nasiona marihuany

Pure Power Plant

Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
Czasami sam tego nie czaje, ale jakoś idzie... ogólnie chodzi mi o to ze te tanie ziarno będe chodował oddzielnie i bez boxa, koło okna i bez specjalnego traktowania... zajmę sie nimi ok. 5 minut dziennie, a że będą miały ok. 10/14 światła to szybko zakwitną i se je zjaram.... Może je wsadze na początku do boźsa razem z WW na 24/0... efekt jest taki że mam kilka dodatkowych roslinek na makumbe ;) a WW zostawię sobie na później... Gadałem z kolesiem po farmacji, który sobie tak choduje - sadzi stawia na parapet i mu rośnie (wychodzi 5-10 g z krzaczka, co biorąc pod uwage złe warunki, minimum pracy i kosztów jest nizlym wynikiem) jakies 15 sztuk tak zasadza....
15 X 2zł = 30zł Ziemia i doniczki = 25zł... i tyle ;) Masz ponad 100 g średniej jakości zielska za mniej niz 60 zł.... jak dla mnei to kuszące, szczególnie ze będe miał jedncześnie WW i chyba zamówie sobie ze 100 g. szałwii (nie jestem pewien czy to szałwia szamana ale na 100% daje kopa ;) Z resztą to moja pierwsza chodowla więc sie naucze czegoś na ewentualnych błedach X-D pzdr
 
H

haszyszekk

Guest
Tak sie składa ze jest... a że mam spore okna światła będą miały wystarczająco do kwitnienia ;-)
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
W porządku. Jaki jest twój box i lampa ?
 
H

haszyszekk

Guest
Box 90x110x180 , lampa HPS 400W... to tak w skrócie bo juz gdzies pisałem ;-)
 

cHc

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2006
Postów
35
Buchów
0
=] w sumie co Ci szkodzi sprobowac ... zawsze jakiegos jeffika sobie zrobisz , fakt że bedziesz musial troche spalic ale zawsze to sobie troche pograsz w zielone :D
 

rooter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
90
Buchów
0
No z tym się nie zgodzę - samosieją się człowiek nijak nie najara.

Swoją drogą ciekawy sklep, trzy odmiany konopii (niby że PPP, Haze i Citral) a reszta to jakieś papryczki, cyprysy i sosny. Może se człowiek chce dorobić na naiwnych narkomanach :tongue:
 
H

haszyszekk

Guest
sklep to wałek. Na 8 nasionek które mi wykiełkowały wszystkie to hermy!!!
Nie kupowac od nich! Hermosieja na dodatek!!!
Ale przynajmniej sie podszkolilem :) pzdr
 

rooter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
90
Buchów
0
A jak to poznałeś na tak wczesnym etapie życia roślin?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół