nasiona marihuany

silikon,silca w hydro

Wyszukiwarka Forumowa:

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
<peace> Sorry ze tak dzis spamuje czy ktos uzywa silikonu w uprawie i czy jest sens?wyczytalem sporo na zagr.forach ze dobre na out bo wzmacnia planty,robalom ciezej jest sie dobrac do rosliny,uodparnia na zmiany temp.itd. Jak to jest w indoor jest sens?an robia rhinoskin drogi masakrycznie sa tez tansze wersje,prosilbym o opinie jesli ktos uzywa
 
T

tomram74

Guest
siemka
hej THC ,ja mysle ze chodzi ci o krzem(Si)?
krzem mozna nabyc w innych postaciach,ja uzywam w hydro od lat silicone od groth technologi(zajbisty do podnoszzenia ph wody),uzywam tez mineral magic to tez wiekszosci krzem ,krzem od wiekow uwazany byl za składnik niezbędny do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.powodzonka
 

Auto_Flow

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
353
Buchów
3
Sam mineral magic chyba najbardziej warto kupić ze względu na doskonałe właściwości antygrzybowe. Jest to mało popularne w PL ale na stronach anglo jest sporo info i każdy kto spróbuje to potem na stałe używa.

Co do cen za tego rhino to im chyba coś ciężkiego na głowę spadło......
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Kupilem potsil 7.5funta za 500ml zobaczymy co ztego bedzie...potsil to potas i silca czyli silikon :)
 
Ostatnia edycja:
T

tomram74

Guest
przepraszam ze wpie****e jeszcze swe 3 grosze:)
co do mineral magic,jest to za***isty proszek,pomaga w stabilizacji ph pozywki(tutaj nalezy uwazac ,bo mozna przedobrzyc z iloscia,lyzka max 2 na 50 litrow,jednorazowo przy wymianie pozywki)do mieszanek ziemi,tez jakas lyzke ,dwie na 80 litrow ziemi.powodzonka
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Zapodalem wczoraj potsil 7ml na 20ltr.pozywki i widze juz dzis roznice -grubsze lodygi,co do ph mam ph perfect od an nijak sie tego nie da korygowac...samo daje rade ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół