nasiona marihuany

Amnesia Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
i jak u CIebie było z zapachem? bo to ponoć low-odour jest.
Miałem to razem ze Spiritual Punkiem w boxie, bez filtra. Zapach był bardzo mocny, w całej chacie i poza ;) Z tym, że nie pamiętam, czy obydwie tak mocno było czuć, czy AHxTKF, czy SP. Nie potrafię teraz powiedzieć...
A co do tego, że "na co dzień" to trochę zbyt hardkorowe - to się zgadzam :D Ale na weekend idealna, hehehe ;)
 

alf28

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2011
Postów
177
Buchów
0
Pale akurat amnezje od piatku. Opinie tyu 1-2 buszki czy lufka na 2 sa lekko przesadzone. Jointa samemu mozna spalic( i to nie jednego). Jak ktos pisal nizej ze "ogarnia sie" swiat do okola bez wiekszych problemow. Nie siada zbytnio na oczy wiec mozna prowadzic auto:D
Odmiana jak dla mnie normalna "dupy nie urywa" ale jest ok.
:crazy:

Ps. bez przesady ze trzyma 4-5h :freak2:

to nie była amnesia..... mieszkalem 3 miesiace w NL, to bylo moje ulubione palenie i uwierz mi po 3 miesiecznym paleniu jak wrocilem do PL to bylao jak powrot na planete ziemia:)
 

flowxx

Member
Rejestracja
Lut 24, 2013
Postów
24
Buchów
0
Po Amnezji jest totalny rozpierdziel. Paliłam 4 dni z rzędu, dzisiaj końcówkę. Faza trwa z 4 godziny, ale później cały dzień jest przyjemny beton, nawet mimo snu. Jedna z najlepszych:spalony:
 

Zielarz15

Well-known member
Rejestracja
Sie 18, 2011
Postów
93
Buchów
0
Potwierdzam amnezja sieka i opada powieka:zjarany:
Próbowałem raz amnezje z NL z coffika to za***iste palenie mocne suche zbite i ten smak mhhhh
Kilka razy paliłem tez amnezje od kolezki spod lamp praktycznie to samo co NL sieka :spalony:
 
U

Usunięty 12614

Guest
Całe zamieszanie z rozbieżnością opisywanych przez userów właściwości Amnesii wynika z obecności kilku jej rodzajów na rynku. Generalnie są to 2 odmiany kopiowane/modyfikowane przez większość seedbanków. Pierwszą Amnesią która ukazała się światu to Amnesia Haze wybreedowana przez Holenderską Hy-PRo. Genetyka to niezidentyfikowana landrace'owa Sativa x Top FLoor i chociaż seedfinder podaje inaczej właściwą genetykę znam od kogoś kto przyjaźni się z jej twórcą. Jest bardzo długo trzymającą, niezamulającą, wręcz speedującą sativą bez efektu paranoi. Została ona użyta do zachwalanego przez was krosa AH x KF produkcji WARR'a, jednak w tym krosie dominuje bardzo ciekawe, niespotkane wcześniej przeze mnie pheno The Killing Fields, lub jest to wynik dobrej mieszanki tych genów, bo ultimate amnesia na pewno to nie jest :)

Drugą Amnesię Haze wydał zaraz po Hy-pro, Soma (tylko nie wiem na h*j, bo spowodował tym wieczny zamęt) i według breedera jest to Afghani Hawaiian x Laos x Jamaica, ale coś nie chce mi się wierzyć, bo to żadnego landrace'a nie przypomina. Jest to długo kwitnąca hybryda o przewadze indicowego highu, który jest kur***ko mocny, ale "bez fajerwerków", czyli typowe ***nięcie łopatą w potylicę. Daje bardzo duży plon oraz pokrywa wszytko triochomami (łącznie z łodygami) Nie nadaje się do codziennego jarania ze względu na moc i odrealnienie. Pozdrawiam i podziwiam wszystkich którzy jednak jakoś dają radę. Ta Amnesia została skopiowana przez większość dużych seedbanków min Barneys F, World of Seeds, Vision Seeds. RQS to również to samo, po selekcji, lub sypnięte czymś, co się raczej nie ujawnia. Generalnie jest to szkalowanie nazwy HAZE, bo nie przypomina żadnego Haze'a ni w ząb więc u nas występuje pod nazwą Tao. O automatach pod nazwą Amensia nie będę pisał bo nie przypominają ani jednej ani drugiej, jak wszystkie automaty ze skradzioną nazwą odmian bez AF.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BiałyBoBiK

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2013
Postów
98
Buchów
0
A ja palilem Amnesia Haze i powiem ze to najlepsze co palilem fakt ze palilem ja ostatni raz dwa lata temu... ale dalej nie zapomniane przezycie ...
Wszyscy niestety za nia tesknia :( bo sie juz od dawna nie pojawila :D
"masz amnesie rzadzisz miastem " taka prawda -.- no i herrer jacka ^^
 
D

delete

Guest
Ja miałem totalny odlot.
Ledwo wbijam na impreze, lajtowo piwko w łapie muzyka gra wszystko za***iscie laski, znajomi itp.
Z racji, że miałem koszulkę ocb, podbija do mnie typek i pyta czy mam blety. Z bananem na ryju odpowiadam - pewnie a masz co nasypac ?
Sprawy potoczyły się szybko, zanim się oglądnąłem chłopy zwinęły dwa baty.
Wychodzimy przed budynek, za róg i jaramy ...
4 osoby w kole i leci bacik, ciągnę pierwszego macha i nie wiem kiedy skończyc.
Dym wypełniający moje płuca był taki łagodny, że chciałem złapac go jak najwięcej, trzysta zdarłem poszło dalej. Po kilkunastu sekundach czuje mocne uderzenie w głowę (fazowe). Rozjaśnienie przed oczami i zaciesz. Przez co ? Przez ulicę popie****a sobie kotek :D Nie wiem co mnie wtedy bawiło ale nie mogłem przestac ale jak dochodził bacik to ogarniałem się w ciągu jednej sekundy aby poczuc ten smak jeszcze raz. Po całej akcji waracam na imprezę. Podobno wyglądałem jak zombie przy czym byłem strasznie rozmowny i chętny do wszystkiego. Godzina minęła a ja nadal czuję taką samą fazę jak zaraz po zapaleniu. Druga godzina, dalej, trzecia już trochę mniej. Wracam do domu, zasiadam jeszcze przed komputerem i zaczynam coś przeglądac. Oglądając filmy na youtube wszystko rozkminiałem do każdego detalu. Zanim się zorientowałem była 5 nad ranem. Poszedłem spac, mój sen trwał chyba 11 godzin a wstając miałem takiego kaca jointowego że to się w pale nie mieści. Opalając rano (dla mnie gdzieś 14) rurę po haszu dopiero doszedłem do siebie :)

Moim zdaniem ta odmiana jest strasznie wychwalana - i słusznie.
Niesamowity high połączony z długim jego trwaniem sprawia, że Amnesia nie ma sobie równych ;)
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
Amnesia haze prosto od holendra
łagodnie wchodzi w płuco potem zaczyna powoli łaskotać i coraz mocniej aż nie dajesz rady smak nie do opisania ziemisto delikatnie słodki ale tez nie czuć takiej ziemi ani jakiegoś dosyć konkretnego smaku po prostu wchodzi haj jest bardzo ciekawy stonowana energia wspaniałe samopoczucie dobre zejście z fazy taki stan Loading długo utrzymujacy się na bani,gastro jak dla mnie nie było jakieś kosmiczne może to przez inne czynniki ale tak czy siak nie chce się tak mocno jeść zostaje jeszcze kwestia ''Amnezji'
z jednej strony wspaniałe uczucie ale jak wbija ziomek potem na chwile wychodzi wraca za 20 minut a ty się z nim jeszcze raz witasz tak jakbyś go wgl nie widział wywołuje dziwne uczucie ale to już własne odczucia hahahah


Bardzo pozytywny temat jak do tej pory to chyba najmocniejsza rzecz jaka paliłem miejmy nadzieje ze po plonach cos się jeszcze dobrego trafi
:jaraczz:</P>
 

placenty

Heil Hydro
Weteran
Rejestracja
Lut 9, 2013
Postów
564
Buchów
2
No w koncu trafilem na ten watek i jest pieknie

u mnie w boxie wlasnie pierwsze kroczki stawiaja dwie panny od WARR'a a mianowicie

2 x Amnesia Haze x The Killing Fields Fem

2 x The Super Silver Killing Sour Diesel Haze Fem


i tak jak czytam to normalnie az mi slinka cieknie hehe najgorsze ze dopiero na poczatku grudnia beda gotowe do posmakowania wrrrrrr.......

 

dudu

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
64
Buchów
0
No to powiem coś od siebie, bo miałem okazje prubować, kumpel załatwił :smokee:

Więc smak? Hmm jak kadzidło w kościele, mocno nie gryzie do przyjęcia, na początku działa sativa, gadatliwość, chęć do działania, później zaczyna działać indica, palenia mieliśmy w uj, i wszystko naraz poszło oczywiście :spalony:
Nie pamiętam ile, i nie pamiętam w sumie co robiłem to też taka cecha Amnezji :pr:
 
D

delete

Guest
a jak dla mnie to amnezja przereklamowana. Palilem i w amsterdamie i od znajomego.
nie moj typ
 
E

Eszterebeszte

Guest
a jak dla mnie to amnezja przereklamowana. Palilem i w amsterdamie i od znajomego.
nie moj typ

Przereklamowana bo parę razy usłyszała gimbaza w kawałkach i na okrągło się przewijało, na osiedlach co 2 krzaczor to amnesia i wiadomo "ostro klepie, nie możesz się ruszać, bomba!" chociaż taki high nie ma nic wspólnego z amnesia to jeszcze któryś doda, że "nic po tym nie pamięta"
Amnesia to dobra sativka, ale również paliłem lepsze.
 

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Porownywanie zalet organoleptycznych bazujac sie na kofikowym jaraniu dla turystow jest nie na miejscu. Amnesia Haze niema nic wspolnego z Amnesia Hy Pro i nazywanie amnezji z hy pro haze jest bluznierstwem. Roznice sa ewidentne choc obie maja duzy potencjal hy pro jest ta prawdziwa odmiana ktora jest wstanie pozamiatac tak solidnie ze az pikawka arytmi dostaje a oddech wibruje jak po przebiegnieciu maratonu. Podstawowa cecha hy pro jest jej zapach i aromat, nuty lukrecji, przypraw oraz sciolki lesniej jak w OG kush. Dla mnie HY Pro jest najlepsza odmiana mostly sativa o mocy ktora jest wstanie wyrwac z butow. Co do amnesia haze (Core) to musze przyznac, ze jest najlepszym strainem do uprawy komercyjnej gdyz jej kwitnienie jest szybsze oraz smak jest bardziej slodki, z nutami owocowymi.
Na marginesie dodam, ze mialem do czynienia z jedna i druga odmiana z klonow elite.
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Porownywanie zalet organoleptycznych bazujac sie na kofikowym jaraniu dla turystow jest nie na miejscu. Amnesia Haze niema nic wspolnego z Amnesia Hy Pro i nazywanie amnezji z hy pro haze jest bluznierstwem. Roznice sa ewidentne choc obie maja duzy potencjal hy pro jest ta prawdziwa odmiana ktora jest wstanie pozamiatac tak solidnie ze az pikawka arytmi dostaje a oddech wibruje jak po przebiegnieciu maratonu. Podstawowa cecha hy pro jest jej zapach i aromat, nuty lukrecji, przypraw oraz sciolki lesniej jak w OG kush. Dla mnie HY Pro jest najlepsza odmiana mostly sativa o mocy ktora jest wstanie wyrwac z butow. Co do amnesia haze (Core) to musze przyznac, ze jest najlepszym strainem do uprawy komercyjnej gdyz jej kwitnienie jest szybsze oraz smak jest bardziej slodki, z nutami owocowymi.
Na marginesie dodam, ze mialem do czynienia z jedna i druga odmiana z klonow elite.

Sadziłeś może amnesie od superstrains? Podobno to kontynuacja Hy-pro, a przynajmniej taka wiedze posiadam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół