nasiona marihuany

StarRyder. af

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest


%in/sa/ru - 70%/25%/5%
od kiełka do zbiorów 10-12 tyg.
THC 15-19%
Projekt DP i Joint Docto.StarRyder rośnie jak kompaktowa choinka, wytwarza duże żywiczne paki, rośnie do około 50cm wysokości i otrzymując 45 do 100 gramów. Doświadczonemu hodowcy AutoFem może przynieść ponad 100 gramów na rośline rosnąc w glebie lub Coco. Dostepne od wrzesnia 2012
wiecej... http://www.dutch-passion.nl/en/seeds/product/starryder/
Ciekawe co to bedzie :)<peace>
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Pewnie jak zwykle - ma być super a wyjdzie jak zawsze czyli automat jakich wiele na rynku.

Darowali by sobie chociaż pisać o tych 100g z automata rosnącego 2,5 miecha. Najpierw był AutoMazar który miał dawać ogromny plon, potem Think Different również z mega plonem a jakoś żaden z użytkowników forum nawet się nie zbliżył do wagi plonu podanego w opisie.

Czy to na forum nie ma ani jednego "doświadczonego hodowcy" czy po prostu breederzy walą w hu*a ? To pytanie retoryczne ofkors.
 
Ostatnia edycja:

WPMJ

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2011
Postów
153
Buchów
0
DP lubi przygrac wariata z waga. Oni to podaja chyba wage mokrego w opisach. Pierwsze partie od nich czesto sie hermia. Wiadomo... Maja takze i dobre odmiany. Osobiscie wole odmiany, ktore juz dlugo sa na rynku. Wtedy sa stabilniejsze.
 

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0


%in/sa/ru - 70%/25%/5%
od kiełka do zbiorów 10-12 tyg.
THC 15-19%
Projekt DP i Joint Docto.StarRyder rośnie jak kompaktowa choinka, wytwarza duże żywiczne paki, rośnie do około 50cm wysokości i otrzymując 45 do 100 gramów. Doświadczonemu hodowcy AutoFem może przynieść ponad 100 gramów na rośline rosnąc w glebie lub Coco. Dostepne od wrzesnia 2012
wiecej... http://www.dutch-passion.nl/en/seeds/product/starryder/
Ciekawe co to bedzie :)


I co, jak tam? Interesuje mnie ta odmiana i zastanawiam się czy warto?
 

Bioterrorysta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
503
Buchów
473
na oute mialem w tym roku i miazga 62gieta za***istego palonkaaaa
polecam 100%
 

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Dziękówa. To zamawiam i za miesiąc po zbiorach startuję. :bongo4:
 

siostra

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2012
Postów
96
Buchów
0
pewnie w kokosie lub hydro i pod lampą odpowiednia 100 mozna sciagnac, a na out to trzeb a miec chyba super mieszanke glebową i farta ze sloncem, ale tak jak mowicie przecietni growerzy sciagn z tego 20-40g
 

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Trzy rośliny po 35g wystarczą do następnych zbiorów. :bongo4:
 

Karamundzer

Active member
Rejestracja
Cze 9, 2012
Postów
31
Buchów
0
Sadziłem tego automata w mikroboxie i muszę przyznać że zaskoczył mnie niesamowicie. Nie jestem doświadczonym farmerem a wyszło mi prawie 35g suchego na pieprz palenia. Do tego high jaki się utrzymuje jest dosyć długi, ciężki i relaksacyjny. Dla mnie na prawdę najlepszy automat jakiego kiedykolwiek miałem!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół