nasiona marihuany

Woda RO, Przygotowanie odżywki

Wyszukiwarka Forumowa:

Marianna

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2011
Postów
564
Buchów
0
Ja się bawię w przedziale 7 - 10Bar (100 - 145 PSI). Przy takim ciśnieniu udało mi się zejść z czasem nawadniania do 1s ON / 5min OFF. Przez co zaczęły mi się pojawiać mikro włoski na korzeniach, a o to chyba chodzi w ultraponice :)
Korzystam z dysz 20 - 60 µ mikronów z allegro.

slyszalem ze siega ona nawet do 80% oszczednosci pozywki w stosunku do tradycyjnego hydro, a wszystko to opiera sie na zasadzie bardzo gestej mgły utrzymującej sie w powietrzu jako zawiesina.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Dutch bucklet fogger tak dziala,wlasnie skladam setup
 
M

Magliabechiano

Guest
Przygotowałem sobie wodę z odżywkami do odstania - pewny swego, postanowiłem jednak zajrzeć do neta. Pierwszy raz uprawiam bezglebowo. Czy jeśli kombinuję z wodą z kranu bez żadnych filtrów RO, to zda to swój egzamin czy jednak powinienem bardziej przyłożyć się do tej wody?
Czy zbiorniczek 15L to będzie za mało dla 6 roślin, jeśli chcę wymieniać pożywkę co tydzień?

Zadaj to pytanie w dziale dla poczatkujacych bo tutaj rozmiawiaja ludzie i wymieniaja doswiadczenia. To nie szkolka popatrz na inne fotorelacje. Ale zle kombinujesz :*
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Przygotowałem sobie wodę z odżywkami do odstania - pewny swego, postanowiłem jednak zajrzeć do neta. Pierwszy raz uprawiam bezglebowo. Czy jeśli kombinuję z wodą z kranu bez żadnych filtrów RO, to zda to swój egzamin czy jednak powinienem bardziej przyłożyć się do tej wody?
Czy zbiorniczek 15L to będzie za mało dla 6 roślin, jeśli chcę wymieniać pożywkę co tydzień?

Malo poczytales widac.

Ja uzywam kranowki i wszystko zyje. A dla 6 roslin 15 zbiornik... mhmmmm... moze w pc boksie :]
Jaka powierzchnia i jakie swiatlo?
 
M

Magliabechiano

Guest
Kowalsky - mozesz te 3 ostatnie posty przeniesc tam gdzie trzeba? System aeroponiczny, 0,8m i 250W
 

Marks_Uk

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
159
Buchów
0
Witam,
Odświeżę temat. Wpadł mi w ręce produkt Canny CALMAG AGENT, zacząłem stosować go zamiast oddzielnych preparatów canna mono calcium i magnez do przygotowania bazowej wody z RO. Leje 1ml na litr, tym samym osiągam bazę o wartości 0,4EC. Na tą chwile wszystko gra panny się cieszą i stabilnie trzyma pH.

http://www.canna-uk.com/about-calmag-agent

Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół