nasiona marihuany

Czym są dla was konopie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Czym są dla was konopie?


  • Łącznie głosujących
    144

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
ja tam nie wiem jak można napisać "całym życiem"
ooooooooooooooo ku**a (bez ściem nie skasowałem tego "O"
szybkie suszenie sampa so expected

Rozumiem ktoś pisze ze całym życiem , bo ma 14 lat zapalił 2 x ok .
dla mnie trawka to jak kawa,strawa czy zabawa codziennosc normalka

Nie poto zapie****am cały tydzień by se tera pisąć tu i teraz nie palic ak 47

Mamy trawkę nieleganlą każdy może mieć du*e ,przypał

JA pale w uj ale miedzy 1 .09 a koncem kos przerwa...ciekawe dlaczego ???


bo lubie te pie****niecię to jak zapalic 1sszy raz ww ( choc nie lubię ) bądż blue berry ) kocham )

"życiem"
życie to zdrowa rodzina ,dzieci,rodzice,przyjaciele pffffffffffff


spadam na koncert

He część przeczytałem reszty mi się nie chiało. Czym dla mnie jest trawka? Egzorcyzmem to na pewno, wyobraź sobie, siedzisz w mega napiętej robocie. Popij sobie, odparujesz, a zapal kenta albo sobie posmaż topy z jajecznicą. jest różnica? na pewno.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Dla mnie mery to narkotyk, ktory zwalcza moja depresje i nerwice depresyjna. Poza tym, uprawa zielska stala sie moim hobby, tak ze przyjemne z pozytecznym.
 
L

Lord of Old School

Guest
Kiedyś powiedziałbym też, że całym życiem, ale z perspektywy czasu są dla mnie po prostu roślinami, które pomagają się odprężyć i odstresować np. po ciężkim dniu w pracy.Ale czasem strzelają fochy, bo w nerwicy i Chad różnie bywa.
Jak już mam być szczery to tylko jeden minus w moim przypadku jest od długiego zażywania baki(kłopoty z pamięcią krótkotrwałą), PODKREŚLAM w moim, przypadku, na każdego inaczej działają różne używki.
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,798
Odznaki
6
Mam dziś fazę na odkopywanie wątków.

Konopie to styl życia.
Piętno bycia palaczem a już w ogóle growerem kroczy za mną już tyle czasu, że nie pamiętam dobrze jak to było być konopnym prawiczkiem.
Wiosną myśli się o dołkach na spocie czy tam projektuje indoor, jesienią to ścinka, latem lata się podlewać a cały rok z umiarem ale się spożywa. Także oprócz rodziny konopie od zawsze w dorosłym życiu są gdzieś na drugim planie - ale zawsze są. Pewnie mimo śmiesznych względem pewnych osób ilości zużywanego towaru i tak poniekąd jestem psychicznie uzależniony tak jak od innych rzeczy, z tym że bardziej. Jak raz w roku robię fresha na jakieś 4 tygodnie to kończę go z wyraźną ulgą, że życie wróci na stare tory.
Kupując kawałek ziemi patrzę też przez pryzmat konopii, urlop - mogę zapomnieć wszystkiego ale nie zapomnę zabrać zioła. Także mimo tego, że człowiek jako tako przędzie i konopie na dobrą sprawę w niczym nie przeszkadzają to przed pierwszym buchem trzeba mieć świadomość, że tak jak każdy narkotyk wpłyną na życie. Nie będę jednak miał nic przeciwko jeżeli moje dzieci zaczną w dorosłym życiu zabawę z ziołem, to zaraz po grzybach najlepszy "drug of choice", jeżeli już musisz jakiś mieć.
 

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
228
Buchów
251
Odznaki
2
czym są dla mnie konopie ?
za***istą tkaniną ,ogólnie konopie można palić,nosić i wiązać ludzi linami z konopi ,
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,180
Buchów
5,070
Pretekstem do pisania o światełkach.. ostatnimi czasy przynajmniej. Kiedyś ktoś mi napisał, że równie dobrze mogło by tego zielonego pod dla mnie nie być.​
 
Ostatnia edycja:

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Pretekstem do pisania o światełkach.. ostatnimi czasy przynajmniej. Kiedyś ktoś mi napisał, że równie dobrze mogło by tego zielonego pod dla mnie nie być.​
Światło samo w sobie? Dziwne masz hobby 😆 nie lepiej przerzucić się na rolki? Rower? 😁 swoją drogą chciałem o to kiedyś właśnie zapytać bo nigdy nie widziałem Twojej fotorelacji, teraz już wiem z jakich powodów.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,180
Buchów
5,070
Relacja ;) no co ty. Nie robię nic nielegalnego. Jestem przykładnym obywatelem 4 RP.

Konopie to stare hobby. Na chwilę obecną zostało z tego _ światło. Kiedyś jeszcze.. zabawa w krzyżowanie i reakcję roślin na inhibitory etylenu. Różnorodnych roślin.

Czasy były inne.

Obecnie jest to tort do podziału. Wokoło grow jest kupa kasy do wyciągnięcia. Większa część paneli LED jest dedykowana dla, wyjątkiem są chyba tylko typowo szklarniowe konstrukcje. Podobnie systemy hydro, sterowanie, boksy, super nawozy od organic do czysto chemicznych. nazwy miewają takie, że nie wiadomo czy się śmiać czy ? Dziwne bosty co czyszczą nie przerywając snu. Nie wspominając już o setkach producentów nasion.

Pieprzony Babilon

pvekstory645.gif


Właśnie czasy są odmienne i być może zakończy się powszechna prohibicja. ( Nie w pl lol )

Rolki ? Rower? Znaczy się co ? Mam gromadzić dane o rowerach i rolkach ? Budować rowery?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół