nasiona marihuany

Uprawa Grzybów Psilocybe cubensis - Od A do Z

Wyszukiwarka Forumowa:

ScoobyDoo

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
235
Buchów
0
Dobra ja je mocno podlalem wtedy bo na 2 dni bylem poza domem i kiedy wrocilem to wykielkowal mi tyton patrze na tacki i bylo tam duzo pieknych pinow <3 ucieszylem sie i dzien odrazu mi sie polepszyl dziekowka za checi
IMG_1215.JPG

IMG_1221.JPG

IMG_1222.JPG

IMG_1223.JPG

IMG_1225.JPG
 
Ostatnia edycja:

ScoobyDoo

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
235
Buchów
0
Pytaneczko co do wyrywania grzybkow niesprecyzowales motywu z wyrywaniem mma duzo grzybkow ktore sa duze ale 2 50% jest male i jak wyrywam te duze lebki ktore juz odginaja kapelusze w 2 strone a reszta rosnie mam wyrwac juz wszystkie razem z malymi czy moge wyrwac duze i poczekac az te male urosna i wtedy wyrwac reszte czy wszystko leci pod kose naraz zeby proces 2 rzutu niezawalic?
 

Costa

Banned
Rejestracja
Kwi 1, 2012
Postów
362
Buchów
1
Wszystko do zera czyść ;) niech nawet najmniejszy nie zostanie :)
 
R

Rivi

Guest
Cześć. Nie chcę Ci śmiecić Costa w Twoim temacie, ale mam inną teorię. Uważam, że na tackach, grzybków wszystkich nie należy obrywać za jednym razem, niektóre potrzebują trochę więcej czasu od reszty, w zasadzie różnicy we wzroście może być kilka dni. Tak więc, obrywamy największe, te które są już gotowe a małe pozostawiamy żeby dojrzały sobie swobodnie. Jak już zakończymy rzut, czyścimy wszystko i odstawiamy do następnego rzutowania. Robiłem tak na tackach i efekty były dobre :)

Ale zaznaczam, każdy ma inną teorię odnośnie uprawy. Fajny temat Costa ! :)
 

ScoobyDoo

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
235
Buchów
0
Dziekoweczka za zaangazowanie next razem zrobie tak jak mowisz tylko teraz robia sie odciski Pc I robie tym razem sporo tacek plus kulture w miodzie na 1o0%
 

ScoobyDoo

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
235
Buchów
0
Yo ile zarodniki moga byc w strzykawkach z woda? w sesie ile mozna je tka trzymac wiadomo ze 24-36 godzin sie nawadniaja tylko ile wytrzymaja
 

Costa

Banned
Rejestracja
Kwi 1, 2012
Postów
362
Buchów
1
Zależy od wszystkiego, na pewno z miesiac, ale nie ma co czekać ;)
 

ScoobyDoo

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
235
Buchów
0
Gicior wiadomo no ja zarzucam sobie teraz wiekszego challenga i robie spora ilosc na efekcie rez planuje i kukurydzy 4 kg leci pozniej dokupie 6 strzykaw mam mocno nawodnionych ze spora iloscia zarodnikow bo printow zrobilem mase 2 dni sie kukurydza moczyla i dzis dzialam z szybkowarem i ladowaniem wszystkiego.
 

Costa

Banned
Rejestracja
Kwi 1, 2012
Postów
362
Buchów
1
To za***iście :) życze powodzenia i jak najpiekniejszych tripów :)
 

placenty

Heil Hydro
Weteran
Rejestracja
Lut 9, 2013
Postów
564
Buchów
2
A ja mam pytanko zrobilem tak jak w twoim przwpisie. Kukurydza popcornowa szybkowar itd. cala instrukcja lacznie z mata i termoreg. Wszystko lezy w kartonue temo ok 26-27 ale po 5 dniach wyjalem dwa czy trzy sloiki a tam jest poprostu bardzo sucho w tych pojemnikach Zarodniki w strzykawkach z azaurius wiec spoko. I teraz pyt czy tak ma byc. Dodoaje ze wszystko na 100 zgodnie z instrukcja z tym ze nie sloiki a plastikowe pudelka z wieczkami 380ml to jedyna roznica. Moze jeszcze za ktorko aby widziec czy cos sie dzieje. Pozdroooo
 
R

Rivi

Guest
Nie chcę Ci się Costa w temat wcinać, ale co do strzykawek z zarodnikami, zaobserwowałem u siebie, że mogą leżeć spokojnie wiele miesięcy i nadal działają :) W sumie pół roku spokojnie poleżą.
 

Costa

Banned
Rejestracja
Kwi 1, 2012
Postów
362
Buchów
1
Tak tak, bardzo możliwe :D szczerze to nigdy tak dlugo strzykaw nie trzymalem, wiec sam nie mam pojecia, kultura miodowa może leżeć z miesiac, z woda na pewno dlużej :D jednak lepiej trzymać w princie zarodniki jeśli można :)
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Tak tak, bardzo możliwe :D szczerze to nigdy tak dlugo strzykaw nie trzymalem, wiec sam nie mam pojecia, kultura miodowa może leżeć z miesiac, z woda na pewno dlużej :D jednak lepiej trzymać w princie zarodniki jeśli można :)

Miałem 60 dniową strzykawkę i wyglądał git. Zaszczepiłem nią kultury miodowe i widać, że coś się dzieje :D
 
R

Rivi

Guest
Co do kultury na miodzie, wytrzyma tak długo, jak będzie mieć składników odżywczych. U mnie 2 miesięczne grzybnie na miodzie, dawały radę, tylko że za bardzo się rozrastały i ciężko było je później nabierać.. co do samych odcisków, spokojnie parę lat przetrwają, wytrzymałe gadziny są hehe
 

ScoobyDoo

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
235
Buchów
0
a ja dzis zaszczepiam kukurydze ktora byla w wodzie ponad 3 doby wiec spoko pare kilo doszlo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół