nasiona marihuany

Burmese Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Genetyka Burmese Kush x OG Kush

Burmese Kush znany też jako BUKU to niskie rośliny, kwitnące w zaledwie 7,5 tygodnia, co czyni tą odmianę jedną z najszybszych dostępnych w THSeeds. Aby stworzyć tą groźną mieszankę w THSeeds skrzyżowano oryginalny birmański Kush z O.G Kush z Los Angeles jedna z najpopularniejszych odmian w Kalifornii. BUKU ma wyśmienity smak Kush i daje haj, który marzy się wszystkim growerom.

mój kuzyn właśnie uruchomił boxa z tą odmianą, mają około 10dni wyglądają ładnie ale szukam jakiś info od zwykłych growerów a nie opisów z neta.

5 plancików ma wylądować za 12 dni na kwitnieniu ale chyba przestawi wcześniej bo za szybko urosły, ogromny wigor i grube łodygi to tyle na razie może powiedzieć :freak: w boxie ma ciepło ale rośliny jeszcze nie pachną wcale. Zastanawiamy się właśnie czy odmiana o takiej mocy może faktycznie krótko kwitnąć jeśli tak to powinna przecież dać radę na out? chyba, że późno indukuje
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
podpinam się pod wątek, sam jestem ciekawy jak wyglądają. Na razie ładnie idą jak wyżej na vegu pną się. Ile proponujesz trzymać zanim przełączę na flov? boje się, że ich nie pomieszczę.
 

SwMarjan

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
225
Buchów
0
Odświeże :freak2: mam pytania co do tej odmiany bo nie moge nigdzie znaleść opinii ludzi którzy ją sadzili. Jak z mocą i plonem ? :freak:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Mocna, średnio wydajna odmiana, dym mega gęsty i ostrym zapachu i smaku. Ziemisty a topy mocno dojrzałe pachną wyraźnie sosną.

7tyg flov - nie ma szans! przy 8 tyg ledwie 10-20% było wybarwionych trio. Jak dla mnie to po 9tyg jest dopiero gotowa a po 7tyg to zaczyna przybierać na masie.
Topy zbite i twarde jak kamień łatwo, łapie pleśń.. obowiązkowy oprysk w połowie kwitnienia przeciwko pleśni.
Haj narkotyczny, łagodnie wchodzi i długo siedzi na ciele. Odmianę oceniam na 7/10

A zapomniałem o plonie, wiadro 17L - suche, mocno trimowane topy 80-90g
 

Kastakrośnie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
371
Buchów
4
Chce spróbowac wysiac je na out w tym roku kupiłem paczke i zobaczymy co to bedzie. :freak:
 

Kastakrośnie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
371
Buchów
4
Od f2seeds co do dochodzenia miałem w tym roku eksperymentalnie jacka herera i blueberry może i nie doszły w 100% ale pod koniec pazdziernika je sciolem susz był bardzo dobry napewno lepszy od outdoorowych standardow. I wiem ze warto probowac<coolpalacz>
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
wrzuciłbym zdjęcia boxa kuzyna ale jak tylko zbliżam się z telefonem to wpada w panikę, że jak tylko gdzieś to umieszczę to po niego przyjdą XD. ale wyglądają bardzo ładnie troche już walą jak sie wchodzi do pokoju to czuc zielsko ale nie ma tragedi. dosyć są niskie może z 70 centymetrów mają i zaczynaja puchnąć. Szronik pojawia się nawet na dużych liściach
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Koniecznie daj znać ile zajęło jej czasu od przełączenia lampy, do harvestu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół