nasiona marihuany

Odmiany z Coffee Shop.

Wyszukiwarka Forumowa:

majks123

Active member
Rejestracja
Sie 21, 2012
Postów
42
Buchów
0
Hej bede pierwszy raz kupowal jakies palenie w Holandii i nie mam bladego pojecia jakie komercyjne i inne odmiany sa sprzedawane w Coffikach...
co polecacie?

Mnie osobiscie interesuje palenie nie za mocne, aby sie nie przejarac raczej cos slabszego dobre do palenia samemu do filmu wyluzwania sie z usmiechem na twarzy i najlepiej ziolo ktory nie uwali mnie szybko i nie wprowadzi mnie w jakies psychozy a wiec malo psychodeliczne. Dzieki za pomoc. :spalony:
 

Icreate

Member
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
15
Buchów
0
Siemano, polecam Ak 47, ziółko bez zamułki, white russian, smaczna biała odmiana. jak Ci się znudzą to spróbuj ogarnąć NLX, ja musiałem usiąść po pierwsyzm buchu :spalony: a na droge amnesia <shiza>
 
M

McKey

Guest
Co to za palenie NLX ?
Mam właśnie to palenie od znajomego dila. Ale nic wiecej nie jest mi w stanie powiedzieć.
Ciekawy jestem co to za geny...

Kojarzy sie z Northern Light

Żeby nierobić OT
Ogarnij sobie dobry coffik jeśli masz możliwość...
Wiele coffików robi tzw. narkoturystów w h....
Kupujesz amnezje i płacisz jak za amnezje , a w rzeczywistosci jest jakies inne jaranie niz amnezja
Polecam amnezje-14 euro za sztuke- w Amsterdamie oczywiscie
 
Ostatnia edycja:

Icreate

Member
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
15
Buchów
0
NLX- indica, rozmnaża się tylko przez klonowanie, nie da rady dostać nasion, bardzo upie****a. lubiłem to palenie w nl, przynajmniej coś czuć :yeahh: już za drugim razem tak nie kopie jak za pierwszym, najlepiej jakąś przerwę zrobić i wtedy się u***ać! <shiza>
 

majks123

Active member
Rejestracja
Sie 21, 2012
Postów
42
Buchów
0
Z tego co slyszalem to AK47 to jedna z najmocniejszych. Wiec nie wiem czy akurat bedzie mi odpowiadac. Ktos jeszcze chce sie udzielic...

PS: White Russian to tez ponoć kosiarz mózgu czytajac smoke reports.
 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
M

McKey

Guest
Dużo też zależy , jaką banie sie lubi...

indyja to typowy kanapowiec; że palcem ciezko ruszyc :freak2:

sativa wystrzeliwuje w kosmos ,pobudza kreatywność :jaraczz:
 

FlowerOfScotland

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
143
Buchów
0
Dużo też zależy , jaką banie sie lubi...

indyja to typowy kanapowiec; że palcem ciezko ruszyc :freak2:

sativa wystrzeliwuje w kosmos ,pobudza kreatywność :jaraczz:
Najlepiej coś pomiędzy zapal sobie, :queen:
 

majks123

Active member
Rejestracja
Sie 21, 2012
Postów
42
Buchów
0
To znaczy mam sie cieszyc i nie ruszac? :D
Mnie wlasnie interesuje bardziej indyjka bo nigdy nie palilem a raczej nie mialem okazjii tylko slyszalem od znajomych jaki jest luz i nie chcesz sie z fotelu ruszac taki blogostan. Ja zawsze jak palilem i nie wiedzialem co to jest wiadomo zakupione na ulicy to mialem typowe stany efuryczne oraz chec do dzialania wszystko mnie interesowalo i cieszylo co oznacza ze mialem stycznosc z Sativa albo przewaga sativy. Po prostu jestem ciekawy jak indyjka smakuje i czy nie przejade sie po indyjce... ale slyszalem tez ze po Indyjce zadziej masz bad tripy stany paranoi i strachu bo zawiera wiecej CBD.
 

konan1440

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2010
Postów
194
Buchów
0
Moim zdaniem w cofikach w holi moc=cenie
6-7euro -słabsze
8-10 euro- dosć mocne
10+ euro -upie****acz

Ostatnio np kupiłem hasz 12euro za 0.5g to juz był mistrz!!
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
tak i nie, można kupić taniej lepsze, za 14 euro zioło głównie wyróżnia ciekawa nazwa, nie koniecznie moc czy smak, trzeba testować coffiki, osobiście unikam w centrum(nie licząc green place, new times i kilku innych), również kupuje palenie różne, staram sie próbować wszystko co mnie zaciekawi. Polecam napewno Cheese, chocolope, l.a confidential, SSH jak lubicie mocne high, white choco(coffik BuryJungers), congo red berry, hawaian gold, dr green spoon
 

karambaXL

Well-known member
Rejestracja
Sie 30, 2012
Postów
73
Buchów
0
Z tego co slyszalem to AK47 to jedna z najmocniejszych. Wiec nie wiem czy akurat bedzie mi odpowiadac. Ktos jeszcze chce sie udzielic...

EEee palilem AK47 jak mieszkalem w Hertogenbosh ze 2 razy i nie upie****ało jakoś nieziemsko, wręcz przeciwnie wprowadzało w za***isty nastrój. W rotterdamie jest do kupienia w paru kofach ale z autopsji to najczęściej inny weed tylko że z przypisaną nazwą AK. Raz sie zdarzylo że mieli chyba autentyk ale z czasem znowu była spie****ina :) Ciezko tu dostac, dlatego planuje nastepny ogrodek AK zasadzic a mam juz pestyyyy z Crazy Seed`s.

Wypocin wiele na temat marysi a co z hashemm :) Aktualnie pale wiecej hashu niz ziola, jakos mi bardziej podchodzi, poza tym w momentach kryzysu mozna go palić z papierosa :) ( odpalic fajke, gruda na zar, nastepnie owinac ten czubek dłonia zlozona jak do trzymania jakiejs grubej rurki no i druga strona ciagnac :) ) nie potrzeba zadnych bletek itp :)) Najczesciej dostepny w kofikach jest Polm i super polm, gdzieniegdzie mozna spotkac "zero-zero" wg mnie pierwsza klasa. Mieki jak plastelinka, smaczny, slodki, i dobrze robi :) gram okolo 10e, niewiele koffow w rotterdamie go sprzedaje :) Jakby co moge podac dokladniejsze miejsca :D Raz sie spotkalem rowniez z "inhibilatorem" czy jakos tak, gram 22e kosztowal, ale po paru buchach z lolka mnie zabil :))) Haszyk tez dobry, inna, lzejsza bania, polecam go przepaleńcom lub osoba ktore znikaja po weedzie :) peace :)

Polm ogolnie jeden z najslabszych i najtanszych, gram juz za 4e idzie wyrwac, super polm juz okolo7e/g w zwyz, jakosciowo tez zalezy od koffa i od dostawcow, niekiedy trafi sie jak skała, niekiedy mienciutki, ogolnie tez daje rade. A tak ogolnie to w niektorych typowo marokanskich koffach te debile zza lady trzymaja hasz w workach foliowych i w majtkach, tzn za paskiem spodni, raz wpadam do koffa, patrze zerozero po8e, mowie mu od kopa 3g, jak spostrzeglem ze wyjal worek z tym haszem zza paska ( z majtek czy tez nie ) to po krotkim niedowierzeniu pięta i sajonara.....idiotyzm...a ludzie to kupuja
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
inhibilatorem
chodzi o iceolator, hasz wyrabiany metodą z pomocą lodu, cena od 15 do 40 e, w zależnościod coffika i zioła z którego jest zrobiony, a moc faktycznie potrafi zabić wytrawnych graczy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół