nasiona marihuany

problem z podlaczeniem balastu i zaplonnika zarowka wybuchla

Wyszukiwarka Forumowa:

kotlet16

Active member
Rejestracja
Sty 15, 2009
Postów
33
Buchów
0
witam mam problem jak w temacie, podlaczylem wszystko zgodnie z schematem z forum i po wsadzeniu wtyczki roz***alo zarnik w zarowce.. próbowałem podłączyć sam balast z zarowka z wbudowanym zaplonnikiem, bez skutku, zjaralem już chyba z 6 bezpiecznikow, później edytuje to wzuce foto wszystkiego, balast i zaplonnik jest nowy, żarówki "byly" nowe bo już Sie zjaraly, balast parmar venture 70w hps/mh ignitor parmar venture 35-70w mh/hps nowa zarowka w drodze. czy mógłby ktoś bardziej obeznany powiedzieć czy będzie coś z tego bo nie chce zjarac kolejnej żarówki lub paru bezpiecznikow.
z góry dzięki
pozdro

edit: na schemacie z forum sa 2 wyjscia z statecznika, 1 kostka. Problem tkwil w tym ze podlaczalem FAZE pod nr 1 a do zaplonnika wychodziloz nr 2 i w taki sposob rozk***ilem zarowke. Pozostala jeszcze jedna kostka 2 wyjscia oznaczone 3-230V 4-240V, po podlaczeniu FAZY do gniazda nr 3 problem zniknol a zaroweczka swieci bezproblemowo.
 
Ostatnia edycja:

kotlet16

Active member
Rejestracja
Sty 15, 2009
Postów
33
Buchów
0
juz rozkminilem poprostu ze statecznika mialem 4 wyjscia, 2 kostki, 1-3 230V 2 tylko do zaplonnika i 1-4 240V, ja skonczony ze tak siebie nazwe DEBIL podlaczalem brazowy FAZE do 1 a z 2 szlo do zaplonnika...i bum. brazowy FAZE podlaczylem pod 3 i problem zniknol a zaroweczka swieci pieknie moze sie to komus takiemu niedoedukowanemu jak ja przyda bo nie znalazlem watku ze komus wybuch zarnik.
temat zamkniety
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół