nasiona marihuany

Ile palicie jak złapiecie "cug":D

Wyszukiwarka Forumowa:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Chciałem się was zapytać ile palicie tak naprawde sortu? i czy są tu zawodnicy którzy palą naprawde dużo, ja ostatnio pale od września nieustannie, po 2,3 gramy dziennie czyli 3,4 jointy ale bywały dni że nawet 5-7 spaliłem w ciągu dnia, niestety tolerancje mam teraz po kilkunastotniowym ostrym paleniu bardzo wysoką i niedługo trzeba robic kilkumiesieczny detox bo "upalenie" jest bardzo średnie : )
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Przez wakacje paliłem dość sporo, po wysuszeniu 36 grama Ak47 poszedł z dymem w miesiąc. A teraz to sporadycznie od kolegi growera sztukę na miesiąc na weekendy. Mnie bardziej sam growing pociąga niż samo palenie. Doglądanie, podlewanie, strzyżenie itd piękna sprawa :) Pozdro dla ludzi palących okazyjnie. :bongo4:
 

tokutango

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2012
Postów
56
Buchów
0
0,5 - 2g dziennie od jakiegos roku bez przerw. od konca wrzesnia po harvescie 1g na dzien okolo, czasem mniej czasem wiecej, zalezy czy sie z kim spotkam itp.
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
staż 7 lat z roczną przerwą - częstotliwośc srednio 2 dni w tygodniu
ilośc 1 lolek na 2 = zabity
 
D

delete

Guest
Mam chęć to ćmokam do upiżdżenia; g/2g zależenie od zajawki. Bywa że nie palę wcale tygodniami. Średnio dobrze zbite szkło na wieczór <shiza>
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Czyli widze że nie tylko ja jestem ćpunem: )
Niezależnie od tego ile jaramy jeden wniosek mi się nasuwa do głowy, gdyby nie ta ***ana tolerancja po kilku dniach palenia to by było ok, nie da się ukryć organizm przyzwyczaja się do THC dość znacznie i dość szybko, najlepiej wiem to po sobie jak zaczynam palić np po 2 miesiącach totalnej przerwy, a jak pale kilkanaście dni z rzędu to jakość highu jest zupełnie inna: ), dlatego warto robic długie przerwy, chociaz z początku ciężko się przestawić do niepalenia.
 

dunnes

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
65
Buchów
0
No mi sie raz przytrafilo zjarac 100 w miesiac.Palenie mialem swoje z jednej z pierwszych upraw wiec jak zaczolem jarac to zjaralem stowke potem zaczolem sobje dawkowac hehe A ze dawalo mily pobudzajacy efekt nie przeszkodzilo mi w pracy:)
Teraz jaram jak mam swoje a jak mam przerwe 2/3tyg to nie pale nie zalatwiam i czuje sie za***iscie:)
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
tyle ile jest, a cośty myślał? :D spalę każdą ilość, przyjmuję zakłady :)
 

charlie sheen

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
132
Buchów
0
ja palę średnio po 0,5g dziennie tygodniami,miesiącami bez przerwy :) robię raz w roku przerwę około 1,5 miesiąca i po drodze parę dni wolnych od palenia tez się znajdzie,bo ***ana tolerancja :)
 

rudy10218

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
170
Buchów
0
no to i ja napisze pare slow o sobie pale okolo 5 lat w tym przerwy sporadyczne nie duze dilowalem przez 3 lata dopuki sie nie w***alem w dlugi teraz jestem na 0 i pale oporowo caly czas
pzdr A.C.A.B!
 

pipiripi

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2011
Postów
99
Buchów
0
Ja pale ogólnie już 6 lat na początku było to tylko raz na tydzień potem juz bywało 3g dziennie.
Teraz mam KOBIETE MOJEGO ZYCIA i ograniczam sie do kilku lolków w miechu:bongo4:
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
też palę tylko z lufy a dziennie mocnego sortu zdarza się i ponad 5g spalić :) ale, jak to mówię jak już odpadam - ku**a, to nie zawody :D
 

cricket600

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2012
Postów
168
Buchów
0
są ludzie co palą nieustannie, są też tacy co palą sobie poprostu dla przyjemności, sam osobiście palę raz na miesiąc, takie przerwy pozwalają mi osiągnąc taki stan po zapaleniu ze więcej nie chcę, i ze nie odczuwam potrzeby sięgnięcia po coś mocniejszego;)
tzw. stan jaki osiągam bije wszystkie inne specyfiki na łeb:pr:


peace palaczki i palacze

</P>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół