nasiona marihuany

Amnesia Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

netkowsky

Member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
19
Buchów
1
Amnesia haze od znajomego growera ;).

-Smak 7/10 Szczerze nawet już nie pamiętam jaki smak był tego, ale jakoś mnie nie zachwycał
-Zapach 10/10 Intesywny zapach, można by rzec, że jakiś drzew leśnych, po spaleniu kumpel czuł w pokoju woń jak to nazwał "jak by kot się zerzygał"
-Moc 10/10
-Działanie 10/10 Mocne walnięcie po jednym buszku, a po całej lufce jak dla mnie nie trzeba dokładać, mega bomba, chęć do działań i śmiechy, potem jak bym poczuł troszkę indice, czas na rozkminianie i zamulanie przy ekranie rozkoszując się grami na PC.
 
M

McKey

Guest
Miałem okazje spróbować kilka razy...

1-2 buchy i po smaku czuję ,że nie potrzeba więcej

Faza?

Pozornie ogarnia się wszystko
Pozytywna gadatliwość, dobry nastrój ,rozkminy z osobami które nigdy nie jarały
Po jakimś czasie zastanawiam się z kim rozmawiałem i o czym
(pewnie niejeden tak ma po każdej innej odmianie)

Dla mnie to arystokracja wśród konopii

Aha!

2 minuty po zaja patrze na zegarek a 2 h mineły
 
Ostatnia edycja:

dogulas

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2008
Postów
161
Buchów
0
razem z ziomem i bobem amnezji 2 buchy i odplynalem na 30 min polecam nawet ci co pala na codzien napewno po jednym lolu amnzeji bedzie bomba
 

majonez111

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2011
Postów
155
Buchów
0
Tez palilem amznezje haze z Holandii ziomek przyjechal na swieta uraczyl nas najpierw 1 fifke spalilsmyna 3 i juz bylo czuc ten smak Hmmmm bajka;D po czym poszlismy do sklepu jakies 450m nie kopalo tak od kopa pelna faze poczulem dopiero po wejsciu do sklepu wtedy to mi dobrze wjechalo nie wiedzialem co mialem kupic i wgl kolejka dluuuuga... wyszlismy poszlismy zapalic 2 dulafke tez na 3 po tej juz kompletnie scielo z nóg wkrecilem sobie ze mam kamien w glowie i ciagnie mnie do ziemi faza dobra kazdy sie wkrecil czulem go caly czas... Takiej mocy jeszcze nie palilem a palilem sporo dobrych odmian:D Dodam jeszcze ze kopalo mnie to z 4-5 h nawet po zjedzeniu Sporej ilosciu jedzonka faza sie utrzymywala. Dla mnie first one Ziolo:D
 

BabaVanga

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2012
Postów
189
Buchów
0
Pale akurat amnezje od piatku. Opinie tyu 1-2 buszki czy lufka na 2 sa lekko przesadzone. Jointa samemu mozna spalic( i to nie jednego). Jak ktos pisal nizej ze "ogarnia sie" swiat do okola bez wiekszych problemow. Nie siada zbytnio na oczy wiec mozna prowadzic auto:D
Odmiana jak dla mnie normalna "dupy nie urywa" ale jest ok.
:crazy:

Ps. bez przesady ze trzyma 4-5h :freak2:
 

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
Pale akurat amnezje od piatku. Opinie tyu 1-2 buszki czy lufka na 2 sa lekko przesadzone. Jointa samemu mozna spalic( i to nie jednego). Jak ktos pisal nizej ze "ogarnia sie" swiat do okola bez wiekszych problemow. Nie siada zbytnio na oczy wiec mozna prowadzic auto:D
Odmiana jak dla mnie normalna "dupy nie urywa" ale jest ok.
:crazy:

Ps. bez przesady ze trzyma 4-5h :freak2:
Paliłem crossa Amnesia Haze x The Killing Fields (z własnej szafki, nasiona od WARR-a), z "hejzów" paliłem też Haze 2.0 Auto od Dinafeem Seeds.
AHxTKF jak dla mnie urywała łeb przy samej d***. I nie tylko dla mnie ;) Jedna lufka i byłem totalnie poskładany.
Faza trwająca nawet do 5 godzin w przypadku Amnesii moim zdaniem nie jest przesadzona. Trzymało mnie za każdym razem bardzo długo, bywały takie jazdy po 4-5 godzin.
Co mnie w Haze "uderzyło" (dosłownie i w przenośni) to efekt "powracającej fazy". Czyli buch, potem czuje się, jak wchodzi, mocne walnięcie, po jakimś czasie schodzi.... i nic bardziej mylnego :D Znowu łup, kolejny raz walnięcie w łeb, totalny nieogar - bez poprawiania wszystko zaczyna się od nowa. I tak ze 3-4 razy...
Przy Haze 2.0 AF tez był ten efekt, ale jednak znacznie słabiej.
To tyle z moich doświadczeń z Amnesią. Czystej nie paliłem...
W każdym razie AHxTKF to było najmocniejsze, co miałem okazję przysmażyć. Teraz znalazła godnego przeciwnika - Pineapple Express x Critical Mass. Ale to ostatnie jeszcze nie jest ścięte, nie mówiąc o curringu, więc tak naprawdę okaże się za jakiś czas.... ;)
 

dogulas

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2008
Postów
161
Buchów
0
co bedzie mocniejsze Amnesia Haze x The Killing Fields czy orginalna amnezja haze ?
.........................

ktora odmiana jest najmocniejsza z amnezji jak myslicie ? i jak by amnezja wypadla w porownaniu z Sour dislem slyszalem ze duzo ludzie bardzo pochwala disla za jedno z najlepszych palonek
 

Illumipłaci

Banned
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
376
Buchów
8
Palilem amnesie haze i przypadla mi do gustu ale chętne sprobowalbym tego crossa Amnesia Haze x The Killing Fields. Gdzie mozna dostac te pechy?
 

sativaindica

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2009
Postów
220
Buchów
1
''Palilem amnesie haze i przypadla mi do gustu ale chętne sprobowalbym tego crossa Amnesia Haze x The Killing Fields. Gdzie mozna dostac te pechy?''


Wpisz nazwę tej odmiany, w wyszukiwarkę GOOGLE, tam znajdziesz na pewno
 

Pracujący w nocy

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2012
Postów
55
Buchów
0
Najlepsze ziółko, jak dla mnie nie daje sie do codziennego jarania. Nie ogarniaj bym pracy i rodziny, wiec na co dzien wole cos słabszego, a tego szatana od świeta przykopcić.:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół