nasiona marihuany

dziwny problem z hps, za malo mocy?

Wyszukiwarka Forumowa:

Policjaxd

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
94
Buchów
0
Mam niecodzienny problem moze nie z sama lampa, a ogrodkiem. Szykowalem sie na 5-10 skromniejszych krzakow w roomie u kumpla i kiedy juz mielismy rozkladac graty przypomnial sobie o tym, ze na ta czesc domu, na ktora przypada growroom ma jakies ograniczenie(?) z pradem oO. Growroom sasiaduje z toaleta gdzie jego matka pierze, uzywa suszarki itd. i mowi, ze nie da rady wiecej niz 690V(albo W, nie pamietam ale bylo na puszcze~) bo korki wywala :freak2:

I teraz nie mam pojecia co z tym fantem zrobic :x Jak podlaczymy tam jakas bestie 600w i ciagle bedzie wywalac korki to lipa :pl:
Jakies pomysly? Mial ktos z Was cos podobnego lub wie cokolwiek o tym?
Chocby naprowadzic na temat :D
 

Policjaxd

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
94
Buchów
0
I tu jest wlasnie pies pogrzebany ;x To jeste jedyne wyjscie? bo msuailby ten przedluzacz albo z piwnicy albo ze strychu co dziwnie by wygladlo xd
 
C

Cweluch

Guest
korki stare? ja mialem to samo. to tak...wykrecasz korek, i jest tam porcelanka taka(musisz ja wyj***c srubokretem+mlotek) i w trzech(bo chyba tyle masz) robisz to samo, kupujesz nowe korki 25A bo pewnie masz 10 i mozesz prac, odkurzac, ogladac tv, gotowac wode w czaj.elektr. i miec w box swiatlo;] sam miesiac temu to zrobilem. z fartem i orient

---------- Aktualizacja posta 14:04 ---------- Czas poprzedniego posta 14:03 ----------

:zjarany:chociaz korki powsadzaj z powrotem te same i zrobcie testa
 

volkanetta

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2012
Postów
120
Buchów
1
korki stare? ja mialem to samo. to tak...wykrecasz korek, i jest tam porcelanka taka(musisz ja wyj***c srubokretem+mlotek) i w trzech(bo chyba tyle masz) robisz to samo, kupujesz nowe korki 25A bo pewnie masz 10 i mozesz prac, odkurzac, ogladac tv, gotowac wode w czaj.elektr. i miec w box swiatlo;] sam miesiac temu to zrobilem. z fartem i orient

---------- Aktualizacja posta 14:04 ---------- Czas poprzedniego posta 14:03 ----------

:zjarany:chociaz korki powsadzaj z powrotem te same i zrobcie testa

ryzykowne, ktoś mający pojęcie o elektryce powinien przejrzeć instalacje czy można będzie bez problemu wpakować bezpiecznik z większym amperażem ( przewody puszki itd do przejrzenia)
 

Moon

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2012
Postów
79
Buchów
0
ryzykowne, ktoś mający pojęcie o elektryce powinien przejrzeć instalacje czy można będzie bez problemu wpakować bezpiecznik z większym amperażem ( przewody puszki itd do przejrzenia)

ryzykowne tylko wtedy gdy instalacje elektryczną w domu masz bezpośrednio łączoną aluminium + miedź, wtedy może dojśc do zwarcia i zapalenia sie instalacji, takich połączeń już sie nie stosuje, jeżeli ma przewody z miedzi to nie musi sie niczego obawiać
 

Policjaxd

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
94
Buchów
0
Jak podlacze hps 150w na poczatek to sie nim zarowie nie stanie ani ukladowi ?:D Bo potrzebny mi jest. I instalacja z miedzi jest takze mozna spokojnie ladowac lepsze korki?:)
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
wsadź i obserwuj co się stanie, nikt Ci nie powie na podstawie tego co napisałeś
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
może róznicówka ma za mało amper ? policz jak jest moc na obwodzie wylicz ampery i sprawdź jaka jest maksymalne natężenie prądu dla Twojej różnicówki.
 

Moon

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2012
Postów
79
Buchów
0
ładuj spokojnie, tylko po zabiegu najpierw podłącz czajnik elektryczny lub coś podobnego o wysokiej mocy na wszelki wypadek, bo hps nie jest tania
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół