nasiona marihuany

og kush - prośba o smoke reports

Wyszukiwarka Forumowa:

hopsin342

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
131
Buchów
0
ema, chętnie przeczytalbym smoke reports tej odmiany, bo mam ja zamiar w przyszlosci wyhodować na indoor, a nigdzie nie znalazłem o niej info, oprócz tego ze w coffiku jest to dość drogie palenie :bongo4:
 

Pieczara

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2011
Postów
95
Buchów
0
Siema.Z tego co Ci moge powiedziec to miesiac temu sciolem hindu kush palenie kozzzzak haj bardzo dlugi i wesoly nie zamulajacy az chce sie cos robic,smak samego palenia jest niezly nie dusi nie gryzie troche owocowy,tak jakby cos z pomarancz, cytryna troche lawendy ogolnie fajne przyjemne.teraz w boxie siedzi vanilla kush,ale do konca mu troszke zostalo.mam nadzieje ze choc troche pomoglem:freak:pozdro
</P>
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
OG Kush - to temacik z pierwszej trójki moich ulubionych

Zapach - świeży, cytrusowy
Smak: cytrusowy, lekko ziemisty i zarazem słodki i świeży (trudno opisać)
Efekt: Pierwsze 15 min rozkojarzenie i czuć, że nadciąga prawdziwa moc <shiza>
Później bardzo przyjemny cielesny high lecz faza nie zamula, jest przyjemnie i euforycznie, a na ciele czuć przyjemne wibracje. Po wszystkim elegancko się zasypia.

Podsumowując jest to baczka bardzo oryginalna w działaniu. Niby czuć na ciele milutką indica, ale równocześnie utrzymuje się także bardzo towarzyski stan.
Troszkę podobnie działał na mnie blueberry... ciało spokojne w głowie euforia.
 

RAZDERBAB

Member
Rejestracja
Sie 16, 2012
Postów
16
Buchów
0
.
musze dodac od siebie ze mialem podobne wrazenia zapamietalem ten strain i jego high podobnie jak amnesia haze...klepal zawsze tak samo nawet w ostrym ciagu i za to konkretny plus!cytrynki az bija po nosie i lukier blyszczy<lol>nie wiem jak ma sie og kush z dinafem bo ja mialem od Emeralda kusha i byl za***isty troche na wegu sie wyciaga i sredni plon ale nadrabia jakoscia...wg mnie za***iscie wywazony kick,euforyczna ciepla glowa z cialem z betonu.
 

tatrapiwo

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
83
Buchów
0
paliłem to w holandii w koffeshopach to powiem że ekstremalna bomba jest po tym . amnezja hejz to przy tym gówno
 

zbanowany

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2009
Postów
114
Buchów
0
Możecie napisać który Kush najlepiej wybrać, który wg was jest najlepszy? Chodzi mi o bredera.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Wg mnie warto sprawdzić nowy indoor od GrzechGrowSeeds, długo kwitną ale na pewno nie bez powodu :D Chyba sam na dniach coś kupię.
Na sztuki znajdziejsz na f2seeds.fr.pl jakby co.
 

weedwiz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
134
Buchów
0
Jeżeli chodzi o orginał OG KUSH to tylko z Humboldt seeds organisation z Kaliforni <palacz>
 

Black Jack

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
413
Buchów
0
To jest pierwotna odmiana od tego producenta?
Gdzie mozna kupić te oryginały?
 

tatrapiwo

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
83
Buchów
0
paliłem to niedawno w holandi . najmocniejsze gówno amnezje i inne hejzy to przy tym cukierki dla dzieci . bierzesz dyma i cie nima :D
 

weedwiz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
134
Buchów
0
To jest pierwotna odmiana od tego producenta?
Gdzie mozna kupić te oryginały?

Og Kush jest odmianą powstałą Właśnie w kaliforni dla tego też raperzy w stanach się z tym ziółkem utożsamiają (OG to skrót od Orginal Gangsta) Sama genetyka Kush pochodzi z pakistanu typowa klasyczna indica ,a to że genetyka w ostatnich latach strasznie się wymieszała powstało tyle kushy które zaczeły robić się popularne zwłaszcza w stanach. Nawet w Coffeshopach w amsterdamie w menu masz obok typowego ziółka holenderskiego odmiany właśnie ze stanów, greenhouse ma na menu nawet flage amerykańską i odmiany właśnie z tamtąd np. Bubba kush,Chemdog,Og kush,Trainwreck itp.:bounce: ja nasionka OG Kush od Humboldt Seeds organisation zakupiłem w grudniu od Ganja Farmer w takiej puszce co dinafem sprzedaje nasiona tylko że jest biała bardziej kremowa z nazwą breedera i taką sekwoją narysowaną hehe wyglądają oldschool-owo a sama nazwa odmiany jest na drugiej stronie oznaczona naklejką .
 

Black Jack

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
413
Buchów
0
Dzieki za info, ale bardziej chodziło mi o to kto stworzył tą odmiane, bo jak wiadomo na rynku jest wiele producentów, którzy posiadaja tą odmiane w swojej ofercie.
W tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=R1tnUPEDcIQ 2:23s widać za***iście zielone pheno tego kusha, własnie dlatego narobiłem sobie smaka na tego og kusha i mam zamiar w niedalekiej przyszłości lecieć z nim na in :freak:
 

weedwiz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
134
Buchów
0


Others believe that ‘OG’ stands for, “Original Gangster,” which was a strain from the San Fernando Valley in Los Angeles. It is thought that this is the plant that produced the OG’s that became so famous in southern California, putting the area on the medical marijuana map.

Więc jeżeli chodzi tobie o jak najbardziej zbliżone do ideału Og Kush to Humbolt Seeds organisation właśnie z gównego nerwu oni mają bardzo dobre geny ,jest to wielka farma gdzie trzymają bardzo stabilne odmiany i są jednym z większych dystrybutorów Medicinal Marijuana w całym West Coast:bounce: nawet na youtubie znajdziesz o tym za***iste filmiki.

---------- Post Zaktualizowany 11:16 ---------- Data pierwszego postu 11:11 ----------

ja w tym roku ruszę z Og kushem :sunny: ale to dopiero póżniej bo niechcem się uziemić w związku z nim bo troche trwa cała uprawa no chyba że Weg by nie trwał zbyt długo to pewnie zmiejszył by się czas do :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół