nasiona marihuany

#3 Dziewice AF {Ducks Foot x LR2}x AK47

Wyszukiwarka Forumowa:

LSD69

Active member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
30
Buchów
0
Witam Jest to moja pierwsza fotorelacja więc proszę o wyrozumiałość .
To teraz tak Plany były jak zawsze za***iste ,lecz ten rok mnie jakoś nie lubi miałem około 35 roślin Zostały 3 AF Ducks Foot x Lowryder 2 x Ak47
. I to im poświęcam ta fotorelację
To tak :
Nasiona : 5x AF DF x LR2 x AK47 od Quakeminda
Trening : LST
Ziemia : Z biedronki PH 5,5 -6,0
Nawozy : Biohumus na veg Planton K na Flo
Oraz dolomit aby podnieść PH .
Nie będę się rozpisywał bo wiem ,że połowa wgl tego nie czyta więc do rzeczy.
18 Lipca zostało wsadzone 5 Sadzonek i tutaj jak się prezentowały 7 dni od kiełka .



/////// + - 14 dzień . mam tylko 2 fotki i pierwsza dawka biohumusa .






//////// + - 20 dzień Oraz Geny Ducks Foota albo mutant każdy liść jest 3 palczasty oraz pierwszy trening LST




//////// Tutaj już normalne


///// 30 dzień początek flo pierwsze podlanie plantonem






//// mutancik ^^ 35 dzień



//// Takie tam kwiatuszki





/////////// 40 dzień ładne odrosty się porobiły ; )










/////// Mutancik z góry 45-50 dzień



A tutaj moja faworytka ;d




// 2-ga panna :spalony:





///// Tutaj Faworytka na dzień dzisiejszy



////// Szczyt 2 -giej panny


////A tutaj mutancik daje rade wymagał specjalnej troski ale żyje :pr:





/// Tu mamy karzełka ma 38 cm ale najszybciej puchnie ma takie zbite topki i to mnie cieszy :jocolor:









////// To będzie na tyle na dzień dzisiejszy fotki będę wrzucał sukcesywnie co 5-7 dni aż do ścinki
Mile widziane są komentarze doświadczonych growerów możecie pisać co moge poprawić i w czym zrobiłem błędy . Mam nadzieję ,że będziemy mieli złotą jesień i panienki dojdą . Pozdrawiam :spalony:






---------- Aktualizacja posta 14-09-2012 19:04 ---------- Czas poprzedniego posta 10-09-2012 22:31 ----------

UP///
witam postanowiłem wrzucić kilka nowych fotek widze ,że nikt nie odpisuje więc nie będę się rozpisywał fotorelka bd po prostu dla mnie .:pr:

:jaraczz:

Mutancik ;f

Favorit

Sorry za jakość robione telefonem ,jak będzie słonko zrobię aparatem ;p








Myśle ,<wodna>że z 30 suchego będzie z 3 ;p

---------- Aktualizacja posta 17-09-2012 18:49 ---------- Czas poprzedniego posta 14-09-2012 19:04 ----------

MAM PYTANIE !!@@ jeżeli utne kilka wiatraków w celu odsłonięcia szczytów to nic się im nie stanie ? lekki stres na pewno będzie wiem ,że na flo roślinka pobiera minerały z liści i nie wiem co zrobic ;d

---------- Aktualizacja posta 19-09-2012 17:14 ---------- Czas poprzedniego posta 17-09-2012 18:49 ----------

upp//
Jak obiecałem 5 dni minęło wrzucam foty ;)









Tutaj moja faworytka jestem z niej najbardziej zadowolony pnie się w góre jak szalona oby doszła :bongo4:


Mutancik też daje rade ;d





Roślinki nagiąłem sznurkami aby odsłonić reszte topków oraz uciąłem kilka wiatraków na każdej również do odsłony topków i odrazu widać efekty więcej brąz włosków i bardziej puchną mam nadzieję ,że do połowy października dojdą ;d



No to na Tyle mam nadzieję ,że w końcu ktoś się odezwie bo tak smutno tu
:yeahh:
 
G

Gość

Guest
Ja się odezwę. Powodzenia i buch na zachętę. Dojdą, dojdą.
 

Homer Simpson

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2012
Postów
75
Buchów
0
Do połowy października to na pewno dojdą jeszcze parnascie, max 20 dni, pozdro, na jednej to nawet widac cos z duck foota, pozdro
 

LSD69

Active member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
30
Buchów
0
Do połowy października to na pewno dojdą jeszcze parnascie, max 20 dni, pozdro, na jednej to nawet widac cos z duck foota, pozdro



Dzięki wam za słowa otuchy :jaraczz: sprawdzałem lupą trichomy i z 70% jest jeszcze przeźroczystych ale mam cichą nadzieję ,że tak 3 tygodnie max 4 i bd git . I przyznam szczerze na początku myślałem ,że mi się jakiś mutant trafił ale wkońcu to ducks foot i takie geny ma ;d każdy liśc ma 3 palce śmiesznie to wygląda :smokee:
 

LSD69

Active member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
30
Buchów
0
ścinkaaaaa !!!!!:harvest:
Witam dziś ściąłem jedna panne ,ponieważ trichomy ma w 90% mleczne i chce mieć energetyczny haj reszte zetnę pod koniec nastepnego tygodnia <ostatni ciepły tydzień> . Powiem tak strasznie żywiczna odmiana pachnie bosko tak cytrusowo palce do teraz sie kleją :crazy:
dobra koniec podniecania dajem fotki <sex>

2 panny które zostawiam jeszcze tydzien










i bonusik z wędkarskiego ;d


I ścięta panna nr 1 najmniejsza ;p














No to tak nie liczy się ile się ma ważne ,że swoje i jestem z tego zadowolony z 8 g bedzie na 100% bo teraz ma 16 ,a z doświadczenia wiem ,że jak sie wysuszy to będzie o połowe mniej . ;)
 

LSD69

Active member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
30
Buchów
0
Witam ściąłem kolejnego malucha ,ponieważ ktoś mi chodził koło spota wyraźna dróżka i paczka po fajkach ten 3-ci jest w bezpiecznym miejscu o niego się nie martwię ale tego musiałem lepiej to niż nic ;p
Proszę fotki :


:jaraczz:





Jest tego 2x więcej niż z tamtego karzełka palonko po 4 dniach suszenia kopie niesamowicie 1 szkiełko i kozak . Ma smak taki cytrusowy i lekko wchodzi polecam ;d
W piątek kolejne fotki :spalony:

---------- Aktualizacja posta 05-10-2012 16:51 ---------- Czas poprzedniego posta 01-10-2012 20:19 ----------

Ho Ho Ho ścinka nr 3 ;d;d

Witam ściąłem ostatniego outsidera w tym sezonie strasznie sie lepi nie idzie rąk domyć :jaraczz:
Trzymta fotki bo się nie bede rozpisywał.




To tak w słoiczku jest 23 g suchego ciężkiego palonka . A to z dzisiaj wazy 42,4g mokre .






A TUTAJ PODSUMOWANIE WSZYSTKIEGO RAZEM CHCIAŁEM 30 BĘDE MIAŁ TROSZKE WIĘCEJ <wodna> NA ZIMOWE WIECZORY AKURAT STARCZY . WYROSŁY TAKIE A NIE WIEKSZE,PONIEWAŻ W LIPCU PRAWIE SŁOŃCA NIE BYŁO A NA VEG JAK WIEMY TO POTRZEBNE ,WIĘC CIESZĘ SIĘ ,ŻE CHOCIAŻ TYLE WYSZŁO I SWOJE ;D WIEM CO ZROBIŁEM ŹLE I JAKICH BŁĘDÓW ZA ROK NIE POPEŁNIĆ . SMOKE RAPORTA NAPISZE W PONIEDZIAŁEK . eLOO :spalony:

 

NajaranyBonk

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
357
Buchów
0
kolego za dużo tych liści zostawiłeś ...
zrób tak jak ja np. zetnij większa liście po samej łodydze a przytopowe zgól równo z linią topka
 

LSD69

Active member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
30
Buchów
0
kolego za dużo tych liści zostawiłeś ...
zrób tak jak ja np. zetnij większa liście po samej łodydze a przytopowe zgól równo z linią topka



Spokojnie specjalnie tak zrobiłem ,ponieważ one są tak oblepione żywicą i obsypane ,że aż żal mi ich ścinać . Na zdj nie widać ale są ścięte w 70% ;p
 

NajaranyBonk

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
357
Buchów
0
Spokojnie specjalnie tak zrobiłem ,ponieważ one są tak oblepione żywicą i obsypane ,że aż żal mi ich ścinać . Na zdj nie widać ale są ścięte w 70% ;p

to z reszty robisz mleczko albo haszyk nie marnujesz tematu
 

LSD69

Active member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
30
Buchów
0
tylko nie pisz potem,ze moc >5/10 bo przy takim trymie.... :D






No to tak moc określam, na 7/10 ponieważ nie pamietam ilu nas było ale więcj niż 6 na 100% i każdy się fajnie porobił faza bardziej pobudzająca chodź nasila się po 20 minutach potem puszcza i znowu się nasila dziwna sprawa ;d dym jest łagodny i czuć na ustach taką słodycz po melasie którą lałem przez 14 dni . Więc jestem zadowolony chodź nie jest tego dużo zawsze wiem ,że swoje i naturalne . Pozdrawiam i do zoo za rok ;d :jaraczz:
 

kopciuch 123

Member
Rejestracja
Mar 23, 2013
Postów
14
Buchów
0
Spokojnie specjalnie tak zrobiłem ,ponieważ one są tak oblepione żywicą i obsypane ,że aż żal mi ich ścinać . Na zdj nie widać ale są ścięte w 70% ;p
mam pytanie . chciał bym to zasiać tylko nie wiem ile to rośnie czasu od kiełka i czy to długo trzyma czy ktutko bo nie wiem czy siać bo byle gówna siać nie będe
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
jestes 2 miesiace na tym forum i zadajesz takie pytania? jak wiekszosc AF roslina potrzebuje 65-75 dni (ale sa i tacy co af 100 dni trzymaja i nie narzekaja) a poza tym temat stary jak dziad z baba :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół