nasiona marihuany

Niewykrywalna uprawa - czy to możliwe???

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gaynet

Guest
chodzi o to, że ja teoretycznie mogę poszerzyć horyzonty, ale ku**a prądu zużywam już 2 razy więcej niż średnia dla domu jednorodzinnego i się po prostu boję ryzykować aż tak.


Chesh, jesli chcesz rozszerzyć horyzonty to najlepiej jak założysz firme przykrywke, moze być serwis, sprzedaż komputerów - informatyka. Na przyklad mój komputer bierze dokładnie 580 wat. W domu postawil bys pare lipnych komputerow, znajdż jakiegos nowego dostawce prądu na internecie i podpisz umowe juz jako firma uzasadniając ze poprzednia firma Cie kantowala i chcesz sie przenieść, na pewno dostaniesz jakas zniżkę. W ten sposób jestes kryty i nie martwisz sie czy na elektrownia powiadomi policje o nieuzasadniony wysoki wzrost zużycia prądu a panom policjantom bedziesz mógł pokazać tak






wejdz na uSwitch znajdz najlepsza taryfe i dostawce, pozniej zadzwon do nich powiedz ze np BGas cie okrada kazdego dnia bo ty biedny masz tyle dzieci w domu i musisz oszczedzac

elektrownia wie ile osob mieszka pod jego adresem, wiec nie jest to najlepsza wymowka.
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
właśnie ciekawi mnie ile to jest małe średnie duże zużycie prądu.
250w lampa to malutkie ?
3x600W lampa srednie ?
może ktoś powiedzieć ile mniej więcej można płacić za prąd i nie bać się przypału.
i najlepiej różnice jeśli chodzi o mieszkanie w bloku a domem jednorodzinnym na wiosce.
a jeśli bym to zorganizował w budynkach rolnych stodoły itp jak tam jest średnie zużycie?
 

vacos

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2011
Postów
360
Buchów
2

XgrowboX

Member
Rejestracja
Mar 11, 2011
Postów
22
Buchów
0
Ja slyszalem o dostawie pradu za doladowania "Na karte". Pewien znajomy ma taki licznik. Od czasu gdy ma ten licznik nie ma wizyt pana z energetyki.. Od kiedy nie ma wizyt pana z energetyki postanowil cos pokombinowac i podpiol sie i "Ciagnie" energie za free! Niedawno sie o tym dowiedzialem, a dziwilem sie dlaczego u niego w domu zawsze działają piecyki i farelki!? :)
Pytanie czy jest to zagrozenie!? Wydaje mi sie, ze mniejsze niz z rachunkiem o 500zl wiekszym niz zawsze!? Poza tym jesli przyjda sprawdzic nasz licznik, to nie powinni dostac sie od razu do "Swiatyni Marii", chyba ze ktos ma licznik przy "Swiatyni", wtedy to ma problem... Nie wiem dokladnie jak sie to robi, ale polak potrafi... Nie zebym zachecal do okradania naszego panstwa, ale Wałęsa oddaj moje sto milionow! Peace.
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
A widzieliscie to urzadzenie ?

http://www.elf-electro.nl/?lang=nl

Kiedy panowie z elektrowni przyjda zrobic pomiar pradu na zewnatrz mieszkania i podepna sie pod kabel to cudo wylacza nam lampy czyli odcina pobor pradu zostaja tylko wentylatory.
 

Savannah

Active member
Rejestracja
Wrz 11, 2011
Postów
38
Buchów
1
To z wykrywaniem przez "termowizję" i "zużycie prądu" to bzdury. Termowizja jest używana na granicach do wyszukiwania przemytników, ale NIE do skanowania całych miast/wsi w poszukiwaniu plantacji XD (chyba że coś na skale milionów dolarów, a lokacja jest mniej więcej znana, i jest to USA :) ) A historyjka "dzień dobry, zużywa pan dużo prądu, oto nakaz przeszukania domu" to nie rozumiem jak można w to uwierzyć XD Plantacja ciągnie mniej prądu niż fabryki/salony/centra handlowe/wszystko przemysłowe, i wytwarza mniej ciepła niż głupia szklarnia :D Jak policja mówi że powodem jest zbyt duże zużycie prądu, to miała cynk z innego źródła, a tego używa jako przykrywki dla informatora, bądź po prostu "każdy wie że on diluje", nawet policja, ale nie mają żadnego dowodu, to znajdą sobie jakiś absurd aby przeszukać mieszkanie :p

Od kiedy nie ma wizyt pana z energetyki postanowil cos pokombinowac i podpiol sie i "Ciagnie" energie za free! Niedawno sie o tym dowiedzialem, a dziwilem sie dlaczego u niego w domu zawsze działają piecyki i farelki!? :)
Pytanie czy jest to zagrozenie!?
Jak przyłapią że się kradnie prąd to odszkodowanie będzie baaardzo bolało. Pewnie co najmniej kilkanaście tys. zł... I ponawiam: wpadka przez pobór prądu to ściema policji, myślisz, że jak uczciwemu obywatelowi padnie centralne ogrzewanie, i zacznie się zimą masowo ogrzewać elektrycznymi grzejnikami to zrobią mu nalot? Najpierw jest podejrzany, potem preteksty ze zużyciem prądu do nalotu. Policja to też ludzie, nie wystawią informatora na pastwę losu gangom narkotykowym mówiąc "z zeznania świadka wynika, iż (...)".

@Down: Dziękuję za poparcie mojej tezy ^^
 
Ostatnia edycja:

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Tak jak kolega pisze powyżej .
Ostatni rozmawiałem z elektrykiem , który zna się na rzeczy .
Głównie o zużyciu prądu .
Z tego co mówił podkreślam ,,jakieś zainteresowanie " może wzbudzić ale to i tak rzadko np . Domek stojący gdzieś na uboczu gdzie pobór prądu będzie z 40 kw .
Takie jakieś pobory w skali 5-10-15 :) kw . W ogóle ich nie interesują .
Zresztą żeby licznik wysłał jakąś informację o zużyciu , jeśli ją w ogóle będzie wysyłał to musi być to licznik nowej generacji .
A koszty tych liczników są jak na razie dość duże .
 

Massa84

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2014
Postów
144
Buchów
0
Plantacje na ledach, zasilane generatorem diesla + baterie słoneczne ewentualnie wiatrowa i prąd praktycznie za free. Tylko na to trzeba miec miejsce i $ ja niestety nie mam miejsca i $ na nie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół