nasiona marihuany

Florovit

Wyszukiwarka Forumowa:

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
temat dotyczy preparatu Flavorit , nierozumiem dlaczego odbieglismy od tematu ? ;]
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ty zaczeles odbiegac od tematu. Wsrod "koneserow" gandzi teksty typu "pale dla fazy" nie sa mile widziane. Tak wiec wiesz...

Zreszta zeby zasmkowac duzej odmiany ziolek... nie mowie o wszystkich bo to przez cale zycie by trzeba bylo jarac. To potrzeba bardzoduzo czasu. Jesli chce sie sprobowac roznych odmian to trzeba samemu hodowac. Bo od dila to nigdy niewiesz co kupujesz. A kofiszopow w Polsce ni ma.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
dobra koniec gadania wracamy do konkretnego tematu czyli o nawozie Florovit
 

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
tak wiec Florovit chce stosowac w okresie kwitnienia- sporadycznie odczywiscie(Wg. instrukcji) wraz z biohumusem. Ponoc ma byc obfitrze kwitnienie po tym florovicie , czy to mozliwe?
 
G

greenlife

Guest
nawoz jak kazdy inny z okreslona proporcja skladnikow odzywczych uzywalem go w mojej 1 uprawie indoor i bylo ok roslindy ladnidnie rosly i mialy fajne kwiatki
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
A ja bym radzil w okresie kwitnienia zaprzestania uzywania biohumusa na rzecz tego florovita. Jesli florovit jest dobry to powinien miec skladniki potrzebne do prawidlowego kwitnienia wiec biohumus jest zbedny. Tylko moze zaszkodzic.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...a ja radze, gdy zaczyna kwitnac... ze dwa razy podlac nawozem jakims do kwitnacych...potem czysta, 24h przestana woda...do konca floweringu... :p
 
G

greenlife

Guest
a ja radze, gdy zaczyna kwitnac... ze dwa razy podlac nawozem jakims do kwitnacych...potem czysta, 24h przestana woda...do konca floweringu...

bez sensu posuniecie
po 1 to roslina na kwitnieniu potrzebuje znacznie wiecje skladnikow odrzywczych jak w vegu
po2 te skladniki sa w innych proporcjach potrzeba jej potasu i fosforu a jedno czy dwu razowa dawka im tego nie zapewni do konca kwitnienia

takze radze podawac im nawoz systematycznie i tylko przed koncem przesta je zasilac odzywka
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...wydaje mi sie ze i w tym i wtym przypadku wyrosna takie same kwiaty...czy sie da 2-3 razy czesciej nawozu...
...wszystko zalezy od odmainy i od zapotrzebowania...
...ja to policzylem tak:6 tygodni kwitnie roslina na out dorze... przez pierwsze dwa tygodnie dwa razy nawozzisz...ostatnie 4-3tyg nie...
 
G

greenlife

Guest
.ja to policzylem tak:6 tygodni kwitnie roslina na out dorze..
a kto ci to powiedzial ??
to ile kwitnie roslina na out jest wylacznei zalezne od danej odmiany i ciezko jest powiedzic ile poszczegolny gatunek kwitnie na out

tak btw to moj post tyczyl sie indoora nie out na out to ja wogole nie stosuje naozow chyba ze zauwazam jakies braki wtedy interweniuje jak masz dobra glebe to nic wiecje nie potrzeba
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...racja zalezy od odmiany...6-7 tyg to taka srednia mi sie wydaje na out...
...co do nawozenia<bo sie zaczyna temat kalapuckac>...tak jak grenlife powiedziales: systematyczne nawozenie...pod koniec zaprzestac zasilania odzywka...
...ja przenawiozlem...mam pierwszy tydzien flower...wczoraj przeplukalem woda... za dwa tygodnie planuje dac ostatni raz nawozu...potem sama woda do konca...pozdroo
 
C

ckmisior

Guest
a powiecie o nawozie agrecol?? czy dodawacjeszcze jaies wzmacniacze(fosfor,azot, potas itp) oprócz teakiego naturaknego nawozu??
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
wlasnie sam zainteresowalem sie ow nawozem florovit!!zainteresowalo mnie to ze nadaje sie do spryskiwania lisci!!a jesli chodzi o jego sklad to ma o wiele wiecej skladnikow niz biohumus...!czy dobrym rozwiazaniem bylo by stosowanie go w ten sposob ze biohumusem by sie podlewalo a florovitem spryskiwalo sie liscie??mozna by bylo dla rozwagi zwiekszyc proporcje czyli nir rozmieszac 1:400 jak na opakowaniu pisze a naprzyklad 1:800...!!co o tym sadzicie ze biohumus do podlewania a florovit do spryskiwania!!??
 
1

1tathc

Guest
ja zrobiłem 1łyżka na liter wody florovitu a w instrukcji pisało 1 łyżka na 2L...chyba nic sie nie stanie.jak narzie żyje palma
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
1tathc napisał:
ja zrobiłem 1łyżka na liter wody florovitu a w instrukcji pisało 1 łyżka na 2L...chyba nic sie nie stanie.jak narzie żyje palma
to dodaj jeszcze woody do tego!!co za problem?zasze nadmiar moze jej troszke szkodzic jak nawet wyglada ok
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół