nasiona marihuany

NOOPEPT PLUS - Poprawa pamięci , Zdolności intelektualnej , zwiększenie koncentracji

Wyszukiwarka Forumowa:

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
A wiec jak w temacie , słyszeliście może o tym słynnym "leku"? Podobno w Rosji można go kupić w aptece i podobno ma niezłe działanie. Zastanawiam się nad zakupem tego środka dlatego mam też pytanie, może ktoś z forumowiczów zażywał już to? proszę o opinie ludzie którzy to brali;)
zapraszam do dyskusji


tutaj opis z neta

Środek wynaleziony w Rosji gdzie jest nazywany tam viagrą dla mózgu W bardzo krótkim czasie podbił rynek USA. Idealny dla tych co mają dużo nauki, egzaminy itp.
Tak samo bardzo dobrze się sprawdza dla ludzi co pracują w biurach jak np biznesmeni itp Gdzie ich praca polega na przekładaniu stosu dokumentów , papierów i podejmowaniu bardzo ważnych decyzji. Dzięki Noopeptowi uaktywnisz te komórki w mózgu do pracy które są uśpione Wers plus dodatkowo jest wzmocniona 300mg cholinki bitartarte. Niewielka ilość cholinki wzięta w tym czasie z Noopeptem zwiększy efektywność jego działania

Dawkowanie: 1 kap z samego rana.
 

yourmaker

don't smoke
Rejestracja
Wrz 23, 2012
Postów
136
Buchów
0
Ciekawe co dzieje się po odstawieniu. Czy mózg zostaję mądry, czy wraca do normy, o ile to w ogóle działa.
 

eLUCe

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2011
Postów
107
Buchów
0
na forum sfd jest o tym 40 str jakbyscie chcieli poczytac, z tego co widze to trzeba by to zamawiać zza granicy, poczytam jeszcze troche i możliwe że w przyszłym tyg zamówie :pr:
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
na forum sfd jest o tym 40 str jakbyscie chcieli poczytac, z tego co widze to trzeba by to zamawiać zza granicy, poczytam jeszcze troche i możliwe że w przyszłym tyg zamówie :pr:

właśnie widziałem , ale jednak haszysz.com jest dla mnie bardziej przekonywujący :) nikt tu nie sprzedaje supli ani leków więc opinie "ćpunów" w tym wypadku są bardziej wiarygodne ;)
 

Baoab

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2012
Postów
167
Buchów
0
Dobrze, że kolega Biff zaczął temat, sam miałem to zrobić swego czasu ale mi go brakuje. Nie wniosę nic do tematu bo sam nie zażywałem. Też mam zamiar kupić co nieco tego specyfiku. Biff, a nie myślałeś zacząć od nieco niższego stopnia? Piracetam do kupienia na internecie w bardzo niskiej cenie. Pewnie mniejsze efekty ale dostępność większa. Na alle nie ma raczej noopeptu, można kupić na ebay`u ale co do autentyczności tych specyfików można mieć wątpliwość. Jeśli ktoś miał styczność z piracetamem lub co lepsza z noopeptem niech się wypowie :)
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
i jak tam ? próbował już ktoś ? odświeżam temat
 

Marianna

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2011
Postów
564
Buchów
0
Ja biore od 2 dni. noopept w proszku.
Narazie powiem ze odczucia jak po amfie.
Wiecej opini napisze po 14 dniach stosowania tego produktu.
 

eLUCe

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2011
Postów
107
Buchów
0
Amfa bez narkotycznych efektów ubocznych? To działa bardziej na dłuższą mete a nie tak że 1-2 dni bardzo dobrze pamiętasz a później nic. Polecam do tego cholinę - do kupienia na allegro albo w aptekach też powinna być (koszt ok 40zł za 100szt). Musze powiedzieć że efekty widoczne (lece już drugi tydzień). Łatwiej się skupić i zapamiętywanie powyżej normy ;)
Podobno dobre to na detox:crazy:
 
D

delete

Guest
Hmmm wczoraj widziałem film o takim świetnym specyfiku.
Mozna stać się geniuszem, ale ten tutaj, chyba ma troszeczkę gorsze działanie :)

"Jestem Bogiem" i proszę nie mylić z "Jesteś Bogiem"

Pozdro
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Hmmm wczoraj widziałem film o takim świetnym specyfiku.
Mozna stać się geniuszem, ale ten tutaj, chyba ma troszeczkę gorsze działanie :)

"Jestem Bogiem" i proszę nie mylić z "Jesteś Bogiem"

Pozdro


ten film jak by ktoś chciał obejrzeć :)
 

Kage

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2011
Postów
212
Buchów
13
Odznaki
1
........... zakaz handlu na foruM!

---------- Aktualizacja posta 11:01 ---------- Czas poprzedniego posta 06:13 ----------

powtarzam


zakaz handlu na forum

ban
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
co trzeba nasciemniac lekarzowi zeby dostac piracetam??Wystarczy ze powiem ze od pewnego czasu chodze fest otempialy i sie nie wysypiam??
 

mae

Member
Rejestracja
Lut 12, 2013
Postów
16
Buchów
0
Cóż, to zależy tylko od lekarza, ale najlepiej po prostu powiedzieć prawdę, że chcesz się lepiej przygotować np do sesji i czytałeś o piracetamie a ostatnio nie możesz się skupić na nauce. Inna sprawa, że piracetam dostaniesz pewnie w najniższej dawce, której po zażywaniu przez 2 tygodnie nawet nie poczujesz.

A noopept można dostać na ebayu, sklepach internetowych polskich, tylko że jest kilkukrotna przebitka u nas niestety drożej i nie wiadomo jaka czystość...
 

zielonogłowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
125
Buchów
0
Biore od tygodnia noopept, najpierw do niedzieli po ~60mg dziennie aby nasycic, teraz to 15-30mg. Piekne odmulenie od baki !!! Umysl wrocil do stanu z przed nałogu. Programouje jak popie****ony, uczelnia ogarnieta, ogolnie duzo mozna pisac. Najwiekszy plus ===== BRAK CHĘCI NA UŻYWKI ! 0 cisnien na alko, kode, mj cokolwiek. Tylko chęć na sport, dużo jedzenia, bardzo zróżnicowanego tzn. owoce warzywa itd.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół