nasiona marihuany

Pure Power Plant

Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
Czy to mogą być dobre nasionka? Podejrzanie niska cena... albo to jakaś samosieja albo w ogóle nie konopia... co wy na to? Może macie jakieś doświadczenia z takimi nasionami / ja i tak wole 10 nasionek WW które wlaśnie zamowilem ;-) pzdr
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
nie bardzo cie rozumiem, a jesli chodzi o cene to na cannabis.fr.pl pestki ppp z nirvany sa o 12zl drozsze od ww. niedlugo nieco wiecej sie o niej dowiecie, jutro albo pojutrze dotra do mnie nasiona ppp wlasnie od cannabisa :p
 
H

haszyszekk

Guest
*%)*&^(*_)^^&*&)%... jasne że mnie nie rozumiecie bo zapomniałem wkleić linka ;-) debil ze mnie... wiem ;-)
http://www.swiatnasion.bazarek.pl/opis.php/tid,63789/
tam sa jeszcze dwa inne gatunki... szukajcie pod haslami "marihuana" i "cannabis"
co o t6ych nasionkach somdzicie??? pzdr

[ Dodano: 2006-02-16, 16:54 ]
Tak wogole to zamówiłem 12 na próbe... po 4 z kazdego rodzaju... a co tam ;-)
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
tam zamowiles? mysle ze chu*a dostaniesz, tzn pestki siejki... :flower:
 
H

haszyszekk

Guest
Zamowielm tam! Ale oczywiście zaraz potym jak zamowilem 10 sztuk WW z cannabis.fr.pl ;-) głupi nie jestem :thumleft: palonko będzie za***iste! pzdr
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
jak wychodujesz... to będzie... a jak nie to se spalisz wysuszoną skórkę banana tak jak w dziale INNE DRAGI
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
bogusik2 napisał:
http://www.swiatnasion.ba....php/tid,63789/
bankowo wałek..równie dobrze można sobie sprawić karme dla papug :puker:
 
H

haszyszekk

Guest
Jest jedna bardzo widoczna różnica między jedzeniem dla papug a tymi nasionkami.... żarcie dla papug okropnie śmierdzi i jest drogie, a nasionka nie śmierdzą i są po 1,60zł, jak dla mnie to uczciwa cena za gówniane zioło (ale zawsze zioło ;) pzdr
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
bogusik2, myślę że nikt nie sprzedawałby nasion jakiejś odmiany po 1,60zł jeżeli mógłby je opchnąć przynajmniej 50 razy drożej.To raczej nic więcej jak konopia przemysłowa
 
H

haszyszekk

Guest
Czy ja wiem... Podawana odmiana to to na pewno nie jest, ale wiem na 100% że jak wyrośnie to kopie... tak w ogóle kiełkuje tylko ok. 50% nasionek - kumpel kupił...
Pewnie ktoś se wychodował poletko samosieji i teraz rozprzedaje nasionka...
Dokładnie takie same ceny, opisy, foty i w ogóle wszystko widziałem jeszcze w 2 innych sklepach internetowych, więc może będzie kopać... a jak nie to makumba ;)
A jak i to nie pomoże to poczekam na plony z nasion z cannabis.fr.pl (WW).... coś na pewno wyrośnie pzdr
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
bogusik2 napisał:
ale wiem na 100% że jak wyrośnie to kopie...
skąd stuprocentowa pewność? ja bym nie tracił czasu na pestki z niezbyt zaufanego źródła i na twoim miejscu zamiast zajmować się nimi zapewniłbym większą troskę WW o których wspomniałeś :) pozdro
 
H

haszyszekk

Guest
Całego czasu i tak im nie poświęce a w wolnej chwili moge sobie zrobić jakies tanie palonko... pzdr
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
bogusik2 napisał:
Całego czasu i tak im nie poświęce a w wolnej chwili moge sobie zrobić jakies tanie palonko... pzdr
przykro mi ale nie moge skumać twojego toku myślenia..ale życze powodzenia z tymi WW :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół