nasiona marihuany

Odmiany z Coffee Shop.

Wyszukiwarka Forumowa:

Django

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2013
Postów
110
Buchów
0
K2, mają to jeszcze? Kiedyś to był żelazny punkt programu każdego szanującego się kofika. Tylko z klonów.

ja ją znalazłem po połtora roku ^^

w Nijmegen. coffik Jamaican
 
Ostatnia edycja:

Haze State of Mind

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2011
Postów
471
Buchów
0
Polecam K2. Nie jest to najmocniejsza odmiana, smaku nie pamiętam, ale high bardzo pozytywny. Człowiek jest zrelaksowany, ma bardzo dobry humor i mimo, że bardziej w stronę indyjki to jest chęć do działania. W skrócie pozytywne i euforyczne palenie.

Jest to old schoolowa odmiana i ciężko ją znaleźć w kofikach, ale warto poszukać lub posadzić:)
Można dostać w: https://nasionamarihuany.pl/sklep/produkty/K2,249.html
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Tak naprawdę dla janusza, palacza od miesiaca do miesiaca to wszystko bedzie dobre. Proponuje zaczynac od standardow, a kozackie kushe i inne potężne hybrydy zostawic jak potrenujecie;) gdyby ktos znow chcial takie pytanie zadać.
Aczkolwiek nawet te klasyki w przedziale 8_10e, niektore sa w ch*j zdradliwe... Bo np moca taki NLX bije na glowe jakies Amsesie, a ktos kto nie obraca sie w trawie non stop i nie jara jak komin przemyslowy to o tym nie wie, ba Amnesia jest nadal uwazana przez wielu za najlepsze ziolo kosmosu. A to sredniak, do jazdy skuterkiem. Huehu.
Ziolo tez sie rozni w coffy..., jakies dwa tygodnie temu dziadek jak mi zaajechal strawberryhaze, to myslalem ze sie spuszcze z powodu zapachu, to jeden z najlepszych sortow jakie dostalem jesli chodzio o zapach , a kilkanascie razy juz kupowalem Sh tylko w innych coffy. Ale nigdy tak krystalicznie nie pachnialy truskawkami :) ktos wiedzial co to cuuring perfecto
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tak naprawdę dla janusza, palacza od miesiaca do miesiaca to wszystko bedzie dobre. Proponuje zaczynac od standardow, a kozackie kushe i inne potężne hybrydy zostawic jak potrenujecie;) gdyby ktos znow chcial takie pytanie zadać.
Aczkolwiek nawet te klasyki w przedziale 8_10e, niektore sa w ch*j zdradliwe... Bo np moca taki NLX bije na glowe jakies Amsesie, a ktos kto nie obraca sie w trawie non stop i nie jara jak komin przemyslowy to o tym nie wie, ba Amnesia jest nadal uwazana przez wielu za najlepsze ziolo kosmosu. A to sredniak, do jazdy skuterkiem. Huehu.
Ziolo tez sie rozni w coffy..., jakies dwa tygodnie temu dziadek jak mi zaajechal strawberryhaze, to myslalem ze sie spuszcze z powodu zapachu, to jeden z najlepszych sortow jakie dostalem jesli chodzio o zapach , a kilkanascie razy juz kupowalem Sh tylko w innych coffy. Ale nigdy tak krystalicznie nie pachnialy truskawkami :) ktos wiedzial co to cuuring perfecto

Albo czym spryskać topy hehe, bo to akurat dość częsta praktyka w cofikach. Pryskanie jarania sztucznymi aromatami.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Albo czym spryskać topy hehe, bo to akurat dość częsta praktyka w cofikach. Pryskanie jarania sztucznymi aromatami.

hmm różne mity słyszałem, że opiaty też dodają terefere... hmm jakoś nie bardzo to zauważam, ;) chrzczone zioło zawsze się da poznać, nic takiego nie zaobserwowałem i nie wyczułem ;)
W tej kwesti w takie plotki wierze tak, że nie wierze do puty nie doświadcze. ludzie różne rzeczy pie****ą ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To nie plotka, spytaj Stalina.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Hehe mity coofishopow. Teraz wszystko jest możliwe.
A sam pierwszego outa w Nl wstawiłem do coffa .
hu**wo otrymowane,popcorn i do tego za szybko ścięty.
800gr fajansu tyle że klepalo , teraz to bym się wstydził tego suszu.
A panocek mówi- na blanty przejdzie. Nastepnym razem jak przytrzymasz dluzej żeby dojżało i topy wieksze, to dam Ci więcej . Dał mi 2,5€/gr
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
To nie plotka, spytaj Stalina.

nie często spotykane, aczkolwiek zdaerzyło sie w popeyem(ktory troche znany był, jest), w high times i barraka, to idzie od razu poznac, mocny zapach jak z siszy czy bletek smakowych, strainy vaniliowe, jabłkowe. Nie wiem czy to dalej kultywowane tam, ale raczej nie, choc nie wiem, nie ma mnie, w owych coffikach tez nie bywalem jakos, raz w bagherze, raz wlasnie pojechalem do popeye po vanilla kush, hehe strasznie nienaturalny jak na ziolo zapach vanilli, to co pamietam do dzis, a i ceny wysokie, bo taki wlasnie VK tam z 16 e
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Paliłem Popeye'a z amsterdamskiego The Stud, potworny śmierdziel, lubię takie. :)
W ogóle nie wiem do jakich coffów uczęszczacie, ale polecam przejechać się do Boerenjongensa, The Studa, Dampkringa albo Grey Area, zredefiniujecie pojęcie 'dobrego zioła'. ;)
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
popeye chodzilo mi o coffik z na harlemerstraat, ja co do coffów chodzilem to grey area, voaygers, green place, easy times(kosher kush), utopia , boerejungens od dawna, ale oni maja tylko dobre hazy inne odmiany troche sciema, ballonete . green place(niestety potwornie drogi)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Boerenjongens ma dobry temacik zawsze i w dodatku tani!
Kosher najbardziej mi podchodzi ze studa - ale to bardziej zbite pheno. :p
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
nie mieszkam w Amsterdamie, byłem kilka razy, ale jako turysta, coffeshopy tam omijam, bo są pod turyste ustawiane.
Nie mniej jednak, być może w tych coffeshopach gdzie 80% klientow to turysci faktycznie coś tam kombinują.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
nie mieszkam w Amsterdamie, byłem kilka razy, ale jako turysta, coffeshopy tam omijam, bo są pod turyste ustawiane.
Nie mniej jednak, być może w tych coffeshopach gdzie 80% klientow to turysci faktycznie coś tam kombinują.
Sęk w tym, ze taki boeren czy stud są nastawione pod mieszkańców, w studzue za 20€ masz ww 2,7g, silvera 2,5, w borku dla przykładu moim faworytem jest pineapple choco kush po 8,5€. Nikt normalny nie bierze odmian z gory menu, bo to one wlasnie są dla turystów, niejednokrotnie będąc gorszymi od tych z dołu. :p
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Sęk w tym, ze taki boeren czy stud są nastawione pod mieszkańców, w studzue za 20€ masz ww 2,7g, silvera 2,5, w borku dla przykładu moim faworytem jest pineapple choco kush po 8,5€. Nikt normalny nie bierze odmian z gory menu, bo to one wlasnie są dla turystów, niejednokrotnie będąc gorszymi od tych z dołu. :p
Hmmm, Odmian z góry drogich przeciętnych strainów jest kilka,tofakt, ale np za . 24Kgold, czy larregoOG czy Shoreline mogę dać te 13-15e, w ogóle dla mnie wszystkie kushe to ku**a elClasico bez cienia wątpliwości, osobiście rodzine Kush dużo wyżej stawiam niż wszystkie hazy, ale to też gust, nie wszyscy lubią taką cięższą fajke...

hmm, ale tak szczerze to po dwóch miesiącach totalnej przerwy, wystarcza 1g WW(Lubie tę prostotę w sile białej) i dwa browki
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
No ku**a, klasycznie! Powiem Ci, że nieraz nawet WW przebija te wszystkie hejzy z górnej półki i inne wynalazki. Jak już jesteśmy przy cięższej fazie to amazing haze (Regine Coffeeshop/Haarlem - polecam kofa i miasto) jest jednym ze strainów które były dla mnie za mocne. :D
Taka anegdotka jak już jesteśmy przy kushach - pewnego razu jarając wąsa z Jesus OG Kush promienie słoneczne przebijaly się przez chmury na kształ krzyża. Niewątpliwe polecam tą odmiankę każdemu mistykowi! :freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół