nasiona marihuany

Maska gazowa/do palenia

Wyszukiwarka Forumowa:

Lesny Ogrodnik

New member
Rejestracja
Cze 2, 2012
Postów
4
Buchów
0
Ostatnio myslałem żeby zapalic z jakiegos innego sposobu niż np.wiadro,bongo tylko przez maske PRZECIWGAZOWA BSS-MO-4u SLON - NOWA K.F ma ona długą rurke i na końcu wychodzi z maski rurka myslałem żeby nałożyć sreberko i normalnie palic?Co myslicie da sie tak zrobic i bedzie efektowne :smokee:
 
G

Gość

Guest
Ostatnio myslałem żeby zapalic z jakiegos innego sposobu niż np.wiadro,bongo tylko przez maske PRZECIWGAZOWA BSS-MO-4u SLON - NOWA K.F ma ona długą rurke i na końcu wychodzi z maski rurka myslałem żeby nałożyć sreberko i normalnie palic?Co myslicie da sie tak zrobic i bedzie efektowne :smokee:

Sa gotwe.
W jakims head shopie widziałem.
w googlu znajdziesz
 

pardiii

New member
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
2
Buchów
0
hehe sam kiedyś taką zrobiłem Maska pgaz mp4 potocznie "Buldog", w miejsce filtra idealnie wchodzi korek od butelki, a w nim fifka, na identycznej zasadzie jak wiaderko czy kaczucha <lol><lol> filtr z drugiej strony służy jako sprzęgiełko. Pozdro, polecam serdecznie, doznania niezapomniane <rotfl><rotfl>
 
Ostatnia edycja:
F

fazogastor

Guest
I co się dzięki temu osiąga?

Mi to wygląda na to, że jedyny dodatkowy efekt jaki się osiąga to niedotlenienie mózgu które powoduje "fajne" efekty, ale przy okazji ryje beret podobnie jak wąchanie butaprenu czy innego syfu.
 

pardiii

New member
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
2
Buchów
0
sam jesteś jak niedotlenienie kolego, po to zostawiasz drugi filtr powietrza w masce. Osiąga się to samo co po jaraniu z wiadra czy dobrym bongo, no i jakaś odmiana dla palących często,ja np lubię sobie urozmaicać i kombinować
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół