nasiona marihuany

Odmiany z Coffee Shop.

Wyszukiwarka Forumowa:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
bywam w amsterdamie kilka razy do roku i powiem szczeze ze zdaza sie ze jest jakies gorsze palenie ale przewaznie pokazuja co maja na stanie i jak poprosisz to pozwola ci wybrac topka takiego jakiego chcesz a jak ci nie odpowiada bo uwazasz ze mial czy jakas kupa to grzecznie dziekuje i prosze o cos innego albo wychodze
Ja już mieszkam 8 miesięcy, to tez moge powiedzieć, jest kilka coffów dla koneserów, a tak to jakość niedostępna w Polsce w innych coffach

pamietam jak bylem w melow yelow i w poprosilem jakas tam odmiane to dostalem samarke w zoltym nie przezroczystym woreczku
Mają żółte dillki, ale pytasz sie czy możesz sprawdzić i napewno pokażą staff, pokażą pod światło, dadzą powąchać, choć np. w bluebirdzie sprzedają już popakowane czego nie lubie!

Warto sprawdzić troche rodzajów zioła kushe, cheese, haze, żeby mieć większe pojęcie o odmianach

Coffy które polecam

Green Place(NewMarkt)- Kefir chyba też może polecić(wysokie miejsce na cannabiscup), teraz w menu maja moje hity, ktore musze polecić m.o.g, hell's bell, sour kush)
Grey Area-Oude Leliestraat- niedaleko kanalu herengracht, bliski coffika amnesia, największy wybór hazów, bardzo ciekawe odmiany(polecam Evergrey i bunch of kiush)
Tweede Kamera(niedaleko spui center)ciekawy wybór, dobrze jakościowo, kilka fajnych owocowych hitów
Amnesie(herengrach 100 cos chyba)ciekawe crossy amnesii, jakościowo czołówka
Dampkring też dobry coffik
Funky Munky(Marnix straat) w tym coffie byłem 2 razy, ale mają hitowego Girls Scout Cookies!
Voyagers(blisko centrala) też ma kilka fajnych odmian
Mellow Yellow też ciekawy
Najbardziej komercyjne coffy
Bulldog
Barneys
Green House
jakoś nie lubie i nie chodze tam

Pewnie mógłbym dopisać jeszcze jakieś, pewnie odwiedz przypadkiem jakiś nowy coff wkrótce, ale to po moja mała rozpiska coffów. Napewno trzeba sprawdzić Green Place i Grey Area, jeśli chce sie zobaczyć co najlepsze oferuje Amsterdam
 

charlie sheen

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
132
Buchów
0
ci co mowia,ze w coffee shopach OGOLNIE,jest nie nalepszej jakosci ziolo,to marzyciele,ktorzy ze wzwodem i smutkiem spogladaja w kierunku Niderlandow,wiedzac ze nigdy sie tam nie znajda,albo raz byli na wycieczce szkolnej...poprostu brak slow co mozna wyczytac na forum...slabe palenie w coffee shopach haha
 

LEONN

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2011
Postów
186
Buchów
1
Podzielam uwage kolegi kilka razy mialem okazje zawitac w coffie i palic rozne tematy od tych z gornej polki po te z samego dolu, i ku**a zawsze bylem zadowolony z tematu,
wiec jak mozna pow ze w coffie jest chu**we palenie,
nie jeden nie palił w pl tematu porownywalnego do najgorszego w coffie, wiec o czym mowa.

A co moge polecic:

Super Silver Haze

Amnezja Haze

Bob Marley
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
ci co mowia,ze w coffee shopach OGOLNIE,jest nie nalepszej jakosci ziolo,to marzyciele,ktorzy ze wzwodem i smutkiem spogladaja w kierunku Niderlandow,wiedzac ze nigdy sie tam nie znajda,albo raz byli na wycieczce szkolnej...poprostu brak slow co mozna wyczytac na forum...slabe palenie w coffee shopach haha
tak jak pisałem wcześniej mieszkam już w amsterdamie troche i chyba jestem jedna z najlepszych osob ktora moze opisać sytuacje w amsterdamie, bo zdarza mi sie zarabiac na informacji o coffeshopach i naprawde w wiekszosci palenie, jest jakości średnie, to nie dosuszone, to za bardzo wali jakas chemią, pachnie słodko, ale coś nie gra ze smakiem i dziwnie sie kruszy, nie kruszy sie na drobno, tylko troche wieksze drobinki. Jeśli jestes w amsterdamie, sprobuj palenia troche drozszego, ale takiego ktorego w polsce nie zapalisz! oczywiscie palenie jest lepsze niż w polsce, ale można palić palenie ok i bardzo dobre, ktore zapamietamy smak na zawsze
Coffy które polecam

Green Place(NewMarkt)- Kefir chyba też może polecić(wysokie miejsce na cannabiscup), teraz w menu maja moje hity, ktore musze polecić m.o.g, hell's bell, sour kush)
Grey Area-Oude Leliestraat- niedaleko kanalu herengracht, bliski coffika amnesia, największy wybór hazów, bardzo ciekawe odmiany(polecam Evergrey i bunch of kiush)
Tweede Kamera(niedaleko spui center)ciekawy wybór, dobrze jakościowo, kilka fajnych owocowych hitów
Amnesie(herengrach 100 cos chyba)ciekawe crossy amnesii, jakościowo czołówka
Dampkring też dobry coffik
Funky Munky(Marnix straat) w tym coffie byłem 2 razy, ale mają hitowego Girls Scout Cookies!
Voyagers(blisko centrala) też ma kilka fajnych odmian
Mellow Yellow też ciekawy
Najbardziej komercyjne coffy
Bulldog
Barneys
Green House
jakoś nie lubie i nie chodze tam

Dodał bym jeszcze boere jongens, coffik lokalny na poludniu, gdzie nawet nie mozna palic, bardzo dobry wybor sative i indicy, w dobrej cenie, zawsze kupe mieszkancow z okolicy, ale nie tylko, ale raczej nie znany przez turystów. Menu nie ma zadnych ekstra hitów komercyjnych, ale stare dobre pozycje bardzo dobrej jakości, nie ma to jak zobaczyc o 7 rano rewelacyjnego ssh za 9 e :) w pieknych topach
 
K

KEFIR

Guest
Strasznie dziwia mnie tutaj opinie ze ziolo w Amsterdamie chu**we.

Zyczyl bym sobie i wszystkim zeby w PL od reki dostepne bylo ziolo porownywalne chociazby do sativa mix czy indica mix za 6,5e. a nie maczane chujstwa niewiadomego pochodzenia.

Uwazam ze warto pojechac odwiedzic polecane miejsca. Nie ma innego miasta na swiecie ktore ma taki klimat jak Amsterdam. Jest wiele miejsc do ktorych chetnie wracam i bede wracal jak tylko bede mial taka mozliwosc. Ziolo tez mozna znalezc naprawde dobre. Mozna sprobowac vapo, nieograniczonej ilosci odmian suszu i haszykow. Wiadomo komercja robi swoje ale dla chcacego nic trudnego.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Mozna sprobowac vapo, nieograniczonej ilosci odmian suszu i haszykow. Wiadomo komercja robi swoje ale dla chcacego nic trudnego.
Dlatego właśnie NL jest tak popularna, nie ma drugiego kraju w europie z takim podejściem i to wyróżnia Holandie i czyni ją najlepszym miejscem dla palaczy być może i na świecie, ten wybór i to co tam można zobaczyć nie podrobisz żadnym innym krajem i tyle.
 

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
Nie widziałem u nas tak uprzejmych ludzi jak w Holandii. Stojąc w kolejce z pełnym wózkiem, przepuszczają cię do kasy z koszykiem zakupów, mimo, że wiedzą z jakiego kraju pochodzisz... to się szybko rzuca w oczy :D
 

michalozakowski1

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2013
Postów
70
Buchów
0
Zapal np sweet&sour,
nie pal amnezji i innych zamocnych dla turystow mh do nich trzeba sie troche przyzwyczaic, bo chodzi chyba o to abys sie cieszyl i smial a niechodzil jak zombi.
Jesli jestes turysycznie popros o srednio mocne ziolo, ale i nie najtajsze bo to zazwyczaj straszne gowno bez smaku, odpusc se heze-y nie ktore sa naprawde za mocne dla kogos kto pali kupne ziolo w polsce(sorry ze tak to ujolem)
w amsterdamie w kazdym coffie ci doradza, wiekszosc z nich ma 1 lub 2 pozycje specjalne (specjalnosc)
cieszko wypisac smacze odmmiany bo ziolo niepochodzi z jednej duzej plantacji tylko kazdy coffik ma z innego miejsca i naprade czasem czuc olbrzymie rozbieznosci.
Ww jest zazwyczaj dobry, chodz raz kupilem w flyhigh i bylo kompletnie bez smaku, nastepnym razem gadalem o tym to chlopem powiedzial ze probowali innego prducenta ale zeczywiscie sie niesprawdzil.

Czasem ww za 7 euro, bedzie leprzy od jack h. za bagatela w amsterdamie 20 euro, gdy to zobaczylem tylko sie zasmialem pod nosem i wyszedlem

dla tych co niewiedza marihuana kosztuje od 7 do 12.50- 13 euro max
tansze to gowno, a drosze to tylko przeplacanie, niedajcie sie naciagac
 
Ostatnia edycja:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
jak nie palicie dużo, to poprostu dawkujcie mniej, mniejsze buchy, mniejsze jointy, weźcie cos slodkiego, zeby zbic faze gdy jest za mocno. A ja wręcz sugeruje kupować haze, drozsze palenie, zeby zobaczyc jakie ziolo może być. Nie mówie o kupowaniu waxa(95e g) czy ice-o-latora, ale sprobowac palenia typu grey kush, every grey, shoerline, og skywalker, jest to palenie drogie, ale ma konkretny, smak, zapach i moc, ze napewno sie zapamieta na długo
 

majonez111

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2011
Postów
155
Buchów
0
White Chocko :) mega polecam ! Jak dla mnie smak ,zapach i moc 10/10. Silver Haze, Lemon Haze twarde solidne topy i zapach nie do opisania.

A tu cos dla oka Citron Haze + zacny Haszysz po ktorym nic nie pamietam:D:D:D:D
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
K2, mają to jeszcze? Kiedyś to był żelazny punkt programu każdego szanującego się kofika. Tylko z klonów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół