nasiona marihuany

Iwory Ice

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Siemanko

Mial moze ktos odmianke Ivory Ice bo nie mozna nic nigdzie znajsc a bardzo mnie ciekawi jak wyglada,smakuje i jaka ma moc jesli kto maial z nia doczynienia bardzo bym prosil o szczegulowe info z gory dziekuje:smokee:
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
Odswieze . Wczesniej nie widzialem tego tematu , mialem ivorego na out . Powiem , ze spory rozstrzal genetyczny kazdy krzak inny. Najmniejszy ok10g wzrost ok30cm. Nastepny ok20g i 50cm. Trzeci (moj faworyt)blisko 1m plon ok40g. High typowa indica nic szczegulnego. Wszystkie mialy takie same warunki ogolnie nie polecam w tej cenie masz automaty od fs , kture mnie pozytywnie zaskoczyly.
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Nie zgodzę się ja miałem Ivory ice dostałem od kogoś w gratisie mi bardzo smakował. Ja tam lubię indyję, moc świetna faza kanapowa ale losowo co któryś top wykazywał działanie sativkowe. Krzaczki rosły bardziej w bok niż do góry, krótkie topy prawie okrągłe. Dla mnie trochę za mocno zbite wolę luźniejsze palonko które łatwo pokruszyć to było twarde jak kamień. 6 żeńskich plantów na 10 pestek regularnych wysokość 40-70cm, najmniejsze dały 35g suchego palenia a 2 największe łącznie miały ponad 100g suchego. Wydajność przeciętna ale mocne palenie to zdecydowany plus. Mogę przeboleć te małe ilości kwiatów dla takiej ilości THC dla mnie mocna nie wymagająca odmiana o działaniu narkotycznym. Nie każdemu to odpowiada ale ja jestem wielbicielem upie****aczy. Zapach w pierwszym tygodniu ziemisty na przemian ze słodkim, dopiero po kolejnym tygodniu pachnie wybornie.. ziemiste nuty zmieniają się w przyprawy może i są cytrusy.. ale nie wyczułem :). Dym gęsty i ciężki kaszel gwarantowany ale ta moc.. mi spasowała.
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
Fakt buchy wyrywaly sie z pluc , podczs flo po przetarciu pachnial sosnowo . Wzielem na test , i widac moze mialem pecha ze takie powychodzily struktura topa tez na kazdym byla inna . Zeby sie upewnic wezme jeszcze inne auto od virusa ale najpierw cala kolekcja od fs zobaczymy jak wyjdzie.
 

PadreBoB

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
165
Buchów
0
ta odmiana to typowa indica czy taka jak wszystkie automaty, bez rewelacji
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Zdecydowanie Indica z mocnym przytupem i nutą sativy bo niektóre topy takie właściwości wykazywały ale do rasowych indyjek jak Sensi Star to ciężko porównać. 80% mojej diety narkomana to Indyjki trochę tego już przeszło przez płuca a Ivory miło mnie zaskoczył.Może to da ci jakiś obraz
 
S

Sandacz

Guest
tez miałem Ivory ice i jedna dzida i jak obuchem w glowe konkret ***niecie dosłownie, trzymałem dość długo na out i była dojrzała raczej w stu procentach i strasznie podatna na pleśń nic nie pomagało ale po zbiorach mało ale kopytne :D :yeahh: ale po leżakowaniu fajna cytryna lub grapefruit takie cos w zapachu bylo i nie gryzło w gardło :D
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
a widzisz to jednak problem zbitych topów jak już chwyci pleśń to ciężko z nią wygrać, tylko chemia poratuje. Szkoda, że moje nie chwyciły cytrusówych niuansów albo mój przepalony nos już nie daje rady wyczuć. Może jednak znowu skuszę się na Ivory.
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
I tylko ja tam czulem sosne , swierk ? Jak sprawdze ze 5 auto o dzialaniu indicy to dam znac . Moim zdaniem szalu nie bylo w tym ivorym.
 
S

Sandacz

Guest
Za krotko trzymałeś może i u mnie topy tak bardzo nie były zbite :D Chemie na pleśń stosowałem i nie dawało rezultatów :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół