nasiona marihuany

Ostrawa(Stodolni i okolice)-Czechy

Wyszukiwarka Forumowa:

Węgiel

Member
Rejestracja
Wrz 28, 2006
Postów
14
Buchów
0
Ze względu na to że nie mam dużej ilości postów bo do tej pory więcej czytałem niż pisałem swój temat przedstawię tutaj.
Wczoraj tzn. 7.3.08 byłem w Ostrawie z kumplami, postanowiliśmy sie przejechać bo daleko nie mamy (jakieś 60km) zapalić jakiegoś lolka tamtejszego ziółka może przywieźć coś do polski bo jak wiadomo mamy Schengen. Naszym celem była (chyba główna) ulica Ostrawy która nazywa sie "Stodolni"-znajduje sie na niej nawet Coffyshop i bardzo ale to bardzo dużo barów i dyskotek.

Na jakiś forach wyczytałem że zielska jest tam jak grzybów w lesie i po wysiadce z auta od razu udaliśmy sie szukać Coffica. Oczywiście znaleźliśmy, nazywa sie "Cafe de la Ostrava".
Podbiliśmy do barmanki i zapytaliśmy czy zapoda nam jakąś trawke a ta na to że w Czechach jest legalne 2,5g ale nie można legalnie handlować tak jak np. w Holandii. Powiedziała również że jeżeli sobie załatwimy to spokojnie możemy tam wbić i zapalić-bo na takiej zasadzie działa każdy Coffic w Czechach. Wzięliśmy sobie po piwku i usiedliśmy, Wystrój wnętrza jak na dobrej kanciapie, kanapy, półmrok i dość fajna muzyka pokroju hip-hopu i reggae i od czasu do czasu jakiś rock czy jungle.
Po jakimś czasie wbili do baru jacyś kolesie siedli sobie prze ladzie wyciągli towarek i skręcili eleganckiego bacika...a kiedy spalili podbiliśmy do nich zapytać sie czy mogą coś załatwić na szybko albo czy mają coś przy sobie...niestety nie mieli. Wyszliśmy podłamani i poszliśmy pytać ludzi na ulicy hehe trochę na przypale ale cóż zrobić jak sie chce...:) Ktoś polecił nam bar "E99" wbiliśmy tam i wzieliśmy piwko gdy barman przyniósł nam piwećko-jak to powiedział heh zapytaliśmy sie go czy czasem coś nie da rady skołować a ten na to że zna kogoś kto by miał,ale sam nie diluje ale spokojnie może sobie załatwić po naszym zapytaniu czy nam załatwi uśmiechnął sie i powiedział że nie bardzo bo nie wie jakie są Polaki itp... i że handel dalej u nich jest karany. Zrezygnowani poszliśmy do auta i nieopodal parkingu zobaczyliśmy konkretnie zjaranego koleżkę heh podbiliśmy do niego ale pokazał nam tylko pustą lufke. I powiedział że może załatwić ale trzeba będzie jechać trolejbusem(chyba tramwaj w ich języku) no to zrezygnowaliśmy bo z ręki do ręki to raczej by nie było..:) Najlepsze jednak było to że koleżka do swojego typa dzwonił z budki telefonicznej hehe u mnie to jest nie do pomyślenia bo żaden typek nie odbiera nieznanych numerów. Każda rozmowa przebiegała w 2 językach tzn. oni do nas po czesku a my do nich po polsku i rozumieliśmy sie doskonale hihi.
Jednym zdaniem nie ma co jechać w ciemno do Czech, trzeba znać tam kogoś albo zaryzykować i jechać z przypadkowo poznaną osobą po towarek do jakiś slamsów poza miasto. Jednego nie potrafię pojąć gdyby u nas było można mieć 2,5g miękich dragów to załatwienie trwało by 5min, choć słyszałem powiedzenie że Czesi to tchórze możliwe że dalej się boją. Za to są to ludzie o innej mentalności niż Polacy, w barach siedzą ludzie którzy mają po 60lat i ci którzy mają po 20. Nikt nikomu nie utrudnia życia i tolerancyjność jest na strasznie wysokim poziomie.
Pozdrawiam
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
hmm ten temat to raczej do kanciapy .........
bo tu nie ma nic co sie moze początkującym growerom przydac.
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
Hehe.
Ciekawa historyjka. Naprawdę respect dla Was za same chęci na taką wycieczkę.
Sam bym się wybrał gdybym miał bliżej, ale ponad 500km to raczej przesada na
jednodniowy wypad do Czeskiej republiki :) Ale bardzo dobry pomysł i przynajmniej
jakieś wspomnienia zamiast wypominania sobie zmarnowanych sobotnich godzin na
załatwianie jazz'u.
pozdr.
 

Węgiel

Member
Rejestracja
Wrz 28, 2006
Postów
14
Buchów
0
Na Stodolni opłaca sie pojechać ale tylko na dyskoteke-poszaleć z krasnymi cholkami(fajne dziewczny)
Cena piwa to od 16 do 50koron czyli na PLN 2,30 do 7zł-da sie wytrzymać.
Cena 1g ziela jakieś 200-250koron (mnie ten zjarany ziom o którym pisałem wcześniej oferował za 210-czyli 30zł). Warto sie przejechać chociażby zobaczyć jak tam jest hihi a towaru szukać u swoich sprawdzonych ziomków.
Pozdro:)
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
Byłem w Ostravie na stodolni jakies 2 tygodnie temu. Zaczepilismy z kumplami pierwszego lepszego kolesia i zaraz zaprowadził nas do turka sprzedajacego palonko ;] Za jeden g zaplacilem 200koron, troszkę mala jedynka bo tylko 4 lufki z tego były, ale jakosciowo pierwsza klasa :D Pierwsza lufe spalismy z nimi przed kupnem, pozniej namawiali jeszcze nas zebysmy zostali z nimi na piwo heh ;P

Bardzo spodobało mi się w Ostravie, napewno to nie ostatni wypad na ulice Stodolni :D pozdro
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
Siemanko panowie po dlugiej nieobecnosci witam:p pytanko czy tam na czechach macie MDM ( krysztal) i czy w pradze i cieszynie dorwiemy jakies palonkoo ?:D
 

alien1844

New member
Rejestracja
Lip 14, 2009
Postów
1
Buchów
0
Co wy pie****icie ,byłem w Ostravie na tej z***anej ulicy Stodolni i i h*j tam jest....dobrze ze mielismy własne dobre palonko....
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
witem. chcialem zapytać jak tam w ostravie z materiałem czy szybko natyram czy polazić bede musiał za tym troche? bowiem wybieram sie na 2 dni tam kto byl niech odpisze dzieki:)
 

WolneKonopie

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
171
Buchów
0
wtf ?? trzeba wszystko podawać na tacy ??

lol, nie widzisz tych postów nad Tobą ? Tam znajdziesz odpowiedź ...
 
C

Cherokee

Guest
ja zawsze jezdze do cieszyna czeskiego...
mamy upatrzony bar na jego tyłach zawsze siedzi kilku koksów i sprzedaja z wagi palonko od reki nawet pytac nie trzeba tylko podchodzisz i oni juz wiedzą o co chodzi. płaci sie w złotówkach (40zł za sztu.) gosciu nawet mówi po polsku. mozna od nich załatwic kazdą ilosc. pytałem po ile poł kilo powiedział ze po 15 tys (drogo jak ch*j ale palenie w ch*j dobre i dobrze na wadze wyglada). palonka zawsze mają konkretne. byłem przedwczoraj po dwie sztuki to nie wiedziałem juz gdzie to skitrac bo całe auto za***ane zapachem ziela. ogólnie łatwo poznac bar w którym bez problemu mozna kupic palenie z daleka tylko trzeba wiedziec na co patrzec...

ogolnie w celach zarobkowych nie polecam po palenie do czech jezdzic...
zawsze jezdzimy kiedy mamy chajs i chcemy zapalic palenie z wyzszej połki...
taki wyjazd gdybym jechał sam po dwie sztuki to kosztował by mnie 120zł- 80zł za palenie i 40 na paliwo tam i spowrotem (zalezy komu ile fura pali... mi akurat dyche)
 
Ostatnia edycja:

ACAB

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2008
Postów
160
Buchów
0
mamy upatrzony bar
Podaj nazwe tego baru,napewno sie przyda dla chlopaczkow z forum.Ewentualnie napisz mi na priv.bo z mila checia bym odwiedzil ten bar bo zadnych perspektyw na sierpien niemam co do wyjazdu :]
 
C

Cherokee

Guest
Podaj nazwe tego baru,napewno sie przyda dla chlopaczkow z forum.Ewentualnie napisz mi na priv
chyba cie suty drą człowieku-predzej swój adres bym tu komus podał
mysle ze chlopaczki z policji tez by nim nie pogardzili bo tamci sprzedawcy naprawde grubo szyją; pytałem ile dziennie udaje im sie sprzedac to mi odpowiedział ze około kilograma!!! i raczej nie kłamał
szkoda bi mi było takiego zródełka:smokee:
 
Ostatnia edycja:
2

2King

Guest
chyba cie suty drą człowieku-predzej swój adres bym tu komus podał
mysle ze chlopaczki z policji tez by nim nie pogardzili bo tamci sprzedawcy naprawde grubo szyją; pytałem ile dziennie udaje im sie sprzedac to mi odpowiedział ze około kilograma!!! i raczej nie kłamał
szkoda bi mi było takiego zródełka:smokee:

Szkoda marnować pieniądze bo podobno mamy KRYZYS;)
Co do tej Ceny 15 tys. za pół kg to jeeeeest bardzo wysoka u nas napewno znajdziesz lepszy materiał i niższe ceny. Albo poprostu poszukać trzeba innego baru w Cieszynie;)



EDIT 09-08-09:
Te 13-14 tys. to chyba również w czechach, dziwnie się troszkę zachowujesz jesteśmy na takim forum gdzie masz dostęp do największej ilości narkotyków jakie sobie tylko mogłeś wyobrazić, a ty szukasz gdzie indziej... to tak jakbyś miał mapę do skarbu piratów, a poszedł na plaże szukać zgubionych przez turystów zegarków. . Więc nie błądź i wybierz drogę którą wskazuje światełko w tunelu ( Czyli daj zarobić swoim krajanom, a nie kogoś kto Cię kroi).
 
Ostatnia edycja:
C

Cherokee

Guest
człowieku wiem ze cena jest wysoka.
kilo polskiej sieki gdybym chciał to moge nabyc za 13-14 tys, nie musiesz mnie uczyc bo orientuje sie w cenach doskonale.

pozatym powiem wam taką ciekawostke ze czesi tylko polakom tak drogo sprzedają palenie. czech kupi taniej...

e;
 
Ostatnia edycja:

ACAB

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2008
Postów
160
Buchów
0
Teamat sie ***al,a ciekawie sie zaczelo robic...:sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół