nasiona marihuany

Jacek Hugo Bader-W rajskiej dolinie wsrod zielska

Wyszukiwarka Forumowa:

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Jacek Hugo-Bader sobie tylko znanymi sposobami dociera do miejsc, które w byłym ZSRR stanowiły swoiste enklawy (np. miasta zamknięte: Jamburg, Arzamas – 16, których próżno byłoby szukać na mapach). Opisuje mechanizmy korupcyjne trawiące współczesną Rosję i republiki poradzieckie, stanowiące potężny szlak narkotykowy, na co tamtejsza policja i odpowiednie służby przymykają oczy, ma się rozumieć, nie za darmo. Poznacie tez historie kolesia który rozbiera laski do naga i karze biegać po swoim polu konopi a potem brzytwą ściąga z ich ciał żywice...
Nie chcę za bardzo spoilować więc to mam nadzieje wystarczyło by Was zachęcić do lektury:

A tu "piracki" pdf od Tazia co byście sobie jakąś torbę zioła do czytania za zaoszczędzone kupili;) :
http://www.gigasize.com/get/mdsnrp2v0nb
 

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
Jakiś czas temu wziąłem z biblioteki - warto poczytać.
Jacek ma ciekawe spojrzenie na świat i nietypowe "pióro".
Polecam też "Biała gorączka" - zbiór reportaży z podróży po Rosji.
 

Mystery Shopper

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
127
Buchów
0
Kiedyś (dawno, dawno temu, za siedmioma lasami i siedmioma górami...) miałem przyjemność poznać pewnego Kazacha, który mi o tym zacnym sposobie zbierania żywicy opowiadał. Jako, iż byłem na etapie dorastania i poznawania MJ, historia ta bardzo (ale to bardzo) mocno oddziaływała na moją wyobraźnię... <joint>

Z miłą chęcią zagłębię się w lekturę.
Dziękuję bardzo za link.
Pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół