nasiona marihuany

Szybka metoda na zrobienie haszyszu w około 15 minut!

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mr. Edek

Guest
Chciałbym wam przedstawić metodę na zrobienie haszyszu, w bardzo prosty sposób i jakże szybki, bo zajmie nam to około 15 minut. Na wstępie dodam, że posłużyłem się materiałem z internetu, aczkolwiek nie widziałem tego sposobu u nas na forum.

Potrzebować będziemy:

- słoik,
- pończochę/rajstopy
- groch/fasole
- żelazko

A więc zaczynajmy.

Ja stosuje metodę, w której suszymy liście przytopowe, łodygi czy inne odpadki następnie kruszymy/dzielimy na dosyć małe części następnie wszystko wsypujemy do słoika, można do niego wrzucić groch czy fasolę, do lepszego efektu "trzepania". :spalony:

Na słoik nakładamy pończochę/rajstopy i zaciskamy gumką do włosów, a że pończocha czy rajstopa średnio się do tego nadaje ze względu na swoja gęstość możemy ją złożyć tak aby uzyskać np 4 warstwy. Po tych zabiegach bierzemy słoik w dłonie, odwracamy pończochą do dołu i "trzepiemy" nim nad jakąś gładką powierzchnią np nad białą kartka papieru. Po starannym "trzepaniu" zgarniamy cały pyłek, który zgromadził się na kartce <shiza> a następnie haszysz przenosimy na papier do mieczenia i zaczynamy go "prasować" żelaskiem aż do jego uformowania. :zjarany:

Zdjęć słoika z zawartością na dole i pończochą u góry obciśniętą gumką do włosów nie zrobiłem bo już byłem po tym zabiegu, aczkolwiek zrobiłem zdjęcia pyłku jak to mniej więcej wygląda.







To nie jest sposób na najczystszy hasz, tylko prosty i nie czasochłonny, mam nadzieje, że komuś pomogłem, pozdrawiam Edek.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
To może jest dobre bo szybkie, ale jak robić to dać sporo suchych konkretnych topów... najlepiej z indoora aby to było cos lepszego i wtedy coś uzyska się taką metodą,bo z jakimś gównem się bawić nie ma sensu.
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,161
Rozwiązań
1
Buchów
1,797
Odznaki
6
Zrobiłem tak samo, miałem ponad 10g prawie suchych liści "przytopowych" z Lowryder#2 AF, pozostałość z 1,5 rośliny.
Liści wiatrakowych nie brałem wcale.

Liście zamknięte w słoiku 1L z garścią czerwonej fasoli, wytrzęsione. Później na słoik poszła rajstopa.
Po 20 min trzęsienia wyszło na oko 0,25g (luzem było go ok 3 razy więcej niż w poście założyciela wątku) zielonkawego produktu, po podgrzaniu żelazkiem w folii aluminiowej wyszedł ciekawy "kryształek" który starczył dla 4 osób, zawsze coś;)
Po prasowaniu wiadomo, objętościowo się zmniejszył, czyli skondensował.

Polecam, bo jak na tak niewielki wkład to efekt jest zadowalający jeśli chodzi o moc i szczególnie wydajność.

Niestety nie mam zdjęć ale materiał był lekko bardziej kremowy niż ten od "założyciela"
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Robiłem właśnie # tą metodą. Z 1.7 gram trymu odmiany Amber Dog wyszło mi 0.2 g kiefu. Pierwsze kilkanaście sekund trzepania dało produkt najlepszej jakości, niemal full melt. Niestety bardzo szybko z czasem potrząsania słoikiem spada jakość naszego #. Zamiast rajstopy użyłem kawałka firanki z za***iście drobnymi oczkami. Do usprawnienia do słoika wraz z trymem wrzuciłem dwie 1 groszówki.
.
Sprzęt;

.
### po ugnieceniu w kulkę;

.

.

.

.

.
.
.
Konsystencja plasteliny po chwili trzymania w ręce, ładny zapach.
Za godzinkę będę testował to napiszę coś o działaniu.
.
Edit; Tym jednym małym kamyczkiem przyjemnie upaliłem 3 osoby, jeszcze trochę trzyma. Smak za***isty.
Skręciłem z tego małego jointa. Jestem co najmniej zadowolony.
 
Ostatnia edycja:

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
To samo wychodzi z młynka trzyczęściowego. :freak2:

hehe spoko, znajdz mi mlynek takich rozmiarow gdzie w niedlugim czasie (pol godzinki/godzinka) uwina bym sie z 350g trymu i popcornu :D nawet ta metoda nie jest efektywna przy tej ilosci resztek... chyba przerobie wszystko na olejek, moze z 10-15g bedzie :p
 

Szacunek Kobiet Ulicy

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2011
Postów
101
Buchów
0
Tym sposobem zrobilem i wyszlo mi troche sproszkowanego haszu,za chu*a nie dalo sie z niego ulepic kulki albo brylki po zelazku
Czy jak nastwpny wrzuce do lodowki to cos to da?
Sposob 20/20
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
a ja polecam wrzucic do betorniarki i dowalac lodu <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół