nasiona marihuany

Palenie a krwiodawstwo

Wyszukiwarka Forumowa:

crimafocsani

Member
Rejestracja
Maj 14, 2012
Postów
11
Buchów
0
Witam, chciałbym zacząć oddawać krew i jak ma się do tego palenie? Podczas pobierania robią sporo testów na krew wykryje coś? I przede wszystkim czy nic się nie stanie osobie której by taką krew podano. Jak ktoś nie jest pewien to proszę żeby sie nie wypowiadał ^^
 
G

Gość

Guest
też miałem taki probe i z tego co czytałem to minimum 6 miesięcy trzeba być czystym przed oddaniem krwi
 
D

delete

Guest
Ja oddaje krew od ponad roku a pale często od dobrych kilku lat, miałem juz robione pare razy robione badania i nic mi nie mówili więc luz .
A jak czują się biorcy mojej krwi ? Nie mam pojęcia .
 
D

delete

Guest
Jedynym wymogiem jest to aby osoba która oddaje krew była zdrowa. Bo thc lub inne substancje tego typu to po prostu toksyny,a oni oczyszczają krew więc jest bezpieczna
 

Ofy

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2011
Postów
882
Buchów
0
Lol krwi nie oczyszczają, badają ją tylko i tyle ;]
Ja przedwczoraj jarałem, wczoraj oddawałem krew i nic, a po oddaniu bongo oczywiście :)
 

dzejesol

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2011
Postów
55
Buchów
0
Na thc są inne -drogie badania a przy oddawaniu krwii nikt Ci takich nie zrobi. Jaraj i oddawaj zawsze na gastro pare czekolad jest. A na dodatek uratujesz komuś życie. ;) Oddaje już od ponad 3 lat a palę drugie tyle prawie. <wodna>
 

thethc

Member
Rejestracja
Lut 19, 2012
Postów
18
Buchów
0
Z tego co wiem nawet do badań sprawdzają tylko ilość krwinek itp. Thc żeby sprawdzić tak jak dzejesol napisał trzeba inne testy robić. A do badań i oddania krwi nikt nie będzie sprawdzał bo to dodatkowa robota i koszty. Ja sam oddaje krew i możecie śmiało oddawać. A warto bo każdemu z nas może się kiedyś przydać.
 
E

Eszterebeszte

Guest
badają krew tylko pod względem zawartości złych hormonów np jak ktoś się faszeruje syfami na mięśnie lub zakażeń czy chorób i podobnie jak koledzy pale codziennie a krew oddawałem 5x i wszystko jest w porządku:)
 

Baoab

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2012
Postów
167
Buchów
0
Lol krwi nie oczyszczają, badają ją tylko i tyle ;]
Ja przedwczoraj jarałem, wczoraj oddawałem krew i nic, a po oddaniu bongo oczywiście :)

Oczywiście że ją czyszczą. Jak jeszcze jarałem to też oddawałem dzień po jaraniu, przez 2 lata i nic mi nie mówili. Teraz nie jaram i oddaję. Bardzo zachęcam do oddawania krwi, ludziska
 

Dziamdziak

Well-known member
Rejestracja
Gru 2, 2011
Postów
115
Buchów
0
JAKIE BADANIA SA WYKONYWANE
PRZY ODDAWANIU KRWI ?


Przed oddaniem krwi każdemu kandydatowi do oddania krwi wykonuje się badanie poziomu hemoglobiny i ogólne badanie lekarskie z pomiarem ciśnienia tętniczego krwi. Na podstawie tych badań i wypełnionej przez kandydata na dawcę ankiety, lekarz podejmuje decyzję o możliwości oddania krwi. Jeśli w trakcie badań wystąpią wątpliwości, co do stanu zdrowia kandydata na dawcę krwi, lekarz skieruje taka osobę do właściwego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i przekaże wyniki wykonanych badań. W każdym przypadku po oddaniu krwi wykonuje się badania serologiczne (głównie określenie grupy krwi) wirusologiczne i molekularne. Badania maja na celu wykluczyć możliwość użycia krwi, która mogła by być źródłem zakażenia kiła, wirusem żółtaczki typu B lub C albo wirusem HIV. W przypadku uzyskania dodatnich wyników badań podejrzana krew zostaje zniszczona, a dawca jest wzywany na ponowne badania. Dodatkowe badania maja na celu wykluczenie lub potwierdzenie otrzymanych dodatnich wyników badań. Dzięki takiej procedurze każdy dawca krwi, ma wykonywane badania dzięki którym może być pewien stanu swojego zdrowia. Trzeba podkreślić, że badania te są całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego dawcy, dlatego oddanie krwi jest świetną okazja dla sprawdzenia stanu własnego zdrowia.
 

Chudeciacho

New member
Rejestracja
Lis 26, 2019
Postów
3
Buchów
0
Podbijam temat
Czy informacje nadal są aktualne czy coś się zmieniło do 2019?
 
J

Jake Sully

Guest
Jaram codziennie z przerwami jedno dwudniowymi jaram dzień przed oddaniem i nigdy nic mi nie wykryli a oddałem już 8 litrow
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Jaraj przed każdym oddaniem a temu któremu oddadzą twoja krew z THC nic się nie stanie tak jak Tobie po paleniu . Będzie miał fajne fazę i lekarstwo we krwi gratisowo. THC nie podnosi ciśnienia a je nawet obniża więc zawału nie dostanie. Będzie miał tylko bardzo przyjemny sen
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół