nasiona marihuany

Odmiany z Coffee Shop.

Wyszukiwarka Forumowa:
M

McKey

Guest
icealator?

przerabiałem...

jakoś tak , wolę zielone palenie...(ten brak ogarnnięcia)

a tak w ogóle to ten cały "ice" u mnie bywa w trzech kolorach

brąz - tego próbowałem
szary (bardzo kruchy)-prawie proszek
zielony (sraczkowaty)

to jaranie o którym pisze , może nie jest z cofików ale jest z Holi napewno

ale teraz nie ma nic z czekolady , chociaż za gieta chcą 50 PLN
 
Ostatnia edycja:

Jimbo

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2012
Postów
57
Buchów
0
To znaczy mam sie cieszyc i nie ruszac? :D
Mnie wlasnie interesuje bardziej indyjka bo nigdy nie palilem a raczej nie mialem okazjii tylko slyszalem od znajomych jaki jest luz i nie chcesz sie z fotelu ruszac taki blogostan. Ja zawsze jak palilem i nie wiedzialem co to jest wiadomo zakupione na ulicy to mialem typowe stany efuryczne oraz chec do dzialania wszystko mnie interesowalo i cieszylo co oznacza ze mialem stycznosc z Sativa albo przewaga sativy. Po prostu jestem ciekawy jak indyjka smakuje i czy nie przejade sie po indyjce... ale slyszalem tez ze po Indyjce zadziej masz bad tripy stany paranoi i strachu bo zawiera wiecej CBD.

Generalnie tak - indyjka upie****a raczej na relax i słuchanie muzyki w fotelu. Znakomita też na palenie w plenerze, ale wtedy, gdy np. siadasz sobie w lesie czy na plaży na 2 godziny i masz wylane na cały świat (przed wyjściem w góry na szlak nie zajarałbym indyjki, bo nigdzie już bym się nie ruszył :D )
Śmiechawka straszliwa włącza mi się natomiast po sativie, ale to razem z "pałerem" przyspieszonym tętnem, itd.
Najbardziej smakują mi mieszanki 70%-80% sativa, 20%-30% indyjka.
 

Haze State of Mind

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2011
Postów
471
Buchów
0
Jak chcesz nie za mocne palenie do oglądania filmów to ja bym celował w white widow albo skunka. To są zwykle najtańsze pozycje w kofikach i raczej nie są mega mocne. Mówie tutaj o pozycjach z kofików bo co innego samemu posadzić i zapewnić jak najlepsze warunki. Wtedy wdowa i skunk mogą być mocarne.

Ostatnio paliłem WW z kofika i nie była mega mocna, ale miała dosyć dobrą moc. Preferuje sativy, ale powinno ci przypasować. Zresztą WW trzeba zapalić bo to klasyka<lol> Kosztowało 7e za g więc dobra cena.

Inna sprawa, że można po prostu spalić mniej żeby nie było zbyt intensywnie.

Zajara wdowe, ale najlepiej idź do jakiś zacnych kofików, kup dobry materiał i spal mniej.

Gray Area ma zwykle coś wartego uwagi:
http://www.coffeeshopmenus.org/Grey Area/Menus/Grey Area.html

Albo Voyagers:
http://www.coffeeshopmenus.org/Voyagers/Menus/Voyagers.html
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
grea area chyba coffik owany najlepszą sławą, większośc turystów z anglii leci do tego coffa, troche mało miejsca w srodku i zapchane ale klimat mega! i zioło dobre

Voyagers raz byłem, zioło chyba biora z seedów z DNA genetic, raz paliłem i też pozytywne uczucie

Green Place na newmarkt to mój favourite coffik i dr green spoon za 10 lub choc cheese
 
K

kolekcjoner123

Guest
Z tego co slyszalem to AK47 to jedna z najmocniejszych. Wiec nie wiem czy akurat bedzie mi odpowiadac. Ktos jeszcze chce sie udzielic...

PS: White Russian to tez ponoć kosiarz mózgu czytajac smoke reports.
sory ziomus ale smiac mi sie chce z ciebie:lol3: paliłes kiedys cos...moze papierosa sobie zapal zaraz jak wstaniesz z bonga cie ***nie słabo,albo nie pal nic bo bedziesz miał za duza banie<oczywiscie nie polecam ale zapal sobie mocarza z dopalaczy to nigdy juz niczego nie ruszysz i wtedy mozesz napisac ze kosiarz umysłów

---------- Aktualizacja posta 22:42 ---------- Czas poprzedniego posta 22:40 ----------

a te odmiany co podałes to moje stara paliła jak dałem jej pierwszy raz spróbowac
 
Z

ZWM

Guest
malo ludzi poleca coofeshopy znanych brederow jak green house czy barneys
sa to male miejsca ale z rewelacyjnym paleniem i klimatem

jezeli chodzi o palenie to zawsze jak jestem w amstredamie zaczynam od green house na red light discrit i pale super lemon haze jeszcze sie nie zdazylo zebym wyszedl z tamtad zawiedziony
ale pamietaj jak nie jarasz regularnie albo nie jestes doswiadczony to radze gramowego lolka spalic na cztery czy piec osob bo ziolo dosc mocne

do tego z GHS polecam super silver haze , dimond girl i hawaian snow

a z barneysa (OD DWORCA JAKIES 5-10 MIN NA PRAWO) liberty haze i tandarem dreem dobre odmiany a z mniej mocnych i pozytywnych to strawberry haze

z innych to polecam
amnezia
g-13 haze
train wrek
dr. green spun w baba coffeshop

sorki za nazwy moze nie dokladnie sie tak pisze ale wiadomo OCB :freak:

jak juz ktos pisal wczesniej nie trzeba palic slabej odmiany zeby nie miec grubo
mozna kupic mocna bake ale jak po buszku czy dwuch czujesz ze cie lapie to przygas lokla i zaczekaj bo przewaznie jak czujesz ze juz masz dobrze to za pare minut bedzie jeszcze lepiej :freak:
a to co zostanie zostaw sobie na puzniej jak poczujesz ze cie puszcza jedziesz ponownie buszek czy dwa i w ten sposob nie spadniesz pod stol a faza bedzie trzymala przez dlugie godziny :)

ps pamietaj ze jak nie bedziesz w kofiksach zydawal kasy to najnormalniej w swiecie cie z tamtad wyprosza albo co minute przyjdzie ktos i bedzie wycierac stolik do tego momentu az sie nie wk***isz i sam nie wyjdziesz

dlatego najpierw joincik jak skrecisz , spalisz to kawka, herbataka czy czekolada na goraco na ozezwienie to nikt nie powinien ci truc dupy

pozdrawiam
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
Polecam white widow , ak47 , white russiana , amnezje , Silver .
I kup oczywiście haszyk nie pożałujesz :D
 
D

delete

Guest
30% zioła sprzedawanego w waszych koffikach pochodzi z ANGLII. Następne 30% to zioło robione na szybko- jakość nie powala.

Trzeba naprawde niezle sie naczytac zeby trafic dobry koffik z naprawde dobrym paleniem.

Panowie- Amsterdam sie skonczyl pod wzgledem jakosci- niestety. Jak dla mnie jedynie klimat fajny.

Nigdy jeszcze zadne amsterdamskie ziolo mnie nie zamiotlo.

yo
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Trzeba naprawde niezle sie naczytac zeby trafic dobry koffik z naprawde dobrym paleniem
Grey Area
Green Place
Amnesia
(Grey Area i Amnesia niedaleko siebie(GA specjalizuje sie w Haze'ach))
Te coffy mają najlepsze palenie w tym mieście, te moge z czystym sumieniem polecić
Panowie- Amsterdam sie skonczyl pod wzgledem jakosci- niestety
tak, większość to masówka, z średnią, ale i tak dużo lepsze co kowalski(nie forumowy) dostanie w Polsce
Nigdy jeszcze zadne amsterdamskie ziolo mnie nie zamiotlo
mocy, smaku, zapachu ??co uwzględniasz, bo można znalęść kilka perełek!
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
zapal sobie amnesie i juz :spalony:
Zioło rozreklamowane przez hemp Gru, Jak nie zrobili kawałka o Amnezji to 1/2 "palaczy" nie wiedziała o istnieniu takiego palenia, dopiero jak Gangsterzy z HełpGru coś wspomnieli to kajtki się zaczeli jarać Amnezją i wszędzie pie****ą o Amnezji... hahaha to żałosne, zioło grubo przereklamowane.
Co do Amsterdamu to już 3 lata nie byłęm w NL więc nic nie wiem, i nie interesuje mnie to: ) wały zawsze w Cofikach robili i robić będą.
Grey Area
tak, większość to masówka, z średnią, ale i tak dużo lepsze co kowalski(nie forumowy) dostanie w Polsce
Prawda, chociaż Ci poważni dilerzy zazwyczaj może nie zazwyczaj ale często mają zioło z Angli lub NL: ), tylko że płotki które to gonią dodają dziadostwa... I tak to już jest: ) Jak sam sobie nie zrobisz to chłam będziesz palić:)
 
Ostatnia edycja:
K

KEFIR

Guest
Ja od siebie moge polecic Homegrown Fantasy, Grey Area, Mellow Yelow, Baba, Grasshopper - w tych maja dobre snacki i fajny klimat.

Ja bedac na miejscu czesto wybieram grude, z racji tego ze u mnie o dobry hasz ciezko.
 

stefan9

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2012
Postów
112
Buchów
0
sory ziomus ale smiac mi sie chce z ciebie:lol3: paliłes kiedys cos...moze papierosa sobie zapal zaraz jak wstaniesz z bonga cie ***nie słabo,albo nie pal nic bo bedziesz miał za duza banie<oczywiscie nie polecam ale zapal sobie mocarza z dopalaczy to nigdy juz niczego nie ruszysz i wtedy mozesz napisac ze kosiarz umysłów

---------- Aktualizacja posta 22:42 ---------- Czas poprzedniego posta 22:40 ----------

a te odmiany co podałes to moje stara paliła jak dałem jej pierwszy raz spróbowac

Po Tajfunie wszystko wydawało mi się słabe, do póki LSD nie stestowałem ;p
 
Z

ZWM

Guest
tak chlopaki piszecie ze straszna lipa w tych coffiksach i jakos nie moge sie z wami zgodzic

bywam w amsterdamie kilka razy do roku i powiem szczeze ze zdaza sie ze jest jakies gorsze palenie ale przewaznie pokazuja co maja na stanie i jak poprosisz to pozwola ci wybrac topka takiego jakiego chcesz a jak ci nie odpowiada bo uwazasz ze mial czy jakas kupa to grzecznie dziekuje i prosze o cos innego albo wychodze

jestem koneserem nie podjaranym gowniazem ktoremu wsypia do worka byle gowno i wyjde zadowolony ze wogole cos dostalem

bo tak wlasnie robia ja wchodzi dwoch czy trzech mlodych niedoswiadczonych i na sama mysl ze zaraz cos zapala maja mokro w gaciach a jak kolo pokaze im pojemniczek z baka to łałłłłłłłłł, łołłłłłłłł , O ku**a i wogole caluja typa po rekach
bo bywaja i tacy
to ci wlasnie dostaja najgorsze scierwo bo golym okiem widac ze typ bladego pojecia niema o jakosci i smaku
on przyszedl tam w jednym celu - zpizgac sie na amen

ale sa i miejsca ze nie zobaczysz co dostajesz
pamietam jak bylem w melow yelow i w poprosilem jakas tam odmiane to dostalem samarke w zoltym nie przezroczystym woreczku
ale ogulnie bylem zadowolony
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół