your motherfucking mouth.

ps. jestem rowniez pewien ze jestes z tych oswieconych co : podlewali by zilo fetą, wbijają wykalaczke w lodygę rosliny i splywa ci na rękę hasz, z topy to zwinięte liscie..

pzdr.
 
Ostatnia edycja:

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
jesli nauczy7cielka byla satra to wątpie zeby ogarnela ocb ;p, ale jak mloda to jak najbardziej a jak by sie sprola do dyrektora to juz dyrektor by to dalej pociągnał pewnie .... ale pomysl byl niezly :D ale dosc ryzykowny


:D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ArcticMonkey

Member
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
8
Buchów
0
Rzeczywiscie duzo ryzykowali, ale to nie byl ich pierwszy ani ostatni wybryk w szkole. Szkoda ze tego numeru (ani innego) nie widzialam, ja chodzilam do innej szkoly.
Nauczycielka byla na piecdziesiatce =D
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
wps18 jesteś mistrzem!! Większego głąba chyba nigdy nie słyszałem
Jeszcze raz plus dla ciebie za niesłychane poczucie humoru (czyt. swoją głupotę).
wsp18 napisał:
a i tam nie bylo napisane ze z dodatkiem makumby tylko z dodatkiem marichuany
hahahaha no poprostu nie mogę aż mi zwieracze puszczaja jak to czytam:D:D.
A co do tych grzybków to ja robiłem sobie zupke wyszedłem po kostke knorr wracam a tu mi mama ją wszamała i wskoczyła do tego garnka.
Młode małrzeństwo zarzuciło po sztuce lsd. byli głodni więc wsadzili "kurczaka" do mikrofali. rano okazało się że zjedli dziecko. milion takich opowieści było.
A akcja z plackiem fajna;)
 
Ostatnia edycja:

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
hahahah przeoczylem to zdanie :D wsp jestes boski :D

ps. dostalem nawet pm od naszego milego kolegi zebym zamknął jape bo mi wpie****i hahahaaha :)
 

Green Warrior

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
392
Buchów
1
wsp18

po jaki ch*j wbijasz na forum jak nie masz zielonego pojecia o mj. Ja tam nic bym nie dawal nauczycielom wolal bym sam zjesc ;D
 

st0ned

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2008
Postów
298
Buchów
11
o ku**a, przydaloby sie przykleic ten temacik - kazdy kto ma zamule by wbil i poczytal o innowacyjnych pomyslach wsp18...

Dobra ja nie bede nic juz pisal bo mi tez wpie****i...aaaaaa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół