nasiona marihuany

Florovit

Wyszukiwarka Forumowa:

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
Florovit w koncetracie - nawóz do roślin kwitnąch , ponoć zapewnia obfite kwitnienie. Kupiłem taki :) czy dobrze zrobiłem czy też źle? z tym pytaniem wyskakuje do tych obeznanych ;] elo
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Wiadomo każdy nawóz pomaga jeśli jest stosowany w odpowiednich proporcjach, ja przecz cały okres używałem Biohumusa i było bardzo dobrze, roslinki nie narzekały
 

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
a można używac kilku nawozów naraz? jednocześnie biohumusa i czegos innego? :)
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
no moim zdaniem sie nie powinno bo biohumus posiada wszytskie składniki potrzebne dla rozwoju roslinek i czescto mozna przesadzic lepiej nie mieszac 2 na raz
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...w sumie chyba mozna uzywac dwoch naraz tylko uzywaj zalecanych dawek bo mozesz przesadzic takj jak ja :cry: ...
..florowit akurat moja mama zakupila dla swoich pelargonii itd :p ... pare razy sobie odlalem :wink: ...teraz mam przerwe...bo przenawiozlem

...w jednym filmiku o hodowli...koles sie wypowiadal ze w ogole nie nawozi w 3ostatnich tyg floweringu...cos tam zle wplywa na aromat i cos cos tam<po ang><to te filmiki w dzaile warsztat, filmik nosi nazwe harvesting>...
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...jak tam chcesz...ja uwielbiam jak aromat ziolka rozplywa mi po kubkach smakowych...
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
adinek napisał:
h*j w aromat by kopało

no wiesz nie chodzi tylko o to zeby kopało mi chodzi głownie o smak i dlatego uzywam naturalnych nawozów, nie ma to jak smak naturalnego zioła bez zadnej chemi
 
G

greenlife

Guest
.w jednym filmiku o hodowli...koles sie wypowiadal ze w ogole nie nawozi w 3ostatnich tyg floweringu...cos tam zle wplywa na aromat i cos cos tam<po ang><to te filmiki w dzaile warsztat, filmik nosi nazwe harvesting>

robi sie tzw flushing czyli 2-1 tygodni oprzed harvestem przelewasz ziemi w doniczce sporo iloscia wody aby wyplukac wszelkie pozostalosci po nawozach z gleby nastepnie podlweasz roslien tylko sama woda roslina w ten sposob sie oczyszcza z zalegajacych w niej soli nawozow przez co smak jest bardziej naturalny ziolo nie drapie w gardlo i ogolnie lepiej smakuje
jezeli nie robisz flushing'u to poprosty wczensiej zaczynas zpodlewac planty sama woda np od 4-3 tygli przed kloncem a reszt ato tak jak wyzej :)
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
no jak kto woli ja np. wole smak naturalnego zioła
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...chyba adinek zaczynasz jarac dopiero...
 
G

greenlife

Guest
chyba adinek zaczynasz jarac dopiero...
tez cos mi sie tak wydaje ze niejstes koneserem tylko malolatem chcacym sie zbufac nie zaleznie co sie pali aby bylo mocne (bez urazy kazdy robi to co lubi z czasem sie przekonasz :):) )
pozdr.
 

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
Greenlife napisal
tez cos mi sie tak wydaje ze niejstes koneserem tylko malolatem chcacym sie zbufac

Oj sie grubo mylisz tu nie chodzi o mnie, cpuny ktore kupuja ziele wola sie zbufac niz smakowac .


a koyot napisal:
...chyba adinek zaczynasz jarac dopiero...

otórz drogi koyocie jak ja jaralem staf to ty wspinales sie po drabince zeby zerwac swoje kwitnace konopie ;/
 
G

greenlife

Guest
to dlaczego w takim razie pisales to jakby chodzilo o Ciebie to co chca cpuny mnie malo interesuje
a z tej wypowiedzi wydaje sie wnioskowac ze jestes dilerem ktoremu tylko zalzy aby moc byla duza i towar dobrze szedl
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół