nasiona marihuany

Florovit

Wyszukiwarka Forumowa:

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
metalami? cynk, żelazo (w akwarium mam niedobór), magnez, mangan, molibden ?

Tak nawiasem. Zachaczając o biohumus poniekąd nieznając tego co jest na etykiecie sam sobie zaprzeczyłeś SqnIasH. Biohumus jest nawozem organiczno mineralnym więc nie wszystko tam jest zchelatowane.
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
sory że odświeże temat

ja stosowałem florovit do wcześniejszej uprawy i jestem zadowolony żadnych niedoborów roślinki rosły jak trzeba i były non stop zielone jak najbardziej polecam :thumright:
 

.K.O

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2009
Postów
407
Buchów
1
wlasnie kupilem florowit bede nim pryskal roslinki bo mi marnie wygladaja i widac duzo niedoborow a podlewac bede biohumusem uniwersalnym
 
G

Gość

Guest
Mam pytanie:

Który dokładnie florovit nadaje się na kwitnienie? Ja kupiłem florovit uniwersalny i się nie nadaje (NPK: 3 0 2).

Może uniwersalny florovit nadaje się na wzrost zamiast biohumusa forte uniwersalnego (NPK 5 0 5)?

Poratujcie mnie wiedzą <rotfl>
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
wyższe PK dobre nawozy dla początkujących...
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
wyższe PK dobre nawozy dla początkujących...
Ja zawsze to samo stosuję, veg-biohumus Flo-Pk13/14 Troszke placków krowich do tego i roślinki mówią że za***ista impreza i nie narzekają<coolpalacz> Oczywiście chodzi o out. Według mnie najbardziej optymalnie.
 

Addonis

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2014
Postów
28
Buchów
0
Chciałem tylko podzielić się taką obserwacją.
Od tygodnia pryskam liście nawozem "florovit płynny wieloskładnikowy nawóz ogodniczy dolistny", ale pryskam CODZIENNIE. Dawkowanie 3 ml na 1 litr wody.
Na chwilę obecną (36 dzień weg) nie widzę żadnych negatywnych skutków, powiem więcej - od kiedy nawożę codziennie młode listki bardzo szybko się rozwijają i idą w górę.
Także informację od producenta żeby raz na 7-14 dni można chyba wziąć z przymróżeniem oka ;)
 

Er#

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2014
Postów
182
Buchów
0
Nie wiem czy najlepszy ale florovit jesienny jest niezły na flo ale według mnie burza kwiatów z substrala jest lepszy, jak będziesz miał wybór to bierz ten drugi.
 

PolishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2011
Postów
171
Buchów
0
Ludziska, jaka dawka Florovitu na oprysk?

3 ml / 1L?

32.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół