nasiona marihuany

Wykrywacze metali - detektoryści, poszukiwanie skarbów

Wyszukiwarka Forumowa:

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
Widzę że też brykacie z eykryekami. Ale trochę strach teraz bez pozwolenia. Ja mam golden maskę 4 +

---------- Post Zaktualizowany 14:54 ---------- Data pierwszego postu 13:17 ----------


guzik liberyjny - z herbem Grzymała
Ostatnio uratowane z ziemi myślę że pół roku i w kawałkach by leżało ale się udało najważniejsze i co najdziwniejsze w takiej części Polski gdzie ten herb nie funkcjonował to tylko znaczy że podbijali te tereny. Herb szlachecki grzymały ogólnie szukałem podobnych guzików ale takich starych nie widać.
I ostatnio taki depozycik się trafił dużo ceramiki leżało od razu trop był w okręgu 15m wyleciało nawet orzelek tylko złamany w torebce na zdj nie będzie widać dobrze że udało się zabrać to do kupy swoją historię ma napewno ciekawą.

Chętnie się wymienię za jakieś inne fanty za ten guzik herbu grzymała. Zbierasz coś ?
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Siemanko!! Ostatnio przez te przygotowania na outdoor nie mam czasu też na latanie ale mimo to znalazłem parę godzin. Ogólnie teraz było 4 wyskoki po 2-3 godzinki co daje koło 10 godzin. Zaczyna być coraz ciekawiej, każdy fant z innej miejscówki.

Widzę mode na guziczki więc też pokaże swój. Groszek niemiecki :



Duży złoty pierścień z jakimiś kamieniami 3 gramy złota próby 585 :grin:




I taka monetka ostatnio mi wpadła na polu, pole to jednak pole monetek sporo.
1 Rubel 1898 Mikołaj II, 20 gramów 90% srebra. Piękny stan tylko tam troszke łopatą przypie****iłem :jprd:




Była tak duża że na początku myślałem że wykopałem jakiś medal :pop:

Dodam tu jeszcze że przy okazji poczytałem trochę historii o tym carze Rosji i strasznie nieciekawie skończył z całą rodziną.

Wpadło coś jeszcze ale nie wiem gdzie to mam. Ogólnie to jak obrobię się z tymi spotami i ruszam w plener szybko :woohoo:
Niesamowite co można jeszcze znaleźć. Jeszcze pełno srebra i złota w ziemi. Zaostrzyli prawo bo nie dla psa kiełbasa jak to się mówi :craz:

 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Zamierzam kupić detektor Nokta Makro Simplex +. Ktoś jest w stanie coś o nim więcej powiedzieć? Ma być budżetowo, a słyszałem, że to najlepszy detektor jesli chodzi o stosunek cena/jakość. Jakieś za i przeciw? Złapałem zajawe na poszukiwania i chcę zacząć przygodę z tym właśnie sprzętem. Nowy kosztuje coś koło 1300zł. Git czy niegit?
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Ja miałem małą przerwę w poszukiwaniach bo za***ali mi detektor Garrett 250. Pierwszy raz ktoś mnie tak o***ał. Na dniach kupuje Garrett 350. Używaną i dobrą można kupić już za ok. 1000. Będę ruszał w teren to wrzucę jakieś fotki. Ciekawe tylko czy lasy będą otwarte jeszcze.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
I jak tam ? Kupiłeś coś ? Łazisz czy nie ? Jak nie kupiłeś mogę.polecic ci jakiś inny sprzęt niż garret w tej półce cenowej. Trochę tego przerobiłem.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
I jak tam ? Kupiłeś coś ? Łazisz czy nie ? Jak nie kupiłeś mogę.polecic ci jakiś inny sprzęt niż garret w tej półce cenowej. Trochę tego przerobiłem.
Siemanko, nie wiedziałem że ktoś napisał. Kupiłem już 350-tke. Nie mam kiedy teraz łazić. Byłem kilka razy ale tylko w lesie tam gdzie są same łuski. No i raz na ruski rok trafisz jakąś złotą obrączkę ? Mam tu jednak ciekawe miejsca gdzie wyciągnąłem ciekawe rzeczy i chce tam wrócić. Kukurydza urosła i chyba się w nią wpie****e i będę niezauważony. Można srebrniki takie znaleźć że w pale się nie mieści.
Myślę czy nie wymienić następnym razem na coś z bezprzewodowymi słuchawkami. Cały czas trzeba uważać na kabel. Ja już go ***ałem i muszę zespawać. Pokaż jakieś ciekawe znajdki swoje jak możesz.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
Za wikipedią:p
Widzę że przegapiłeś ten numer Dziennika ustaw. Nie mów nikomu bo kawał z Ciebie bandziora;) Mój znajomy wysłał Niemcowi który kiedyś u niego w domu mieszkał i zostały po nim jakieś duperele(wśród tego była tam stara moneta i masa sentymentalnego badziewia bez wartości).Najechała go straż graniczna i beknął za wywóz majątku narodowego(w sumie to poczta wywoziła-on tylko nadał). Mimo że moneta była przedwojenną monetą Szwabską. Nic nie pomogły tłumaczenia że nie wiedział etc. Wg sądu bandzior i koniec!!! Szkoda tylko że sąd nie pomyślał bo znajomy został starym facetem z wyrokiem. Tydzień potem miał zawał bo takiego społecznika jak on(a był całe lata) zabolało to jak ucięcie jaj nożem do masła! Naszczęście przeżył, ale zmienił mu się na starość stosunek do prawa...W sumie tyle z tego dobrze!

Tazio
Długo już nigdzie nie byłem ale głównie chodziłem za drobnicą jakieś monetki guziczki i trafiło się też archeo. A Ty jakie sreberka kooales ??
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Tego akurat teraz nie mogę powiedzieć. Pewne znajdki są na pewnym forum. Nie chce być w jakikolwiek sposób łączony z innym kontem na innym forum. Teraz jak znajdę coś to postaram się tutaj pokazać. Wczoraj odebrałem dopiero słuchawki. Jutro miałem taki plan, że jak się uda to z rana po siłowni gdzieś skoczę poszperać. Muszę na szybko baterie podładować bo zapomniałem. Wkręca to strasznie. Czego wszystkie hobby jakie mam są nielegalne? Tak jakoś wyszło- jestem kryminalistą ? Czy to ryzyko kręci, czy po prostu świat jest po***any aby zabraniał fajnych rzeczy? Osobiście wątpię że gdyby zalegalizowali to wszystko to bym zrezygnował z czegokolwiek. Raczej jeszcze bardziej bym się w to wszystko wkręcił. Bez strachu na lajcie.. aby bez strachu móc pokazywać co się wydłubało. Całe życie trzeba się oglądać za plecy? Oby do przodu i ch*j z resztą.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
Tego akurat teraz nie mogę powiedzieć. Pewne znajdki są na pewnym forum. Nie chce być w jakikolwiek sposób łączony z innym kontem na innym forum. Teraz jak znajdę coś to postaram się tutaj pokazać. Wczoraj odebrałem dopiero słuchawki. Jutro miałem taki plan, że jak się uda to z rana po siłowni gdzieś skoczę poszperać. Muszę na szybko baterie podładować bo zapomniałem. Wkręca to strasznie. Czego wszystkie hobby jakie mam są nielegalne? Tak jakoś wyszło- jestem kryminalistą ? Czy to ryzyko kręci, czy po prostu świat jest po***any aby zabraniał fajnych rzeczy? Osobiście wątpię że gdyby zalegalizowali to wszystko to bym zrezygnował z czegokolwiek. Raczej jeszcze bardziej bym się w to wszystko wkręcił. Bez strachu na lajcie.. aby bez strachu móc pokazywać co się wydłubało. Całe życie trzeba się oglądać za plecy? Oby do przodu i ch*j z resztą.
To nasze prawo jest po***ane ?
Liczmy na to że przyjdą lepsze dni.
Jest dużo fajnych starych mapek w necie i aplikacji pomagających w szukaniu dobrych miejscówek.
Ja jak mam ochotę polazic to proszę kogoś żeby mnie zawiózł jest sam w polu nie mam auta a jak coś się dzieje mam czas na reakcję ?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
Kiedyś śmigałem z piszczałką i strasznie mi tego brakuje...ryło sie doły...
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Są tutaj jeszcze jacyś maniacy latania z piszczałką? :)
Ja od jakiegoś czasu latam z deusem i to mój najlepszy zakup :) prawdziwa kosa!
 

SCuN

Haszzzysz Buuzzz
Obsługa forum
Administrator
Rejestracja
Lut 26, 2021
Postów
1,942
Buchów
1,270
Mam deusa ale od 5lat nie latam :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół