nasiona marihuany

Kontrola z agencji

Wyszukiwarka Forumowa:
D

Dziobak

Guest
No i mamy szczęśliwe zakończenie :) Człowiek zawsze kombinuje więcej niż potrzeba, ale jak wiadomo bezpieczeństwo przede wszystkim :)
 
E

EZLN

Guest
nie wiem jak jest w uk, ale w wielu krajach landlord nie ma prawa wejsc do mieszkania podczas twojej nieobecnosci. na czas odnajecia masz prawie takie same prawa jakbys byl wlascicielem. spotkanie tylko na umowione wizyty i np 2 razy do roku, zalezy od umowy. czesto ludzie nie znaja swoich praw :)
mialem podobna sytuacje, zlozylem tylko rurki pionowe w boxie, kwiatki do workow na smieci i do ogrodu gdzie juz lezaly inne worki na smieci (inna temp byla:) ) a boxa przysypalem roznymi rzeczami. emigranci zawsze dadza rade :)
 

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
Jak dostałem list to było napisane że w środe o godz 12 bedzie ktoś z agencji na chacie i nie ważne czy ktoś jest w domu czy nie oni i tak wejdą i zrobią to co mają zrobić sami :)
 

wolfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2011
Postów
84
Buchów
0
Ja naszczesie nie mam takich problemów, fakt ze nie mieszkam ani w pl ani w uk, ale tez wynajmuje mieszkanie i nikt do mnie nie wpada na zadne wizyty, landlorda nie interesuje co tu sie dzieje tylko zeby chaty z dymem nie puscic:) Jak juz chce sie spotkac to poprzez umowione spotkanie. Do chaty nie może wejsc bez zgody lub obecnosci domownika, nie mam zadnych rutynowych kontroli. Od 3 lat raz sie widziałem z landlordem i to u niej w biurze podpisac nowy kontrakt na 3 lata;-)
 

Paprykowanie

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2011
Postów
83
Buchów
0
Czy wynajmując tzw. studio (pokoik + mini łazienka + mini kuchnia) nie narazę się na przypał z namiotem 60x60x120 250cfl? <palacz> Oczywiście z filtrem, więc zapach przy paru automatach powinien dać się ogarnąć. Bardziej martwię się o to, że w takim małym pokoju, gdzie jest tylko łóżko i szafa nie ma go jak skitrać. Ciężko znaleźć miejsce gdzie go wgl postawić. Przykryłbym go jakimiś szmatami, żeby chociaż aluflexa zakryć :) Do czego zmierzam... Czy landlord(albo ktos inny, kogo musialbym wpuscic) potrafi wpaść czasem bez zapowiedzi? Czytałem, że wizyty muszą być wcześniej zapowiedziane, ale nigdy nie mieszkałem w uk i wolę dopytać. Jak już pisałem boxa nie ma jak zakamuflować w takim pokoju i jak ktoś już wejdzie to pewnie się pokapuje, więc przez 2-3 miechy musiałbym nikogo nie w temacie nie wpuszczać. Jest to możliwe? Często zdarzają się tacy landlordowie jak u Wolfera?
Z fartem.
 

palczastoramienny

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2011
Postów
118
Buchów
1
No ogolnie to zalezy od landlorda... u mnie jest spoko wiec o przypal z tej strony sie nie martwie... ogolnie to mialem motyw ze sasiad mnie zalal o 4 w nocy bo gdzies rura wy***ala... LL wpadl do pokoju a tam box stoi... jest to szafa ale wyglada przypalowo... na szczescie bylem na tyle rozumny ze wylaczylem lampe w boxie i nawet sie tym nie zainteresowal... wiec wszystko zalezy od osoby badz agencji od ktorej wynajmujesz mieszkanie
 

pyszny_makaron

Active member
Rejestracja
Paź 17, 2016
Postów
42
Buchów
0
z góry przepraszam za odkopywanie, ale ten wątek idealnie pasuje i bez sensu jest chyba zakładać nowy

wprowadziłem się właśnie do mieszkania z agenji, od poniedziałku chce lecieć z growboxem, ale po ok. 3 miesiącach ma być ta kontrola i tutaj pytanie- planty będą miały ok. 2,5 miesiąca

jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem? nie mam strychu, ani szopy- jest to stara kamienica i mieszkam na drugim piętrze. Mysłałem o zamaskowaniu tego w jakiś sposób (maluje i robie różne art rzeczy więc można trochę zapuścić z tym bajere, ale szczerze to i tak srałbym w gacie podczas tej kontroli :shock:

ps. wymiary boxa to 120x120x200 więc też nie mały, ale rozważam opcję kupienia trochę mniejszego co tez zbytnio mnie nie ratuje
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Nie musisz być na takiej wizycie, ale jeśli nie chcesz żeby ktoś wchodził jak cię nie ma to wystarczy poinformować agencje o tym i umówić pasujący termin dla obu stron.
Poznaj swoje prawa jako wynajmujacego, Malo ludzi wie ale agencja nie tylko ma brać kasę ale ma dbać o twój komfort. Jeśli umowa tego nie precyzuje to np. co dwa lata możesz żądać od malowania mieszkania.

Pracuje dla agencji w UK.
Przez pięć lat pracy dla tej agencji trafiłem dwa razy na mj, raz w donice w patio a raz namiot w pokoju. Angole zero stresu.
 

pyszny_makaron

Active member
Rejestracja
Paź 17, 2016
Postów
42
Buchów
0
w umowie mam zapisane, że ustalą termin i jak mi nie pasuję to sami wejdą i ogarną. nawet jeśli uda się przełożyć to pewnie kwestia tygodnia, a u mnie planty będa w zaawansowanym kwitnieniu i nie chciałbym ich ścinać przedwcześnie.

Przerabiał ktoś jakiś patent jak je gdzies schowac na kilka godzin? wpadłem na pomysł wypożyczenia VANA na 24h i w nocy w kartonach wynieźć do tego vana i na czas wizyty gdzieś nim odjechać, ale pojawia się problem- minimalny wiek to od 23 + cena ponad 110funtów

niestety tu gdzie mieszkam, nie mam jeszcze zaufanych ludzi u których mógłbym to przetrzymać
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ziomku, masz glowe i ch*j to kombinuj jak to mowia. Na czas wizyty mozesz je wpie****ic kazda do duzego worka na smieci i do jakiegos kartonu, karton w sypialni nie wyglada przypalowo, zrobic lekki balagan w sypialni i git, oni wejda, zobacza i sobie pojda a Ty mozesz montowac uprawe od nowa :) ja bede mial wizyte wkrotce i zmyje wszystko z zasiegu wzroku, pozdro

---------- Post Zaktualizowany 23:41 ---------- Data pierwszego postu 23:40 ----------

Nic im sie nie stanie nawet jak beda zamkniete przez godzine, oni przyjda i pojda, nie beda siedziec zbyt dlugo zapewne
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Może daj krótki weg. Szybciej dojdą tylko będzie mniej materiału. Czego ma się toczyć ta kontrol?
 

pyszny_makaron

Active member
Rejestracja
Paź 17, 2016
Postów
42
Buchów
0
rutynowa, jestem w nowym mieszkaniu i co jakieś 3 miesiące z agencji ma ktoś wpadac- szczerze nie wiem po co, ale pewnie, żeby sprawdzić ogólnie mieszkanie
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Co 3 miechy ma ktoś wpadać ? Masakra, w życiu bym się nie zgodził na taką umowę.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ja juz to przerabialem. Wpadaja tylko raz po trzech miesiacach i sprawdzaja czy nie demolujesz domu. Jak wszystko imcpasuje, juz nie wpadna drugi ra. Oprócz rego wpadna jak sie bedziesz chcial wyprowadzic to sprawdza jeszcze raz.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Zamów szafe na wymiar, masz w Polsce pełno firm która Ci zrobi na wymiar, montujesz w środku boxa, we własnym zakresie wyrzynarka otwory pod wentylacje.
U mnie baba z agencji przychodzi zazwyczaj na końcówce flow, ale do sypialni nie zagląda, zawsze idzie ściema że ktoś śpi po nocce albo leży chory z 40 stopniami gorączki, zresztą namiot wygląda jak materiałowa szafa na ubrania, w asda znajdziesz spray odświeżający powietrze o zapachu świeżego prania, rozwieszasz szmaty po pokoju, pryskasz tym syfem jeśli filtr nie wyrabia i jest elegancko.
Oni nie chodzą szukać krzaków po mieszkaniach, więc jeśli będzie chata od***ana na błysk to wystarczy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół