nasiona marihuany

Wykrywacze metali - detektoryści, poszukiwanie skarbów

Wyszukiwarka Forumowa:

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4
Akurat w Polsce dobra zima na chodzenie tylko ta Pandora he, ale historia gnić nie może i jedziemy dalej.

Godło górnicze znalezione na podlasiu na okpach gdzie staconowali Niemcy już dwie sfastyki wyciagnelem z tego miejsca i pewnie powołali górnika z ślązka i służył w niemiecki oddziale i dlatego tam trafił dość ciekawe jeszcze to nie przypinka tylko jakby na łańcuszek i ciężko mi to zidentyfikować do końca ;).

I jeszcze guziczek niemiecki na dość głębokim sygnale ale wyszedł ;)


Powodzenia na poszukiwaniach z fartem
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Panowie z czym latacie? Jestem na kupnie ale nie wiem co wybrać żeby później się nie wk***iac :v zastanawiam się na Garrett Ace 250. Co o nim sądzicie?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Panowie z czym latacie? Jestem na kupnie ale nie wiem co wybrać żeby później się nie wk***iac :v zastanawiam się na Garrett Ace 250. Co o nim sądzicie?

Eloszka. Latałem parę miechów z tym Garrettem :D Jak na początek dobry sprzęcik, do polecenia. Sprawdzi się do nowego jak i zaawansowanego poszukiwacza skarbów. Ładnie łapie sygnał, na pewno nie będziesz narzekał
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Eloszka. Latałem parę miechów z tym Garrettem :D Jak na początek dobry sprzęcik, do polecenia. Sprawdzi się do nowego jak i zaawansowanego poszukiwacza skarbów. Ładnie łapie sygnał, na pewno nie będziesz narzekał

Co byś mógł jeszcze polecić? "lepszego" niechce zmieniać za rok na inny wolę odrazu zainwestować w dobry sprzęt
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Hmmm, no nie wiem może jakiś lepszą wersję Garretta + pointer i masz zestaw na długo
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jaki jest budżet? Rutus Alter obczaj. Bardzo dobry sprzęt, genialny serwis.

edit: a to co Kot napisał to już górna póła :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Myślałem coś do 2k ale jak obczailem tego XP to fest mi się widzi :D
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jeszcze fajnie mieć na początek pinpointer... To dużo pomaga. Jeśli też chcesz konkreta to "marchewa" (Pro-Pointer AT od Garrett) kosztuje przeszło 600plnów choć oczywiście są tańsze alternatywy no ale trzeba też brać to pod uwagę.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Bez dobrego Pinpointera nie ma co kopac.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Ja kilka lat temu zmienilem kanara na Golden mask GM5 i jestem zadowolony. bardzo szybki u czuly, ciekawa dyskryminacja w postaci wykresów...
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
A ja z kolei z salamandrą chodzę i nie narzekam. Głęboki, czuły sprzęt i nie tylko na militarke- nieraz grzebałem marchewą długo w dołku, Bo nie mogłem nic namierzyć, A salamandra na cewce 22 mi wyła na malutki drucik grubości włosa.
Sprzęt dobry, choć delikatnie skomplikowany, ale jak się go wyczuje i nauczy, To ciągniesz militarke z dobrych dwóch metrów i pierścionki z plaży na jednej cewce 22.
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Co byś mógł jeszcze polecić? "lepszego" niechce zmieniać za rok na inny wolę odrazu zainwestować w dobry sprzęt

Polecam Garetta 350 EuroAce. Miałem dwie sztuki. Czuły sprzęcik na sreberka za niewielkie pieniądze. Na popularnym serwisie aukcyjnym kupisz za około 900zł. Miałem kilka detektorów i do tego jeszcze wrócę. At-Pro jak dla mnie ciężki i słabo wyważony. W tych nowszych modelach 300i/400i płacisz za identyfikację cyfrową, ale Garreciki to piszczałki których uczysz się ''na ucho''. Jak chcesz wydać więcej to zaawansowane modele Minelaba lub Deus. No i fajny sprzęt, jeszcze chyba czulszy od EuroAce, a w niewielkich pieniądzach to Teknetics Eurotek Pro, rewelacyjny z cewką Nell Tornado. Ciężej to znaleźć, ale pojawiają się oferty w cenie 800/1000zł.
 
Ostatnia edycja:

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4

guzik liberyjny - z herbem Grzymała
Ostatnio uratowane z ziemi myślę że pół roku i w kawałkach by leżało ale się udało najważniejsze i co najdziwniejsze w takiej części Polski gdzie ten herb nie funkcjonował to tylko znaczy że podbijali te tereny. Herb szlachecki grzymały ogólnie szukałem podobnych guzików ale takich starych nie widać.
I ostatnio taki depozycik się trafił dużo ceramiki leżało od razu trop był w okręgu 15m wyleciało nawet orzelek tylko złamany w torebce na zdj nie będzie widać dobrze że udało się zabrać to do kupy swoją historię ma napewno ciekawą.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Na tą chwile jesli chodzi i detektory budżetowe to najlpeszy jest nokta makro simlpex 1270zł
wodoszczelny prosty a za nie duza kase
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół