nasiona marihuany

Nie potrafisz znaleźć filmu? Wbijaj!

Wyszukiwarka Forumowa:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Haj !

tu nawet spoko film :

"Hummingbird" - "Koliber" (2013)

Joey Jones to były żołnierz sił specjalnych, weteran wojny w Afganistanie. Kiedyś musiał uciekać przed sądem wojskowym i teraz ukrywa się na ulicach Londynu, żyjąc jako bezdomny i próbując zapomnieć o przeszłości. Jego współtowarzyszką niedoli jest Isabelle. Pewnej nocy Joey zostaje napadnięty i skatowany przez grupę agresywnych bandziorów. Uciekając, dostaje się przypadkowo do pewnego apartamentu. Mieszkanie jest opustoszałe. Joey leczy rany i… wykorzystuje okazję, aby zdobyć nową tożsamość. Znajduje pracę, powoli wychodzi na prostą. Pomaga mu siostra Cristina (Agata Buzek). Wkrótce Joey dowiaduje się, że z rzeki wyłowiono ciało Isabelle. Aby pomścić jej śmierć, były komandos znowu musi stać się perfekcyjną maszynką do zabijania.
 
E

Elear

Guest

O ja pie***le jaki ten serial jest dobry :szczena: ostatni raz tak sie jaralem jak Breaking Bad wyszlo...damn...Netflix UK jak cos :smokee:
 

kafaros

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2008
Postów
91
Buchów
0
Witam, kojarzy ktoś może film który jest jakby podzielony na dwie części 1 znich to, akcja dzieje się w domu jakieś pary przy kolacji ze znajomymi i wpada dwóch takich poejbanych typów? Jednemu z gości młotkiem głowę roztrzaskują ,dość mocna scena, później jeden napastników ciągnie jakiś koks czy uj wie co, a ten drugi mu zapierdziela w tył głowy i mu się rurka do nosa wbija? 2 motyw przenosi się do średniowiecza i tam jest przecinanie gościa toporem. Tylko takie coś mi w głowie pozostaje a za nic nie umiem wspomnieć tytułu.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Witam, kojarzy ktoś może film który jest jakby podzielony na dwie części 1 znich to, akcja dzieje się w domu jakieś pary przy kolacji ze znajomymi i wpada dwóch takich poejbanych typów? Jednemu z gości młotkiem głowę roztrzaskują ,dość mocna scena, później jeden napastników ciągnie jakiś koks czy uj wie co, a ten drugi mu zapierdziela w tył głowy i mu się rurka do nosa wbija? 2 motyw przenosi się do średniowiecza i tam jest przecinanie gościa toporem. Tylko takie coś mi w głowie pozostaje a za nic nie umiem wspomnieć tytułu.


Armia ciemności?
 
D

drim

Guest
Sorry że tutaj pytam ale nie ma takie tematu z piosenkami.

Nie znam się za bardzo ale to jest jakieś techno czy coś, i w tym remixe (nie pamiętam czy to remix) jest tekst który się kilka razy powtarza: "uważajcie co z wami korina zrobi"...
Jak ktoś wie to niech od razu napiszę. Tą piosenke/remix słyszałem jakieś 6-7 lat temu, i siedzi w mojej głowie do dziś ale nie wiem jak się to nazywa, a osoba która mi to puściła to już nie stety nie żyje.
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema gdzie obejrze za FREE film Dawca pamięci (2014),za chu*a nigdzie za free nie moge go znaleść ,pomoże jakaś dobra dusza :freak2:?
Oczywiście z lektorem bez napisów :D [MENTION=90095]sub23[/MENTION],pomożesz ziom ty jesteś obcykany w szybkim szukaniu wiadomości itd :Dpleas:D
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,178
Buchów
5,068
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Myślisz, że mam cudowne właściwości? Ty nie znalazłeś i ja nie znajdę. ;]
Chyba, że miałbym na dysku.

ps: Ostatnio mi się pojawił dawca pamięci. Ktoś Kto pozytywnie wpłynął na stan mojej. Nieintencjonalnie co by było śmieszniej.
 

Mr.Sztos

Member
Rejestracja
Lis 29, 2020
Postów
14
Buchów
0
[video]https://www.cda.pl/video/46229996e?wersja=480p&t=1850[/video]
 

YouLord

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
151
Buchów
162
Odznaki
2
Ja nie potrafię znaleźć filmu którego kiedyś za małolata oglądałem na TVP po 24:00 to znaczy pamiętam fabółę, ale nie wiem jak się nazywał może ktoś z forumowiczów będzie wiedział, ogólnie to ten film był stary ale nie czarnobiały i raczej nie jest to jakiś znany film. Pamiętam że, na ziemie przyleciały jakieś bardzo ładne kosmitki i ich rasa nie miała męskich osobników przez co, co jakiś czas musiały lądować na planety gdzie żyli faceci i się na tej planecie zapładniać, tylko był taki problem, że bardzo ciężko im to przychodziło, a facet któremu nie udało się jej zapłodnić umierał przy stosunku, czy tam zamarzał już nie pamiętam, no i tam były jakieś dochodzenia co się stawało z tymi facetami trupami i jeszcze pamiętam że te kosmitki nie miały pempka albo coś nie tak z pempkiem. Gdyby ktoś znał tytół to będę wdzięczny i dam bucha :) Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół