nasiona marihuany

Woda a Roślinność!

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cranberry

Guest
normalne że nawoź będzie się osadzał w butelce itd, ponieważ ma inną gęstość, ma większe cząsteczki, krystalizuje się itd...
wystarczy wstrząsnąć.
 
D

delete

Guest
mi sie wydaje ze jak bierzesz wodę prosto z kranu to ona ma wieksze ph niz normalna, XD
a jak jak ją przegotujesz to wapn się wytrąca i traci PH XDD
 

Rounder

New member
Rejestracja
Gru 5, 2008
Postów
2
Buchów
0
Ja tam Jurajskiej Mineralnej używam, i podpierdziela ze aż miło:D yo
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Używa ktoś z was wody osmotycznej?( filtr odwróconej osmozy) Bo zamontowałem i zastanawiam się nad tym, czy np. można lać do niej większe dawki nawozów. Nie mam qrcze ECmetra więc nie bedzie mi tak latwo to stwierdzić. I czy dzięki odwróconej osmozie zauważyliście jakieś konkretne różnice w plonie.
 

Savannah

Active member
Rejestracja
Wrz 11, 2011
Postów
38
Buchów
1
Niebezpieczne dla roślin liściastych jest podlewanie małymi ilościami wody, może to doprowadzić do jej nadmiaru.

Ale trzeba pamiętać, że doprowadzi to do jej nadmiaru w glebie, nie w roślinie. I nie małymi ilościami wody, tylko CZĘSTE podlewanie > brak tlenu w glebie > rozwijanie się bakterii beztlenowych > gnicie korzeni > więdnięcie rośliny. Za bardzo uproszczone. Mógł by to moderator zedytować, bo to poradnik napisany przez użytkownika, który już tego nie zedytuje :p
 

t0tenham0n

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2012
Postów
65
Buchów
0
jurajska hm ja zwykla i rolnicze nawozy :zjarany::zjarany::zjarany::zjarany::zjarany::zjarany::zjarany::zjarany:i las apodlewanie raz na tydzien jestem:D:freak:
 

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
kiedy podlewac woda rosliny jak sie lampa zalancza czy jak sie wylacza czy po ilus godzinach jak sie lampa zalaczy czy to jest obojetne
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Do rodzajów wody można jeszcze dodać filtrowaną, ważne by sprawdzać pH takiej wody co jakiś czas, myślę że nie jedna osoba tutaj tego używa.
Woda po filtracji zwykle ma 6,5ph, +/- 0,5 w zależności od firmy filtra. Wraz z dużym zużyciem filtra, powoli rośnie pH. W żadnym przypadku nie odstępuje od wody odstanej lub kupowanej. Jeden filtr spokojnie starcza na grow przy raczej mniejszych metrażach.
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Kiedyś już o to pytałem, nie wiem czy tutaj, więc zapytam najwyżej raz jeszcze. Po co kombinować z tą wodą przy glebie? To nie hydro. Przy spuszczaniu się i kupowaniu butelkowaneji regulowaniu pH miałem 0,9g/W. Innym razem waliłem odstaną kranówkę i miałem 1,35g/W i od tego czasu przestałem przejmować się woda.
 
U

Usunięty 81587

Guest
Kiedyś już o to pytałem, nie wiem czy tutaj, więc zapytam najwyżej raz jeszcze. Po co kombinować z tą wodą przy glebie? To nie hydro. Przy spuszczaniu się i kupowaniu butelkowaneji regulowaniu pH miałem 0,9g/W. Innym razem waliłem odstaną kranówkę i miałem 1,35g/W i od tego czasu przestałem przejmować się woda.
I weź tu bądź mądry ;) jedni piszą tak , drudzy tak :D a taki nowy jak ja czyta i się za głowę łapie.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
I weź tu bądź mądry ;) jedni piszą tak , drudzy tak :D a taki nowy jak ja czyta i się za głowę łapie.

jak są spragnione,robi się sucho to podlewasz ..jak nie potrzebują to nie podlewasz

żeby być spokojniejszym zawsze regulujesz ph tej wody,trwa to 30 sekund

kranówka całkowicie wystarczy


proste kurka..czy jeszcze bardziej namieszałem?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół