nasiona marihuany

Szwecja.

Wyszukiwarka Forumowa:

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
W Goteborgu i Oslo ziomeczki stoją obok dworca PKP, nie wiem jak w Sztokholmie, ale pewnie łatwo ich znajdziesz, jakiś park, skwer itd. Szukaj w centrum, 80% sprzedających to "czarnoskórzy" , ogarnięcie tu czegoś jest proste jak ***anie :) .Tak po 12-14, wcześniej ciężko kogoś trafić, najlepiej po 16stej.
 

patrykos12395

New member
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
4
Buchów
0
No tak , a normalnie koroną szwedzka tam zapłacę ?;D

---------- Post Zaktualizowany 18:30 ---------- Data pierwszego postu 18:27 ----------

W christiani
 
U

Usunięty 59382

Guest
To raczej nie wyczyn biorąc pod uwagę że Afganistan jest jednym z głównych producentów na świecie?



Tak, ale to już nie Szwecja ;P

No taa pisze to typek zza klawiaturki co kalacha na oczy nie widział :) jedz i załatw prawdziwego z Kabulu a poczujesz moc ,,czors,,
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
No taa pisze to typek zza klawiaturki co kalacha na oczy nie widział :) jedz i załatw prawdziwego z Kabulu a poczujesz moc ,,czors,,

Znajomi żołnierze mówili, że dzieci same przychodziły do nich z haszem.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Ja nie mówie że tam jest bezpiecznie tylko że hasz jest wszędzie i łatwo dostępny. Jak u nas wódka.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
W krajach arabskich norma że hasz ogólno dostępny, swego czasu w Asuanie kupiłem od ręki od taxi drivera, a na browar czekałem coś koło 1.5h.
 
U

Usunięty 59382

Guest
No tak racja wszędzie jest dostępny!ale wróćmy do konsensusu rozmowy bo gościu który nie potrafi sobie zioła ogarnąć i prosi o kogoś kontakt z forum no to na moje trochę nie halo dlatego napisałem o tym Afganistanie ze taki polski Janusz special potrafił se ogarnąć stały dostęp to i w takiej Szwecji jeszcze łatwiej gdy zagadasz na mieście.Ja potrafię sobie wszędzie ogarnąć zioło
 

Lucek13

New member
Rejestracja
Wrz 9, 2021
Postów
1
Buchów
0
Siema, jest ktoś kto może pomóc? Kristianstad nawet do kilkudziesięciu kilometrów dalej :D z góry dziękowa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół