nasiona marihuany

Miedzian 50WP przeciw pleśni

Wyszukiwarka Forumowa:

ziolojagoda

Active member
Rejestracja
Sty 28, 2010
Postów
26
Buchów
0
Witam
Jak w temacie użyłem Miedzianu gdyż pojawiły sie objawy plesni, a teraz juz przyszedł czas na scinke a na kwiatach sa niebieskie plamki od tego srodka, lałem wodą, psikałem ale nadal to jest. Jak sie tego pozbyć?? zaznaczam że to uprawa szklarniowa
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Jak lejesz wodą po plantach to sie nie dziw że jest pleśń
 

ziolojagoda

Active member
Rejestracja
Sty 28, 2010
Postów
26
Buchów
0
Leje woda bo chce zmyc ten oprysk bo chce już ściąć ją:p chodzi mi o to jak sie pozbyc tych plamek tego oprysku...

---------- Aktualizacja posta 14:47 ---------- Czas poprzedniego posta 14:39 ----------

wypowie sie ktoś jeszcze jak mam sie pozbyć tych niebieskich plamek po opysku??
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
jeśli to coś jest rozpuszczalne w wodzie. tzn ten środek na pleśń, to po prostu zrób waterCurring, będziesz miał zdrowe czyste palonko ;)
 

ziolojagoda

Active member
Rejestracja
Sty 28, 2010
Postów
26
Buchów
0
to mowisz ze jak psikanie woda i polewanie nie pomogło to gdy włoże rosline całą do wody na 7 dni nie ruszajac jej to sam ten syf zleci z niej?
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
No wlasnie miedzian jest o tyle hu**wy że zostaje po nim jakis plyn jak by, jak na słoncu sie przykleilo do topow to troche lipa.

Ja sam ciągle sie wacham czy nie spryskac automata, ale tez chce zeby ta marna Piąteczka nie byla jakas miedziana :D a w dodatku jeszcze troche pestek niesie nie chce ich zmarnowac, przez jakis miedzian, a gdzie pytam to nikt mi nie odpowiada czy mozna pryskac pestki <lol>
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
to mowisz ze jak psikanie woda i polewanie nie pomogło to gdy włoże rosline całą do wody na 7 dni nie ruszajac jej to sam ten syf zleci z niej?
no z pewnością jest większa szansa że po prostu większość związków zapartych w tym preparacie zostanie wypłukanych i będziesz mógł palić, bez obaw i stressu przed jakimiś ubocznymi efektami, nie daje ci gwarancji że tak będzie, ale sam zamierzam tak zrobić ze swoimi plonami, a psikanie wodą może ci tylko zaszkodzić i zacznie ci jeszcze bardziej pleśnieć ;) a po WC jedyną startą jest chyba to że stuff'u jest mniej, ale nabiera większej mocy, trochę to dla mnie dziwne, ale czy to tak działa dzisiaj się dowiem, bo bede miał prównanie zwykłego Curringu do WC, tego samego stuffu więc się okaże ile w tym prawdy ;d
 

biedroneczka

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
743
Buchów
2
co jeden to lepszy...

przeczytał ktoś W OGÓLE ulotkę?

"proszek do sporządzania zawiesiny"

mało tego, miedzian jest szkodliwy i niebezpieczny dla środowiska.
 

gette

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2012
Postów
109
Buchów
0
działa dzisiaj się dowiem, bo bede miał prównanie zwykłego Curringu do WC, tego samego stuffu więc się okaże ile w tym prawdy ;d

Napisz koniecznie, bo sam mam zamiar suszyć ta metodą. I napisz jak możesz, czy zapach jest intensywny przy suszeniu po wyciągnieciu z wody.
Pozdro
 

gette

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2012
Postów
109
Buchów
0
To w takim razie polecisz jakiś lepszy preparat ?
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Napisz koniecznie, bo sam mam zamiar suszyć ta metodą. I napisz jak możesz, czy zapach jest intensywny przy suszeniu po wyciągnieciu z wody.
Pozdro

ogólnie nie mogę zbyt wiele w tym temacie powiedzieć o WC, ponieważ zrobiłem próbę tylko z jednym topkiem i osobiście nie podchodzi mi ten sposób przygotowywania MJ do konsumpcji, po 7 dniach wyjąłem topa z wody, powiesiłem klamerką na strychu, z ciekawości po dwóch dniach przyszedłem (pogoda nie dopisywała, jakoś w granicach 20 stopni) sprawdzić jak z nim... a on suchy jak wiór, zapachu MJ żadnego :D, ma to swoje bardzo dobre plusy często no i osobiście też nie zauważyłem różnicy w mocy w porównaniu do tego samego stuffu suszonego tradycyjnie, lepiej wchodziły chmury tylko... co do WC wydaję mi się że to już kwestia bardziej osobista, gustu i tego co jak kto lubi. Ale mogę powiedzieć swoje zdanie na ten temat że po Prostu szału nie ma :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół