nasiona marihuany

Ile palicie jak złapiecie "cug":D

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete1

Guest
Heh...niestety tez, ile by nie bylo,to i tak zjaram .
Detox to sobie robie, jak brakuje tematu lub floty na niego.
Zazdroszcze szczesliwcom silnej woli...twardziele :joker:
Pzdr.
 

TERRORIST

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2009
Postów
285
Buchów
0
Ja Pale na potege jak zbiore plon czyli po harvescie . Średnio 3 g szło na dzien ale plon sie skonczył i do sylwka detox a po sylwku detox do nastepnych plonów :)
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
odświeżam<coolpalacz>

palę 3-4 razy w tyg, lufka max dwie. Powodów jest sporo-relax, do filmu, do sexu itd...
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Kiedyś paliłem "nalogowo" min sztuka dziennie, max 3g :D teraz się w miarę ogarnąłem i pale lufke dziennie przed pracą z rana :D ewentualnie jakiegoś blanta na rybach albo grzybach żeby było weselej :D
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
tak ze 2 czasem 3 razy w roku zapale;p
Generalnie nie lubie za bardzo tego stanu upalenia, zdecydowanie wole okres pielegnacji roslinki:)
 
L

Lord of Bhang

Guest
Ogólnie to 8-9 lat pale z poczatku weekendy a od 2 -3 lat codziennie 3-5 g a od jakis 3-4 miesiecy raz na 10 dni niestety , ale to juz nie te fazy co kiedys hehe :)
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
kiedy 10 wystarczyla od pon do piatku a w weekend nastepna 10 haha jak szlugi a gdy ktos sie przyczepil raz na jakis czas to ile mi ubylo gram poltora przez tydzien :D ...dobre czasy...szkoda ze nic nie pamietam z tamtych lat...teraz tylko weekend 1-3 bolki i tyle.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Zaraz po zbiorach pale na umur a potem robie ciastka z pozostałości. Swoją drogą w tym sezonie zrobie masło z samych topów i nazwe je ,,urywacz filmu'':lol3::yeahh: Ciastka przezwyciężą każdą tolerancje :lol3:
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Lubię przetwory konopnne np. ciastka, oliwa z oliwek, nalewka, intrakt itp. tak jakbym miał ekwiwalent przeliczyć na palenie w g to myślę, że 3 + dziennie to na pewno! Jak korzystam z konopii to non stop przez misiac nawet potem jak zrobie przerwe to mogę ze 2-3 tygodnie nie palić, ale wtedy biorę CBD także kanabinoidy w moim organizmie pobudzają układ endokanabinnoidowy przez cały rok :bounce:
 

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
a ja niewpadam jeszcze w cug bo z rzadka wciagam dymy
2 razy w tygodzniu w porywach do trzech
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół