nasiona marihuany

NOOPEPT PLUS - Poprawa pamięci , Zdolności intelektualnej , zwiększenie koncentracji

Wyszukiwarka Forumowa:

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
No sorry, ale chyba nie zaprzeczysz, że jak ktoś kopci bez przerwy, a później odstawi to czuje skutki uboczne odstawienia takie jak problemy z pamięcią i koncentracją. To, że przyjmuje mj w takiej a nie w innej formie nie oznacza, ze jestem debilem :) palę bo lubię.
Nie prosiłam o krytykę tylko o cos innego.
 
P

Para#normalni

Guest
Ale ja Ci dałem radę, nie chciałem Cię krytykować. Nie pal, zażywaj w inny sposób.

Poza tym zacznij się odżywiać - tłuszcze nienasycone w oleju z maku, rzepaku, różnych pestek.

Kup sobie sokowirówkę (tania) albo wyciskarkę (droga) i idź na targ po warzywa.

I bądź sobą...
 

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Wiec jeśli ktoś przestanie palić to do dietetyka,zdrowe odżywianie i wszystko znika???
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
No sorry, ale chyba nie zaprzeczysz, że jak ktoś kopci bez przerwy, a później odstawi to czuje skutki uboczne odstawienia takie jak problemy z pamięcią i koncentracją. To, że przyjmuje mj w takiej a nie w innej formie nie oznacza, ze jestem debilem :) palę bo lubię.
Nie prosiłam o krytykę tylko o cos innego.

Problemy z pamięcią nie są skutkiem odstawienia MJ, są skutkiem jej zbyt częstego zażywania. Wszystko dla ludzi, tylko z umiarem.
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Spróbuję na razie żyć na trzeźwo :)
Dzisiaj czwarty dzień trzeźwości, to dla mnie duży sukces, że tyle wytrzymałam. Najgorsze już chyba minęło. Jak odstawiam to męczą mnie koszmary nocne, ale teraz już będzie z górki :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak odstawiam to męczą mnie koszmary nocne, ale teraz już będzie z górki :)

Podrzuć adres, przypilnuję cię w nocy :)

---------- Post Zaktualizowany 13:51 ---------- Data pierwszego postu 13:47 ----------

Dopiero przejrzałem cały temat... To w końcu działa to czy nie?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Działa, tylko nie każdy.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To który trza kupić i skąd?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Ponoć Sunifiram lepszy od Noopeptu ;) Ja tego nie żre więc nie powiem na swoim przykładzie, ale wszędzie tak piszo i mówio.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół