nasiona marihuany

Moby Dick Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

NLeuro

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
184
Buchów
0
moby-dick-auto.jpg


typ: autoflowering
femizowane: tak
autoflowering: tak
geny: Haze Auto x White Widow Auto
czas uprawy: 75 dni
wysokość: 70-130 cm
plon: 40-180 g (z krzaka)
Najbardziej produktywna odmiana z Dinafem doczekała się swojej automatycznie kwitnącej siostry - Moby Dick Auto.
Ta hybryda została stworzona z dwóch najbardziej żywicznych linii – Haze i White Widow Autoflowering.
Moby Dick Autoflowering zachowuje smak i żywiczność oryginału.
Rośliny są duże i gęste, pełne topów pokrytych żywicą.
Tolerują wysoki poziom EC podczas kwitnienia i produkują spektakularne, tłuste topy pełne żywicy, które mają zapach sosny z nutami słodkiej indyjki.
Cechy charakterystyczne Moby Dick Autoflowering to moc, świetna produkcja żywicy i duże zbiory.
:spalony:

Opis z Ganjafarmer.pl

teraz pytanie miał to ktoś jak z moca, plonem, smakiem i zapachem?
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Podpinam sie pod pytanie bo 2mam w bubblerku,maja potencjal w genach szybko rosna,chyba tylko Natural nam moze powiedziec bo mial je w ostatnim grow
 

Mokry pierd

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
338
Buchów
0
Mi 5 dni temu wyłonił się z podłoża.
Będę robił fotorelacje Amnesia i Mobi Dick - Hps 150 + Led.
Wziąłem ją aby się przekonać czy rzeczywiście tak niszczy - w co bardzo wierzę :)
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
co do mocy - OK (jest to auto wiec nie ma co sie spodziewac sponiewierania)
co do smaku i aromatu to - baaardzo slodkie i aromatyczne, miod i malina


ogolnie - latwe w uprawie (duuzo jedza), rosna żwawo i szybko aczkolwiek warto je przetrzymac
u mnie srednio daly 70g przy naswietlaniu 17/7 (nie trzymalem ich dluzej jak 80dni) ale wiem, ze maja wiekszy potencjal


spodobaly mi sie na tyle, ze mam teraz wysadzone 18szt

PLON/SMAK/AROMAT na 4+

dalbym 5 ale.... malo co uprawialem i moze sa lepsze odmiany (moze), poki co nie mialem lepszych

polecam.
 

Prontoprosto

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2012
Postów
278
Buchów
0
dokładnie też się podpisuję pod pytaniem , jak ktoś jeszcze miał tą odmianę niech coś od siebie o niej napisze bo jestem na nią chętny ale niezdecydowany<peace>
 

how high

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2012
Postów
467
Buchów
0
Oj... no to ja tez sie Podłacze do pytanka .... Sam jestem ciekawe bo tez zaczynam przygode z MD... Przekonały mnie swoimi genami WW x Haze .... Moje 2 najlepsze odmianki...
 

EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
211
Buchów
0
Orientuje się ktoś czy jest ona podatna na STS? Czy lepiej hermić Amnezje Auto lub Cheese Auto(oczywiście też od Dinafem)?
 

PadreBoB

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
165
Buchów
0
napatoczyłem sie na to i zaintrygowała mnie, miał ja ktos moze na outdoorze??? faktycznie jest taka plonodajna? bo gdyby tak było to dobry automat, mocny i duze plony
 

Numer10

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2013
Postów
121
Buchów
0
Dinafem bardzo chwali ją w swoim katalogu i na dodatek zgarnął mnóstwo nagród w różnych kategoriach na Cannabis Cup także napewno odmiana warta uwagi.
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
Polecam tą odmianę piękny zapach smak pierwszej klasy a moc niezwykła polecam za 3 nasiona płaciłem 100 zł ale warto i plon duży .
9/10 Moja ocena
 

pekinek22

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2010
Postów
51
Buchów
0
mial ktos ja na oucie w pl ??? ciekawe kiedy scinka by byla u nas
 

feysy23

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2013
Postów
103
Buchów
0
mialem 50 daje w slonku dobrym i nie plesnieje tak bardzo . temacik dobry troszke czuc hakiem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół