nasiona marihuany

dowyrnik presents 2k12 - 3x shaman 3x gp

Wyszukiwarka Forumowa:

dowyrnik

Member
Rejestracja
Cze 17, 2012
Postów
8
Buchów
0
Witam. Jest to moja pierwsza uprawa, która wyszła dość spontanicznie wręcz, ale do rzeczy. Roślinki zostały dość późno wysadzone końcówka czerwca. Na wzmocnienie otrzymały biohumusa, dolomit i ostatnimi czasy planton K.

3x shaman
3x grejpfrut x passion

1szy shaman - fioletowa sztuka



2gi shaman - bękart



3ci shaman






1szy GP



2gi GP - bezwiaderny



3ci GP (on po***any jest jakiś cały czas z nim są problemy)



Stan krzaków z 15 września.
 

Mr.salvia

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
203
Buchów
0
podobaja mi sie twoje krzaki serio, i widze ze gustujesz w sativkach:D
 

Porobiony_Pysk

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2011
Postów
168
Buchów
0
No no ładne krzaczki ale widać że na początku mało światłą miały ;) Myśle że 3-4 tygodnie i będziesz cieszył się własnym palonkiem ;) Chociaż teraz tez możesz oberwać małe co nieco na spróbowanie jeśli masz cisnienie :> Nie zapomnij pryskac czymś na pleśń nawet jeśli jej nie ma tzn profilaktycznie bo nie zwrócisz uwagi a będziesz miał zbiór do śmietnika ..
 

dowyrnik

Member
Rejestracja
Cze 17, 2012
Postów
8
Buchów
0
Siema zapomniałem napisać że poprzednio krzaczki dostały oprysk teldorem. Tymczasem dzisiaj dostały z topsina.
Więcej zdjęć w galerii (makr i innych 'pozowanych')
Stan z dzisiaj:

fioletowy shaman




shaman




shaman- bękart



gp pomarańczowe wiadro



bezwiaderny gp



gp

 

dowyrnik

Member
Rejestracja
Cze 17, 2012
Postów
8
Buchów
0
Dobry stan krzaków z soboty, dostały w ciągu ostatnich 2 tygodni opryski z teldora i już nie dostają żadnych nawozów
GP bezwiaderny :harvest::harvest::harvest:



Ile wyszło? Nie wiem jeszcze nie został zwarzony

GP brazowe wiaderko



Madafakerski fioletowy shaman



GP pomaranczowe wiadro



shaman bękart




shaman - coś jest nie tak




Trochę się boje o ostatniego krzaka mógłby ktoś podpowiedzieć co się z nim może dziać.
 

Pinkol

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
75
Buchów
0
Wg mnie ostatni krzek jest gotowy, a liście przybierają taki kolor i wyginają się bo roślina przekwita i jest podatna na niższe temperatury.. Czemu go nie ścinasz?
 

BaxBany

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2012
Postów
303
Buchów
0
Sprawdzaj trichomy.. Często na out krzaki wyglądają na gotowe a około 90% trichomów mleczna a zaledwie 10% bursztyn.. Sory za off ale niech jakiś stary outdorowiec się wypowie kiedy passion maroc i durban mają przewage bursztynowych trichomów?
 

Chrrupek

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2012
Postów
179
Buchów
0
No ba piękny ten shaman fioletowy skąd pestki tak jak wyżej się pytał?
 

dowyrnik

Member
Rejestracja
Cze 17, 2012
Postów
8
Buchów
0
Wg mnie ostatni krzek jest gotowy, a liście przybierają taki kolor i wyginają się bo roślina przekwita i jest podatna na niższe temperatury.. Czemu go nie ścinasz?

Czekałem na potwierdzenie moich przypuszczeń przez ekspertów ;). Prawdopodobnie w środę pójdzie kosa.

Fioletowa szuka jest od quake'a prawdopodobnie f2, ale ręki sobie nie dam uciąć.

---------- Aktualizacja posta 14-10-2012 15:13 ---------- Czas poprzedniego posta 08-10-2012 21:23 ----------

Poszła kosa w 3 krzaki
shaman


shaman



GP


fiolet i najmniejszy gp poczekaja jeszcze z tygla
 

Drowia

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2011
Postów
200
Buchów
0
ile L te wiadra i jaka wyskokosc mialy krzaki?
 

dowyrnik

Member
Rejestracja
Cze 17, 2012
Postów
8
Buchów
0
kosa poszła w zeszły piątek (1 dzień przed pierwszym śniegiem), fiolecik ładnie pachniał narazie się suszy, foty wrzuce jak już bedzie w pełni suchy

wiadra:
1x15l(brązowe
1x20(czarne)
3x25(pomarańczowe i te 2 po substytutach budowlanych)

generalnie krzaki nie wyrosły tak jak powinny z powodu zbyt późnego wysadzenia, ale i tak jestem zadowolony z efektów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół