nasiona marihuany

jak pozbyć się THC z organizmu

Wyszukiwarka Forumowa:

gwt

Banned
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
180
Buchów
6
Piwo

ten napój znany zarówno letnim jak i nieletnim. Piwo ma silne właściwości moczopędne. Piwo jest dobre w przypadku kiedy musimy w miarę szybko usunąć THC z organizmu.
THC rozpuszcza się w alkoholu a następnie zostaje wyrzucone razem z moczem.
Uwagi: nadmierne picie powoduje kaca:) drżenie rąk itp.

Kawa

Ten napój też znany cywilizacji. Również ma właściwości moczopędne, ale mniejsze niż piwo. Wypłukuje szkodliwe substancje w tym THC. Po średniej mocy filiżance możemy mieć jedną porządną potrzebę odlania się:)
Uwagi: picie kawy przed snem może spowodować duże problemy ze snem. Polecam pić z rana:)

Ziele fiołka trójbarwnego

Chyba znany nieco mniej niż wymionione wyżej napoje. Napar jest moczopędny. Zauważyłem, że wizyty w klopie są częstsze, ale za to mniej obficie oddajemy mocz.
Uwagi: Polecane dla nieletnich:). Przy regularnym spożywaniu naparu, mogą się pojawić pryszcze, gdyż przy okazji oczyszcza się skóra z toksyn :thumright: . Dostępny w każdej aptece

Woda

Jak dla mnie picie dużej ilości wody jest bez sensu. Gdyż można sobie zaszkodzić. Ktoś mi kiedyś mówił, że picie dużo wody z minerałami powoduje, że najpierw uzupełniamy ich niedobór a następnie blokujemy ich wchłanianie. I jak wiadomo THC nie rozpuszcza się w wodzie. Do małych ilość może jest dobra, ale przy długotrwałym paleniu ciężko będzie usunąć THC samą wodą

może sami dodacie jakieś sposoby :):)
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Dobra...kolejny ogólnik.
Ostanio miałem małą jazdkę jak przyjmowali mnie do pracy bo dowiedziałem się,że będę miał test na wykrycie i tam lista:
-Amfetamina
-LSD
-KANABINOLE
-KOKAINA
-ETANOL
-i coś tam jeszcze po angielsku i nie zrozumiałem wszystkiego ale to nie istotne bo mam na sumieniu zioło.
Jak siedziałem w kolejce do lekarza to się dowiedziałem,że oprócz szczegółowych badań wzroku,słuchu i wydolności płuc(jaram dziesięć lat i test na płuca pozytywny-co wy na to?)to dowiedziałem się jeszcze,że sprawdzą czy nie używam wyżej wymieninych "specyfików" badając mi mocz.3 do 14 dni dużo nie mówi-tyle się utrzymuje THC w moczu.Jak będę miał podobne badania znowu to chciałbym wiedzieć ile najmniej dni przed badaniem mogę jarać i co zrobić,żeby to było jak najkrócej.Nie piszcie 3 dni do dwóch tygodni ani jedz dużo witaminy C-dużo to pojęcie względne a trzy do dziesięciu dni czy tam dwóch tygodni to za duży przedział-no chyba,że nie da się określić dokładnie to już bedzie wtedy inna rozmowa...
 
C

cranberry

Guest
wypij sobie 3 dni pod rząd 3 piwka na dobry sen :p
tak jak radził kolega :)
 
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
736
Buchów
10
MIŚ, ja mysle ze nie da sie tak przewidziec...
to zalezy od organizmy ilosci sadelka jaka sie posiada itp itd :)
ps. totalna inwigilacja :/ :pl:
 

Mary-lover's

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2007
Postów
129
Buchów
0
MIŚ..... co to za robota ze każą Ci robić takie testy?. Idziesz na funkcjonariusza Policji ? :)
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
cracker napisał:
ps. totalna inwigilacja :/ :pl:
...hehe
Mary-lover's napisał:
Idziesz na funkcjonariusza Policji ? :)
...już jestem :sunny:
Mary-lover's napisał:
MIŚ..... co to za robota ze każą Ci robić takie testy?
...poważnie to elektryk i to nie pracujący pod napięciem
 

Scooterr

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
296
Buchów
3
Znalazłem taki shit do czyszczenia organizmu z thc

clear.gif


http://spliff.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=17
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Scooterr, konkret-to mi się podoba.Dałbym plusa ale sie nie da.Ciekawe czy to działa?
 

jason15

Active member
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
35
Buchów
0
witam, chce powiedziec ze w ponad 2 dni da sie oszukac testy (nawet poolicyjne takie jak miałem ja).
Moze pomogę niektórym, którzy szukają odpowiedzi jak pozbyc się THC z moczu w 3 dni, no więc ja w..
1 dzien zacząłem pic dużo wody (jakies 5litrów) do tego cytrynka i kwasek cytrynowy w postaci proszku który wzucam na chusteczke, robię bąbke i połykam. Do tego na wieczór minimum godzinka bardzo szybkiej jazdy na roweze. Radze sie grubo ubrac zeby wypocic jak najwięcej, do tego czapka na łeb zeby sie nie przeziębic.
2 dzień. Siłownia, jazda na roweze po południu + 3,5 litry mleka dózo nabiału i 2 litry czystej wody, i dowolny trening wieczorem po to aby sie spocic, i witaminki róznego rodzaju.

Ogólnie duużo wysiłku fizycznego.
Rano kiedy jechałem na testy wsypałem do kieszeni kwasek cytrynowy, bo czytałem ze dodanie go do moczu jakos tam go zakwasza itp. Jeszcze przed wyjazdem, 1,5 litra czystej wody, zero tłuszczu na sniadanie !! jakis suchy chlebek, warzywka i woda. Do tego cała cytrynka, dózo kwasku cytrynowego + wit. B2 zeby zmienic barwe moczu z białej na zółtą. Gdy już znalazłem sie w WC na komisariacie, gdy szedłem do łazienki, od tak włozyłem sobie ręke do kieszeni i nabrałem pod paznokcie full kwasku cytr. dodałem go do moczu, chociaz za mną stał palant i sie gapił. Test ku mojej uldze wyszedł negatywny, choc jeszcze 4 dni temu (3 tygodnie przerywanego jarania) byłem zjarany jak biedronka :D.

To co tu napisałem moze komus uratowac tyłek więc polecam połączyc wszystkie te sposoby razem. Miłego detoxu :) pozdr.
ps. dodam jeszcze, ze jestem szczupły.
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Skomplikowany sposób , trzeba być przez parę dni jak ninja:rambo:
Ale jak ma komuś du*ę uratować to czemu nie?
Tylko ciekawe ile było w tym skuteczności a ile przypadkowego efektu...
 
G

gio

Guest
moj kumpel siedzi w zakładzie w kcyni i tam po prawie każdej przepustce robią testy i ch*j często nie wykrywa nic choć się brało ... wiec duzo zalezy od testu i przypadku ..
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
ale mozna chyba miec problemy po takim maratonie na witaminie C, mozna sobie niezle zolądek podraznic od takiej ilosci
 

*LeinaD*

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
230
Buchów
0
witamina C nie moze zaszkodzic. jej nadmiar jest opprostu wtdalany z moczem...
a co do detoxu to moj juz trwa z 1,5 miecha
Jezeli chodzi o testy to kwasek w moim przypadku zadzialal
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół