nasiona marihuany

Sprytus rektyfikowany

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante inferno

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2010
Postów
84
Buchów
1
Po dolaniu wody demineralizowanej i gotowaniu w rondelku gdzieś przez okolo 6min prawie cala woda demi wyparowała(200ml zostało) trunek po wystygnięciu i przelaniu do butelki po 2 dniach leżakowania wyglada tak:





trunek zrobił sie taki mętny zielony i pływają w nim takie czarne granulki coś jak herbata ale granulki zrobiły się po jakimś czasie od gotowania<lol>

Co robić?? filtrować i dodać spirolu z MJ ?? :spalony:
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
HA!!! Czuje się mocno skonfundowany! Gdybym nie miał praktyki to bym podpisał się obiema rękami pod teorią Fadree, ale mam też tą(niepokojąco skuteczną)praktykę. Nigdy nie karboksylowałem zioła na nalewkę! Dosłownie nigdy! A robię je co roku od lat! Zawsze jednak,wyrywała nogi z butów nawet największym kozakom i była hitem w kwestii mocy! I teraz się zastanawiam czy uzyskiwałem tylko część z możliwej mocy(strach pomyśleć jak by klepała na 100% mocy)czy gdzieś zakradł się jakiś błąd do tej teorii?! Za tydzień, dwa, zrobię dla nauki próbę dwóch jednakowych pod względem ilości składników nalewek. Karbo i bez karbo. Czyli za około miesiąc potem zasiądę w roli testera- jurora, wraz z ziomeczkami;) Jak nie zapomnę to napiszę o wynikach a jak zapomnę to przypomnijcie:)
 

Dante inferno

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2010
Postów
84
Buchów
1
Tazio- Jak wygladal twój trunek?? tez miał takie gluty żywiczne po dodaniu innego alko?robiłeś ze spirytusu rektyfikowanego??kopało coś z MJ czy alko przeważało w mocy ??:smokee:

ps.wlałem 100ml spirolu i potrząsłem tym parę razy,wszystkie granulki pofrunęły na wierzch trunku fajnie to wygląda :D filtrować czy wywalić tylko te doże granulki???
 
Ostatnia edycja:

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Głównie klepało ziółko! Dawałem sam spirytus rektyfikowany i było dość klarowne, chociaż mocno zielone. Po nocy zostawał na dnie taki smog on the water , ale przed piciem wstrząsałem i było gitara. Nigdy nie filtruje bo to nawet ładnie wygląda jak parę topiszonów jest na dnie. Zawsze można je na końcu wyjąć i wycisnąć. Coś jednak w tezie Fadree jest bo przypomniał mi się jeden dureń(a może w takim razie wcale nie) co wyjął te wymacerowane topy po imprezie, wysuszył, skręcił lolka z tych niegdyś 20g(wtedy pewnie z 5g niemal białych z wypłukania topów) i twierdził że go wyklepało! Cóż, teraz biorę to pod uwagę jako realne, ale wtedy wyśmiałem go jak zły belfer uczniaka;)
 

Dante inferno

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2010
Postów
84
Buchów
1
Jak wam sie wydaje czy zwykle filtry do kawy te papierowe mogą zatrzymać cos z thc i inne kannabinoidy?<coolpalacz>\
ps.nie będę filtrowa tego te granulki to czysta żywica :D
 
Ostatnia edycja:

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Robiłem kiedyś wino z konopi, ale tylko z liści. Żadne gluty itp nie pływały, a po kilku miesiącach całkiem się sklarowało (kolor zmienił się z mętno-zielonego na przeźroczysto-słomkowy). O smaku nie ma co wspominać - chlorofil robi swoje, nawet żadne dodatki nie pomogły - ale spokojnie mogę stwierdzić, że te 18% wystarczy, aby rozpuścić THC. Trunek kopał ziołowo, nie alkoholowo.
Kiedyś powtórzę eksperyment, tylko zamiast liści użyję topów.
 
S

sru

Guest
to dobrze byłoby zagotować w wodzie kilka razy - tak jak to ktoś zapodał w temacie z masłem - i kolor/smak będzie lepszy i będzie zdekarboksylowane
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Mi w spirytusie zawsze pasuje ten smaczek. Trochę jak Jegermeister(czy jak się tam to pisze po germańsku). Czasem dodaje czasem owoców jałowca to ma ginowy posmaczek i dobrze wchodzi z tonicem. W winie jednak, domyślam się że smak ten nieco się zmienił(pewnie na gorsze)w wyniku rozkładu chlorofilu przez drożdże.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół