nasiona marihuany

jak pozbyć się THC z organizmu

Wyszukiwarka Forumowa:

boniasty

New member
Rejestracja
Paź 31, 2009
Postów
4
Buchów
0
DETOX DETOX i dupa ;p nie dałem rady po kilkunastu kielonkach pokusa okazała sie zbyt silna xDDD mam nadzieje ze do sierpnia wywietrzeje mi z krwi w sumie to 3 buszki tylko wziąłem ;p
 

haski_kks

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
200
Buchów
0
THC rozpuszcza się bardzo dobrze w Alko i tłuszczach, więc jak już w tym temacie zostało napisane-dużo alko i się to usunie z organizmu, więc z tąd moje pytanie: Czy analogicznie jak do alko, jak będę wpie****ał dużo tłuszczów to też się to wypłucze z organizmu?
 
D

delete

Guest
Tłuszcz będzie ci się odkładał chyba że będziesz\ popie****ał co wieczór wokół bloku czy jakiejś wsi.Tylko alko browarek raz dziennie albo 2 . I spoko luz :jaraczz:
 

haski_kks

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
200
Buchów
0
Czyli tak czysto hipotetycznie(w dupie to mam czy mi wykryje na testach można mieć w sobie <lol>) jak paliłem 3dni temu a te trzy dni z rzędu jestem na***any (alko) to już mi wypłukało wszystko:D??
 
D

delete

Guest
Żartowniś ***any :D Chłopie jak będziesz pił z miesiąc to może może coś tam polepszy wszystko zależy od cb .
 

haski_kks

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
200
Buchów
0
luz:p

I tak prawo mamy tak mądre że możesz być najarany i mieć w sobie a przy sobie już nie:D
 
G

Gość

Guest
Dziś byłem na basenie ale pomyślałem sobie o tym temacie i postawiłem pocisnąć dwa razy po 15 minut na suchej saunie, oczywiście z przerwą na skok do basenu sportowego dla ochłodzenia.
Jak myślicie idzie w ten sposób pozbyć się w jakimś stopniu thc? Nie żeby mi tam specjalnie na tym zależało, pytam raczej z ciekawości.
 

filemonka

New member
Rejestracja
Sty 18, 2012
Postów
2
Buchów
0
siemka

:spalony:
podaję dwa przepisy na soki oczyszczające krew:

Oczyszczenie naczyń krwionośnych ze złogów cholesterolu i innych trujących związków
• 1 szklankę miodu, 1/2 szklanki zmielonych ziaren kopru, 1 łyżkę zmielonego korzenia waleriany (900 g) włożyć do termosu, zalać 5 litrami wrzątku, zakręcić i odstawić na dobę. Odcedzić, przelać do butelek. Przechowywać na dolnej półce lodówki. Przyjmować po 50 g przed posiłkiem (lekko podgrzane) az do wyczerpania całej porcji.


Oczyszczenie krwi z pierwiastków promieniotwórczych
• Do 100 g soku z pokrzywy dodać 100g soku z jabłek. Przyjmować raz dziennie na 30 minut przed posiłkiem. Kurację prowadzić przez 20 dni.

pozdro :pr:

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

pokrzywa i mniszek lekarski czyli najzwyklejszy mlecz,który rośnie wszędzie...te dwie roślinki oczyszczają krew na maxa <lol>
 

jarema251

Member
Rejestracja
Cze 28, 2012
Postów
14
Buchów
0
2 dni temu robilem test..niech nikt nie sciemnia ze do 2 tygodni w moczu wykryje bo to bzdura!do 30 dni moze wykryc.tak jest napisane na tescie i to prawda...ja nie palilem ponad 2 tygodnie i wykrylo ze palilem.dodam ze pale 10 lat codziennie z malymi przerwami ;)
 
D

delete

Guest
podaję dwa przepisy na soki oczyszczające krew:

Super, tylko ze THC we krwi sie nie odklada :]

2 dni temu robilem test..niech nikt nie sciemnia ze do 2 tygodni w moczu wykryje bo to bzdura!do 30 dni moze wykryc.tak jest napisane na tescie i to prawda...ja nie palilem ponad 2 tygodnie i wykrylo ze palilem.dodam ze pale 10 lat codziennie z malymi przerwami

Jak jarasz 10 lat codziennie (ja kilka latek dluzej, podobnie ;)), to ze specjalitycznych testow wykryja nawet po 3 miesiacach.
Standardowy test-taki jak mowisz- do 30 dni.

Nie da rady wyplukac THC szybko z organizmu.

Jest na necie w cholere tzw. THC FLUSH'y, czylki plukanki THC, ale dzialaja one na zasadzie wstrzymania wydalania THC do moczu na kilka godzin.
Kolega tego uzywal przed testem i zadzialalo.

Sam chyba niedlugo bede musial pokonac Drug Test w nowej pracy :D

yo
 

JSP

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
57
Buchów
0
Nie da się pozbyć thc z organizmu od tak, ale są sposoby które mogą to przyśpieszyć.
Jest to przede wszystkim zdrowe odżywianie się, dużo owoców, warzyw, dużo SPORTU - siłownia, rower, bieganie, pływanie itp.
Spożywanie dużej ilości płynów.
Osoba która uprawia sport szybciej pozbędzie się thc niż osoba, która siedzi na dupie cały dzień.
 

RYSA

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2009
Postów
225
Buchów
0
wystarczy nie palic i thc sie usunie z organizmu - proste
 

JSP

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
57
Buchów
0
To jest oczywiste, ale są sposoby które to przyśpieszają nieznacznie, ale jednak.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół